Mikrobioomi tasakaal

Laste tervis

Rohkem energiat

Muretud reisid

Parem immuunsus

Luutiheduse tõstmine

Kaalu alandamine

Sisemine ja välimine ilu

Terve ja tugev nahk

Probiootikumide kasu tervisele:
Parem immuunsus

Terviseprobleemide ennetamine on saamas enamike inimeste prioriteediks. Otsides viise terveks jääda, avastab aina rohkem loodustoodete tarbijaid enda jaoks probiootilised toidulisandid. Lisaks seedimise parandamisele moodustavad probiootikumid tähtsa osa mõistatusest, mis on inimese immuunsüsteem.

Teaduslikult on praeguseks tõestatud, et umbes 70 protsenti immuunrakkudest asub seedeelundkonnas ja probiootikumid, soolestikus loomulikult elunevad kasulikud bakterid, toetavad neid immuunrakke, tõrjudes muu hulgas välja ebasõbralikke külalisi. Soolestik on immuunsüsteemi esimene kaitseliin ja hea tervise säilitamiseks peab heade ja halbade bakterite suhe olema vähemalt 85 : 15. Selle suhte saavutamine on nüüdisaegse tavatoitumisega, stressirohke elustiiliga ja liiga kergekäelise antibiootikumide tarvitamisega harva võimalik, kuna kõik need tegurid mõjuvad probiootilisele populatsioonile kurnavalt.

On selge, et probiootilised toidulisandid on tugeva tervise hoidmiseks äärmiselt olulised. Tähtis on aga teada, et kõik probiootilised toidulisandid ei ole samaväärsed. Mõnede puhul, milles on miljardeid baktereid, võib ühte tüve saada liiga palju ning immuunsüsteem hakkab neid ründama. Teiste puhul võivad tootmisprotsessid või ladustamistingimused probiootikumi praktiliselt kasutuks muuta. Veel üks viga, mida paljud teevad, on ainult probiootikumi võtmine, tarvitamata selle kõrvale prebiootikume, mis nende organismis elunevaid baktereid toidaks ja elus hoiaks ning probiootikumidele soolestikus sobiva keskkonna looks.

Dr.OHHIRA® probiootikumid on fermenteeritud 12 piimhappebakteritüvega. Kapslis on olemas ka toitekeskkond, mis tagab eluks vajalikud ained, pH-d tasakaalustavad orgaanilised happed ja vitamiinid, mineraalid, ensüümid ja aminohapped. See tähendab, et preparaadis on prebiootiline tugi juba olemas, mistõttu on kindel, et Dr.OHHIRA® probiootikumid soolestikus kohastuvad, sinna püsima jäävad ja paljunevad. Võttes vaid ühe kapsli, milles on nii probiootkumid kui ka prebiootikumid, saad meelerahu, et tarvitatav toidulisand tõepoolest märgatavalt immuunsüsteemi parandab.

Lisaks immuunreaktsiooni toetamisele parandab probiootikumide nagu Dr.OHHIRA® preparaatide tarvitamine ka seedimist tervikuna, aidates kehal vajalikke toitaineid omastada.

Teadus kinnitab ikka ja jälle, et haigeks ei tee inimesi ainult pisikud. Ebatervislik elustiil ja tasakaalust väljas seedimine loovad tingimused immuunsüsteemi nõrgenemiseks. Just siis muutub organism pisikutele eriti vastuvõtlikuks. Suur samm õiges suunas võib olla tõhus probiootiline toidulisand, nagu Dr.OHHIRA® tooted.

Sinu seedimine peab olema tugev … et püsiksid terve.

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi