Mikrobioomi tasakaal

Laste tervis

Rohkem energiat

Muretud reisid

Parem immuunsus

Luutiheduse tõstmine

Kaalu alandamine

Sisemine ja välimine ilu

Terve ja tugev nahk

Probiootikumide kasu tervisele: Laste tervis

Nüüdisaegne elustiil on kiire nii laste kui ka tööga hõivatud vanemate jaoks. Tugev immuunsüsteem hoiab meid gripihooajal tervena ja aitab säilitada energiataset. Nagu emadki ütlevad, et ennetamine on parim ravi, ongi parim viis külmetusega toime tulekuks seda üleüldse vältida.
Laste (ja ka täiskasvanute) haigestumises ei saa süüdistada ainult pisikuid! Oluline tegur on nende immuunreaktsiooni tugevus, mis – usu või mitte – algab soolestikust, kus asub enam kui 70–80 protsenti immuunrakkudest.

Probiootikumid, soolestikus elavad kasulikud bakterid, aitavad nende ülitähtsate immuunrakkude toimimist toetada.

Tervise säilitamise juures on tähtis see, kui kiiresti sinu immuunsüsteem bakterid ja teised patogeenid üles leiab.

Farmatseudi, raamatuautori ja holistilise tervise eksperdi Dr Ross Peltoni sõnul näitas üks uuring, et kolme nädala jooksul probiootikume tarbinud inimeste immuunrakud olid kaks korda tõhusamad, kui neil, kes probiootikume ei tarbinud.

Sõbralikud bakterid toetavad immuunsüsteemi rakkude tööd ja aitavad välja tõrjuda kutsumata külalised nagu halvad bakterid. Probiootikumid parandavad ka seedimist, mis tähendab, et keha omastab toidust ja toidulisanditest kõik vajalikud toitained. See on juba piisav, et keha püsiks terve ja suudaks paremini kõige kahjulikuga toime tulla.

Kahjuks on liigse antibiootikumide kasutamise, stressi ja teiste nüüdisaegsete keskkonna- ja toitumistegurite tõttu enamike inimeste probiootiline populatsioon olenemata nende east nõrgenenud“, ütles dr Fred Pescatore, bestselleri “Feed Your Kids Well“ autor. Selleks, et tervis oleks hea, peab heade ja halbade bakterite vahekord olema 85 : 15. Selle vahekorra säilitamine on ilma kvaliteetseid probiootikume tarvitamata peaaegu võimatu. Dr Pescatore soovitab oma patsientidel valida selline toidulisand, mis sisaldab nii probiootikumi kui ka vajalikku toitainekeskkonda.

Vaid probiootikumist ei pruugi piisata. Sõbralikud bakterid vajavad ka prebiootilist tuge,“ selgitas dr Pescatore, ja märkis, et nendele tingimustele vastab kaubamärk Dr. Ohhira’s Probiotics® all müüdav Jaapani probiootikum. Kapslites sisaldub probiootiline segu koos sellele vajaliku toitekeskkonnaga. Toitekeskkond sisaldab vitamiine, mineraale, aminohappeid, ensüüme ja pH-d tasakaalustavaid looduslikke happeid. „See prebiootiline tugi hoolitseb selle eest, et probiootikumid organismi püsima jääks ja soolestikus paljuneks,“ ütles dr Pescatore.

Kui toidulisandina on olemas nii prebiootiline kui ka probiootiline element, on see organismi immuunsüsteemile tõeliselt kasulik, mida meie näeme vähemates haiguspäevades. See on suurepärane uudis kogu perele!

Kui kasutame immuunreaktsioonide toetamiseks probiootikume, on äärmiselt oluline valida õige toidulisand. On tooteid, milles sisaldub väidetavalt „miljardeid” baktereid. See ei ole alati parem. Kui ühte bakteritüve on liiga palju, võib see ise immuunreaktsiooni tekitada ja keha hakkab toidulisandis sisalduvaid baktereid ründama. Arvestada tuleb ka sellega, et mõnede probiootikumide tootmisprotsessid või transporditingimused võivad need täiesti kasutuks muuta. Nende probleemide vältimiseks tasub leida kaubamärk, mille puhul on katsed läbi viidud ka valmis tootega.

Jah – haigeks ei tee inimesi ainult pisikud. Soolekeskkonna tasakaalu probleemid võivad takistada immuunreaktsiooni, mis muudab organismi eriti vastuvõtlikuks bakteritele, millega muidu igapäevaselt kokku puututakse. Kvaliteetne probiootiline toidulisand võib olla suur samm tervise poole kogu sinu perekonna jaoks ja aasta läbi.

Kui tervislik mikroökoloogia on taastatud, paraneb seedimine ja kõik organid ja rakud saavad paremini vajalikud toitained kätte. Sellel võib olla uskumatult suur mõju tervisele ja energiatasemele, mis aitab kogu perel pingelise elustiiliga paremini toime tulla.

Sinu seedimine peab olema tugev… et saaksid endast parima anda!

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi