Mikrobioomi tasakaal

Laste tervis

Rohkem energiat

Muretud reisid

Parem immuunsus

Luutiheduse tõstmine

Kaalu alandamine

Sisemine ja välimine ilu

Terve ja tugev nahk

Probiootikumide kasu tervisele:
Muretud reisid

Oled kõik ära planeerinud, asjad pakkinud ja piletid ostnud! Lõpuks on kauaoodatud puhkus käes. Kuid ära unusta, et uued toidud, harjumatul ajal uutes kohtades viibimine ning kõik need lennu-, rongi- ja autosõidud võivad halvasti mõjuda sinu seedimisele ning selles häireid põhjustada.

Dr Natalie Engelbart, Alternative Health Solutionsi meditsiinidirektor ütleb, et puhkuse ajal puutub seedehäiretega, mille hulgas võib olla iiveldus, oksendamine, kõhukrambid, puhitustunne ja palavik, kokku umbes 10 miljonit inimest. USA haiguste tõrje ja ennetamise keskuse andmetel on see puhkajate seas kõige sagedasem tervisehäire, mis võib väljateenitud puhkuse rikkuda.

Dr Engelbart soovitab puhkuseks ettevalmistusi tehes kaasa pakkida kvaliteetsed probiootikumid. Veedame nii palju aega oma puhkust iga detailini planeerides, et sageli unustame selle, kuidas ennetada tavalisi haiguseid. Siin on abiks kvaliteetne probiootikum nagu Dr.OHHIRA®, mida hakata tarvitama nädal enne reisi ja jätkata kogu reisi vältel. Uuringud näitavad, et probiootikumid võivad aidata tõsta immuunsust, ennetada reisi ajal toiduga levivate bakterite põhjustatud kõhulahtisust ja leevendada teiste seedeprobleemide sümptomeid.

“Sageli inimesed ei mõista puhkusereisile minnes, et 80 protsenti mao- ja soolehaigustest on põhjustatud bakteriaalsest nakkusest ning õigete toidulisanditega ennetatavad. Keskkonnastress ja puhkajaid ähvardavad haigused võivad tervislike bakterite hulka vähendada, rikkudes nii nende tasakaalu, mis viib seedeprobleemideni.”

Probiootikumid on tervisele kasulikud paljudel eri viisidel, taastades samas seedeelundkonnas ka tervislikud bakterikooslused.

Puhkusereisil on tähtis see, et need tugevdavad immuunsüsteemi, parandavad seedimist, vähendavad reisil tekkiva kõhulahtisuse ohtu ja hoiavad ära toidumürgistust. Ja just Dr.OHHIRA® probiootikumid on reisil head seetõttu, et need on mullpakendis ega vaja külmutamist, nii et saad need otse oma kohvrisse, käekotti või isegi taskusse panna.

“Soovitan tarvitada nädal enne reisi päevas 4 kuni 6 kapslit ja puhkuse ajal 2 kuni 3 kapslit ning ootamatute kõhuprobleemide puhuks igaks juhuks kaasa võtta lisapaki.“

Probiootikumidest on meile kasu iga päev, kuid eriti reisides. See ei tähenda aga, et võid süüa ja juua mida tahad, sealjuures haigeks jäämata. Parim viis haiguseid ennetada on siiski reisides tavapäraseid ettevaatusabinõusid järgida.

Sinu seedimine peab olema tugev … et saaksid aja maha võtta!

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi