Poole aastaga kadus allergia ja 10 kilo kehakaalu, Dr.Ohhira kogemuslugu, allergiline nahk

Poole aastaga kadus allergia ja 10 kilo kehakaalu

Allergia avaldus mul juba varajases lapseeas, kui olin 6 kuune, ehk siis see kestis mul ühtekokku 24 aastat! Tugev allergiline reaktsioon järgnes kokkupuutel põhimõtteliselt kõigega mis õitses, lisaks tsitruse, maitseroheliste ja muruga.  Allergia väljendus minu puhul piinarikka ekseemina – sõrmed, nägu, selg, põlved – kõik punetasid, lõhenesid ja iga liigutus ajas sõrmed veritsema ja mädanema. Kõige tugevam ja kiirem allergiline reaktsioon tekkis mul apelsinimahlast. Selle joomine tekitas kiiresti üle kogu keha punased laigud ja hingamine muutus raskemaks.

 

 

lööve

 

Kas allergiat on võimalik ravida?

Käsimüügi allergiaravimid pole mind kunagi aidanud. 9. klassi lõpetamisel oli mul terve nägu kärnas ja käisin eriarsti vastuvõtul, kus kirjutati välja kanged allergiaravimid, mis võtsid mul allergia küll kahe nädala jooksul paremaks, kuid armid jäid ikka nahale, mida lõpetamiseks meigiga peita püüdsin. Kuna aga allergoloogi vastuvõttudele on tohutult pikad järjekorrad – umbes neli kuud, siis selleks ajaks kui mina aja sain oli juba talv ning allergia selleks ajaks juba taandunud.

 

 

Töötades teenindajana õppisin oma allergiaga lihtsalt elama. Kasutasin tööl riidest kindaid mille peale omakorda panin  kummikindad. Esteetilise probleemi see lahendas, kuid pidin kindaid tihti vahetama, sest sõrmed kleepusid tihti riide külge kuna veri ja mäda kuivasid ning käed kipitasid pidevalt.

 

 

Probiootikumide allergia vastane mõju tuli üllatusena

2020. aasta septembris avastasin enda jaoks Dr.OHHIRA® toidulisandid. Esialgu tekitasid need minus huvi eelkõige seepärast, et nende tarbimine pidi aitama puhitust leevendada. Otsustasin Dr.OHHIRA® Deluxe 5-aastase retsepti kasuks. Võtsin seda 1 kapsli hommikuti tühja kõhu peale.

 

Esimesi muutuseid oli tunda kohe esimesel päeval, kui mul oli ühtäkki palju rohkem energiat, kõht ei teinud enam ebamugavat häält ja kadus ka puhitustunne. Jätkasin kapslite tarbimist sellegipoolest, sest päris jäävad muutused organismis võtavad kauem aega.

 

Nüüd, kevadel avastasin üllatusena, et mitmed allergeenid ju õitsevad, aga minu näol, kätel ja kehal ei ole allergiast mitte ühtegi jälge! Olin täiesti hämmastunud!  Üllatunud on ka mu pereliikmed ja lähedased, kes asusid aru pärima, kuidas see mul õnnestus ja ka tööandja, kes ei pea enam mulle eraldi riidest kindaid hankima. Kindluse mõttes testisin ka oma „superallergeeni“ apelsinimahlaga ja uskumatu! Võin täna juua isegi värsket apelsinimahla –  mingit allergiat ei teki.

 

Lisaks allergia kadumisele boonuseks 10 kilo kaalulangust

Sellega aga probiootikumidega kaasnevad head üllatused ei lõppenud. Ma olen alates 2020. aasta septembrist kuni tänaseni kaotanud 10 kilo oma kehakaalust kuna söögiisu on lihtsalt väiksem ja ma ei kipu enam näksima. Kui tavaliselt jaksasin korraga ära süüa terve pakki krõpse, siis enam lihtsalt ei isuta.

 

Kuna muid muutusi ma oma ravimite tarbimises ega elustiilis teinud ei ole, kui ainult Dr.OHHIRA® probiootikumide lisamine, ei ole nende toimes minu jaoks mingit kahtlust.

 

Veebruaris, et oma aastatepikkusest allergiast kurnatud nahka natuke turgutada,  katsetasin ära ka Dr.OHHIRA® kollageeni. Tulemusi on näha veel tänagi, mitmeid kuid hiljem. Mu näonahk lausa särab. Nahapinnalt kadusid kõik ummistunud pooridest tekkinud vistrikud. Energiat oli samuti palju rohkem. Pealegi on Dr.OHHIRA® kollageenijoogil minu arvates väga meeldiv maitse, nagu smuuti.

 

Allergikud, ärge kannatage, proovige ise! Kaotada ei ole midagi, ainult võita.

Olen Dr.OHHIRA® Deluxe’st ja kollageenist nii vaimustuses, et mitmed mu pereliikmed ja sõbrannadki kasutavad neid tänaseks igapäevaselt, kui nad oma silmadega tunnistajateks olid, kui palju see minu elu paremaks muutis.

 

Loodan südamest, et minu loo abil leiab keegi õnnelik veel Dr.OHHIRA® toidulisandid. Eriti just need inimesed, kes seisavad silmitsi samade probleemidega nagu mina enne 2020 septembrit.

 

Kõike head,
Helen Ruus

 

 

 

Loe või vaata  meie klientide allergia teemalisi tagasisidelugusid:

 

Andrus (Beebilõust), Ingrid ja Venus: toidutalumatusest vabaks, liigesed korda ja immuunsus lakke!
Steni lugu: Kas kõrvetistele ja allergiale on rohtu?
Kelly lugu: Ka kõige lootusetumatele nahaprobleemidele on lahendus!
Renata lugu: Aitäh probiootiumid! Minu allrgia on alatiseks kadunud!
Tarmo lugu: Soolestiku töö korrastamise abil nahalööbest priiks!
Tuuliki lugu: Dr.OHHIRA® probiootikumide ja kollageeniga dermatiidist priiks!
Rasmuse lugu: 9 aastat kestnud nahaärritusest vabaks 30 päevaga!

 

 

 

Vaata ka Dr.OHHIRA® probiootikumidega läbi viidud teadusuuringu kokkuvõtet:

 

Teadusuuring Dr.OHHIRA® probiootikumidega

 

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi