Tagasiside Dr.OHHIRA® klientidelt

Siit leiad päris inimeste ehtsad kogemused Dr.OHHIRA® toodetega.

Loe, milliste tervisemurede puhul on kasutajad Dr.OHHIRA® toodetest, abi saanud, mida selle käigus kogenud ning milliseid tulemusi saavutanud.

Soovitajad

Laura Põldvere

Artist

Anu Saagim

Reet Härmat

Sten Talivee dr.Ohhira tagasiside

Sten Talivee

Ajakirjandustudeng

Sten Talivee dr.Ohhira tagasiside

Sandra Must alias @treenersandra

24-7 Fitness treener

Ingrid Mänd, Andrus Elbing (Beebilõust) ja nende tütrekene Venus

Ingrid Mänd, Andrus Elbing (Beebilõust)

ja nende tütrekene Venus

Aga elu toob ette häid inimesi, kokkusattumisi ja uut lootust. Tänu Ohhirale, kes võttis minuga ühendust aasta alguses, olen leidnud jõudu uskuda enda paranemisse. Ohhira probiootikumid sisaldavad elusaid baktereid, mille kasutegur immuunsüsteemile on tohutult tugev. Need vähendavad ravimite kõrvaltoimet, mis minu puhul eriti oluline. Nad stimuleerivad keha isetervenemisvõimet ning annavad ka emotsionaalset tuge – teadmine, et mul on võimalus enda keha aidata.

Tee üks kollageeni kuur ja näed, et kortsud on eilne päev. Vaadake mind!

Uskumatu tundub, aga sellest ajast peale kui tarbin probiootikume regulaarselt ei ole ükski viirus mind kimbutanud.Eriti hindan, et Dr.OHHIRA toidulisand on igasuguse sünteetika vaba!”

No mis ma oskan öelda – olen jätkuvalt Dr.OHHIRA® tõeline fänn! Olen kasutanud Dr.OHHIRA® probiootikume tänaseks pea 1.5 aastat ning julgen öelda, et need pisikesed abimehed on minu elu palju muutnud. Esiteks olen ma saanud oma allergiad kontrolli alla ning allergiahoogusid esineb kordades vähem, kui enne Dr.OHHIRA® kasutamist. Teiseks ei esinene mul enam pea üldse kõrvetisi, millest ma üritasin aastaid lahti saada. Kasutan hetkel 5 aastat fermenteeritud probiootikume, ehk Dr.OHHIRA® Deluxe kapsleid ning tõesti, ma ei vahetaks neid millegi vastu! Võtan ühe kapsli igal hommikul ning sellest on kujunenud minu jaoks tänaseks päevaks elustiil.

Tähtis on aga siinkohal rõhutada, et inimesed on erinevad ning ma usun, et Dr.OHHIRA® mõju avaldub kõikidel erineval ajal. Üks on aga selge, tegu on tootega, mis reaalselt töötab. Olen tänaseks päevaks ka oma ema ja parima sõbra Ohhiraga sõbraks teinud ning tagasiside on ka nendelt vaid positiivne olnud.

Algul ei osanud probiotikumidest midagi arvata, aga kui pool aastat neid tarbitud ja suve alguses hakkasin mõtlema, et mis muutunud on, siis kõige suurem erinevus kindlasti oli mu näonahas just sedapidi, et igal talvel-kevadel olid mul ekseemid vahel pikemat aega vahel nädala. Ilmselt tingitud kehas heade bakterite ja vitamiinide vähesusest samuti ka ebasobivast näokreemist/õlist. See aasta olen prii igasugu ekseemidest ja allergilistest näitudest. Kasutasin igapäevaselt probiootilist nahahooldusõli, mis on imeline niisutaja ja heade noorendavate omadustega. Naha elastsusele on kindlasti kaasa aidanud ka kollageeni kuur, mida soovitan teha kõikidele, kel nahamured vähemalt 2x aastas. Terve nagu purikas ning kõht korras. Seedimine hea ja kõhus kerge tunne!

Dušši all käies kasutan probiootilist iluseepi ka juba kuid. See puhastab naha tõhusalt ning toetab naha tasakaalu, kuna sisaldab endas aminohappeid, mineraale ja vitamiine. Olen toodetega enam kui rahul.

Oleme terve perega Dr.OHHIRA® pro- ja prebiootikume söönud juba peaaegu 2 aastat. Mina ja Andrus tarbime 2 korda päevas Deluxe probiootilisi kapsleid ja lapsele anname prebiootilist pastat. Mõnikord, mis seal pattu salata, tuleb tunnistada, et sööme Andrusega ka ise ka Venuse pastat – näiteks siis, kui oleme räpstoiduga liialdanud või peale mõnd suuremat pidu, kui on alkoholi tarbitud. Lisaks teeme Andrusega 2-4 korral aastas läbi ka kollageenikuuri.

Ma tahtsin tegelikult hakata lapsele prebiootilist pastat manustama vaid paaril korral nädalas, kuid ta nõuab seda ise väga järjekindlalt igal hommikul. Tema poolest võiks seda lausa mitu korda päevas süüa, sest talle nii maitseb.

Mina olin alati see inimene, kes oli iga kuu-kahe tagant haige, aga käsi südamel, täna saan õelda et pärast probiootikumide kasutama hakkamist ei ole ma mitte ühtegi korda isegi nohus olnud. Samuti kadus ära igapäevane väsimus ja magusaisu. Andrus oli alati suhteliselt tundlik laktoosi suhtes (ja tegelt üldse paljude toitude suhtes), aga pärast probiootikumide tulekut meie ellu on see tundlikkus tohutult leevenenud.

Ma ei tahaks küll ära sõnuda, aga ka laps ei ole meil kahe aasta ja kolme kuu jooksul kordagi isegi mitte nohus olnud. Loomulikult ei saa ma 100% väita et see kõik ainult tänu Dr.OHHIRA® toodetele on, aga ma olen päris veendunud et need mängivad suurt rolli organismi vastupanuvõime puhul.

Pärast kollageenikuuri olen märganud, et mu nahk on alati silmnähtavalt elastsem ja pehmem. Usun, et minuga nõustuvad kõik, kes on kunagi selle kollageenikuuri ise läbi teinud. Andrusel aga on ära kadunud põlvevalud, millega ta muidu terve elu maadelnud oli.

Kindlasti kavatseme Dr.OHHIRA® tooteid ka edaspidi kasutada ja mitte niisama ei soovita ma neid ka kõigile teistele, kes tervisega kimpus.

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi