Mikrobioomi tasakaal

Laste tervis

Rohkem energiat

Muretud reisid

Parem immuunsus

Luutiheduse tõstmine

Kaalu alandamine

Sisemine ja välimine ilu

Terve ja tugev nahk

Probiootikumide kasu tervisele: Rohkem energiat

Kogu sinu pere on pidevalt hõivatud töökohustuste, trennide, ajaga endale ja perekondlike kohustustega. Kuid kogu rõõm lõppeb siis, kui oled haige või lihtsalt väsinud. Haigusepäevad ja nõrkus on tülikad olenemata sellest, kas pead ohverdama oma vaba aega või hoopis trennist eemal olema. Ja nagu öeldakse – parim kaitse on rünnak.

Sportliku võimekuse ja energiataseme seisukohast võivad probiootilised toidulisandid olla ennetav lähenemine, mille peale sa ehk varem tulnud pole. Sõbralikud bakterid aitavad nii harrastus- kui ka tippsportlasi kahel eri viisil: parandades seedimist ja toetades immuunreaktsiooni.

Kas teadsid, et lisaks toidule soodustavad probiootikumid ka teiste toidulisandite seedimist ja imendumist? Oma seedimist parandades aitad kõigil oma keha rakkudel kätte saada toitainelised elemendid, mida tippvormis olemiseks vajad. Sellel on positiivne mõju energiatasemele ja vaimsele keskendumisvõimele nii spordiväljakul kui ka igapäevaelus.

Pidev probiootikumide tarbimine tugevdab ka immuunreaktsiooni, tõrjudes välja kõik mitte nii sõbralikud külalised. Umbes 70–80 protsenti immuunsüsteemi rakkudest asub seedekulglas.

Kellelegi sinu meeskonnast ei meeldi külmetuse, gripi või lihtsalt väsimuse tõttu mängust väljas olla. Dr.OHHIRA® Probiootikum annab sulle probiootikumid, mis on kogu pere energiataseme hoidmise juures kesksel kohal, nii et saad jätkata sellega, mida naudid, ja olla edukas nii spordiväljakul kui ka elus.

Sinu seedimine peab olema tugev… et sammu pidada!

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi