Mikrobioomi tasakaal

Laste tervis

Rohkem energiat

Muretud reisid

Parem immuunsus

Luutiheduse tõstmine

Kaalu alandamine

Sisemine ja välimine ilu

Terve ja tugev nahk

Probiootikumide kasu tervisele:
Sisemine ja väline ilu

Oleme kõik ühel või teisel kujul seda ütlust kuulnud, kuid selgub, et see võib nii olla kõige otsemas tähenduses. Kat James, kes on avaldanud loodusliku tervise ja ilu teemalisi kirjutisi, on paljastanud üllatava komponendi, mis paneb aluse püsivale ilule ja särale: probiootilised toidulisandid.

“Tõeline ilu kiirgab seestpoolt.”

Selgub, et probiootikumid, seedeelundkonnas elavad kasulikud bakterid, hoiavad lisaks sellele, et meie seedimist parandavad, ka meie head välimust. Alates kaalu kontrolli all hoidmisest kuni naha puhtuseni aitavad sõbralikud probiootikumid meil ennast hästi tunda ja terve püsida.

“Nägin omast käest, et kui organismisisene ökoloogia halveneb, kannatab väline ilu,“ sõnas James. “Isegi siis, kui töötasin New Yorgis meigikunstnikuna, kellel oli varuks lugematuid ilunippe, ei saanud ma varjata oma väsinud nahka, vaimu ja tervist ning tõusvat kaalu. Ta selgitas, et kui probiootikumide tasakaal (või siseökoloogia) on häiritud, kannatab kogu keha. Seedesüsteem ei pruugi toitaineid omastada, mis jätab keha nälga ka siis, kui inimene tegelikult piisavalt sööb. See võib põhjustada liigseid isusid ja kaalutõusu.

Kuna probiootikumid aitavad kehal mürkainetest vabaneda, võib halb probiootiline tasakaal põhjustada isegi nahaärritusi, lööbeid ja vistrikke. Aja jooksul võib häiritud siseökoloogia süvendada probleeme, mis meid end mitte nii kaunina tundma panevad – väsimust, meeleolukõikumisi ja puhitustunnet. Madal energiatase ja väsimus on sageli näha näost ja eriti silmaalusest nahast.

James kannatas kõigi nende probleemide käes, mis annavad märku probiootilise populatsiooni kahanemisest. Tema energiatase ja tervis olid halvemas seisus kui kunagi varem ja ta mõistis, et midagi tuleb ette võtta. Ta hakkas uurima, millal ta oma tasakaalu kaotanud oli. Õppides seda, kuidas toitumine ja looduslikud meetodid välimust parandada aitavad, tutvus ta uurimustega, mis käsitlesid probiootikumide vähem tuntud mõjusid. “Me oleme kõiki probiootikumide kliiniliselt tõestatavaid omadusi alles avastamas,“ ütles ta. “Kui olete antibiootikume või antibeebipille võtnud või, nagu mina, suure osa oma elust suhkrusõltlasena veetnud, on probiootikumid teie organismis arvatavasti otsakorral.“

Leidnud motivatsiooni muutusteks, töötas James välja oma isikliku toitumiskava, mis pööras erilist tähelepanu välimust parandavatele toitainetele. “See sisaldas ka probiootikume, mis nende toitainete imendumist parandavad. Kõik see muutis mind sõna otseses mõttes tundmatuseni, taastades minu seedimise tervise, mis viis puhta nahani ja uue suhteni toiduga,“ ütles James. “Ma kannan püsivalt kümme suurusnumbrit väiksemaid riideid!“

James on saavutanud tõeliselt tähelepanuväärseid tulemusi, kuid probiootiliste toidulisandite tarvitamisel on ilule tõepoolest sageli soodne “kõrvalmõju“. “Probiootikumid aitavad meil toitu korralikult seedida. Nii on tegemist doominoefektiga. Selleks, et end hästi tunda ja hea välja näha, vajavad kõik sinu keharakud toidust omastatavaid aineid. Toitainepuudusel on välimusest märgatavad tagajärjed,“ selgitas Mindy Barrows, Dr.OHHIRA® probiootikumide edasimüüja Essential Formula C.N.-i koolitusdirektor USA-s. Kui ülesöömise või nahaprobleemide algpõhjus on probiootiline tasakaalutus, peaksid nad juba mõnekuulise kvaliteetse proobiootikumi tarvitamise ja tervisliku toitumisega nägema tohutuid muutuseid.

Probiootikumide valikul on mõned olulised punktid, millega tuleb kindlasti arvestada. “Ma ei soostuks mingil juhul võtma külmkuivatatud preparaate, mis ei pruugi elujõulised olla,“ sõnas James. “Eelistan Dr.OHHIRA® probiootikume. Need sisaldavad kõige tugevamaid elusate bakterite tüvesid ning prebiootikume, mis probiootikumidele vajalikke toiteaineid pakuvad.

See, kui probiootikumi preparaadis sisalduvad erinevad probiootikumi tüved, võib olla parem, kui miljardid ühe tüve esindajad. “Tegu on kahtlemata olukorraga, kus kvaliteet on tähtsam kui kvantiteet,“ ütles Barrows. “Tooted, milles on teatud baktereid väidetavalt miljardeid, võivad kehale liigseks osutuda ja immuunreaktsiooni põhjustada. Keha võib arvata, et tegemist on reaalse ohuga.“ Kvaliteetses tootes on mitmeid tüvesid ja ka prebiootilised toiteained.

Dr.OHHIRA® toodete hulgas, mida James eelistab, on ka välispidiselt kasutatavate ilutoodete sari. Teadlased on avastanud, et probiootikumid teevad meie kehale head ka siis, kui neid nahapinnale kanda. Niisutavas kreemis või seebis sisalduvad probiootikumid toidavad ja niisutavad nahka ilma kangete kemikaalide ja ärritavate aineteta. See on uus võimalus kõigile neile, kellel on väga õrn või vistrikuline nahk.

Kui otsite tervislikke viise kaalu kontrolli all hoidmiseks ja ainevahetuse reguleerimiseks või soovite oma naha seisukorda parandada, võivad probiootikumid olla kaua oodatud võimaluseks oma välimust värskendada. “Parema enesetunde ja välimusega lausa kiirgad uut energiat,“ ütles James. “Ilu algab tõesti sisemusest – juba soolestikust!“

Kui soolestik on immuunsüsteemi esimene kaitseliin, siis teine kaitseliin on nahk. Sageli ei mõisteta, et just probiootikumid toetavad immuunsüsteemi rakke seestpoolt ja probiootikumidega rikastatud Dr.OHHIRA® Kampuku seep aitab nahka tasakaalustada, niisutada ja kaitsta. See on ideaalne valik tundlikule nahale ja toimib suurepäraselt raseerimisvahuna.

Sinu seedimine peab olema tugev … et oleksid ilus!

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi