Mikrobioomi tasakaal

Laste tervis

Rohkem energiat

Muretud reisid

Parem immuunsus

Luutiheduse tõstmine

Kaalu alandamine

Sisemine ja välimine ilu

Terve ja tugev nahk

Probiootikumide kasu tervisele: Terve ja tugev nahk

Naha pH:kestva ilu saladus

Oled kindlasti kuulnud pH-st, mis näitab, kas aine on happeline, aluseline või jääb nende kahe vahepeale. pH on kõigel elusal, kaasa arvatud sinul endal.

Inimkeha pH on umbes 7, mis on 14-punktise pH-skaala keskel. Inimese nahk aga peab olema kergelt happeline – umbes 5,5. Selgub, et pH omab naha niiskustaseme hoidmise ja immuunsüsteemi tervise juures suurt rolli.

Loobu aluselistest puhastusvahenditest!

Selgub, et enamik kosmeetika- ja puhastusvahenditest on üllatavalt aluselised, pH 8 kuni 10. Just neid me oma nahal kasutada ei tohiks. On tähtis, et nahk oleks ülejäänud organismist veidi happelisem – ja ometi oleme ju kõik kasutanud tooteid, mis meie nahka teisele poole suunavad.

Loomulikult, nagu kõigega elus, võib tasakaalutusseisund olla kaldus mõlemale poole:

 • aluselisem (pH üle 5,5) nahk näib sageli kuiv. Peened kortsud on paremini nähtavad. Nõrgeneda võib ka immuunbarjäär. See võib väljenduda nahaärritusena.
 • Happelisem nahk (pH alla 5,5) näib sageli rasune. Tekkida võivad punnid. Nagu ka liiga aluselise naha puhul, võib nahk ka sel juhul näida ärritunud.

Sinu nahk eelistab tasakaalu, kuna loodus eelistab tasakaalu. Seega on tähtis valida sellised nahahooldustooted, mis aitaksid säilitada loomulikku, veidi happelist pH-d 5,5.

Oled terve ökosüsteem nii seest kui ka väljast

Naha õige pH on vajalik naha tervist hoidvatele headele bakteritele. Just nagu probiootikumid toetavad tervist organismi sees, töötavad nad sama usinalt ka keha pinnal.

Lisaks toimiva immuunsüsteemi tagamisele aitavad nahapealsed probiootikumid ka naha niiskustaset säilitada. Jah, usu või mitte, need head bakterid aitavad sul oma nooruslikult kaunist välimust säilitada!

Ja ometi võivad levinud puhastusvahendid luua nendele probiootilistele kangelastele ebasobiva keskkonna. Kas pole aeg alustada nahahooldusega, mis naha probiootikume toidab ja kaitseb?

Dr.OHHIRA® Kampuku seebi ja Magoroku niisutajate koostis:

 • tagab naha normaalse niiskustaseme ja noorusliku välimuse
 • säilitab naha tervisliku pH.
 • Toetab naha tervislikku probiootilist tasakaalu

Probiootikumiekstraktis sisalduvad orgaanilised happed ja botaanilised ained on adaptogeensed – tasakaalustava mõjuga. See tähendab, et need hoiavad tervislikku pH-d olenemata sellest, kas see on veidi happelisem või aluselisem. Dr Ohhira eesmärk oli luua nahahooldustooted, mis kõigi naha jaoks sobivat pH-d hoiaksid.

 
Sinu seedimine peab olema tugev … et sinu nahk saaks särada!

0
0
  0
  Teie ostukorvi
  Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi