Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

(56 kliendi tagasisidet)

Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

10 pudelit (20 ml/tk)

97.00

Teaduslikult tõestatud toime

100% looduslikust toorainest

Ei sisalda sünteetilisi lisaaineid

GMO vaba

Laktoosivaba

Gluteenivaba

Laos

Osta ja kogu 97 boonuspunkti!

Tootest pikemalt

Dr.OHHIRA® kollageenikompleks ei ole mitte lihtsalt kollageen vaid superkokteil tuntuimatest noorendavatest koostisosadest, mis aitavad kaasa kogu organismi kudede elastsuse ja toonuse säilitamisele.

Dr.OHHIRA® kollageenikompleks sisaldab:

 • 7,75 g mere päritoluga kollageeni (I, II ja III tüüp)
 • Elastiin (5 mg)
 • Hüaluroonhape (5 mg)
 • Koensüüm Q10 (CoQ10) (12,5 mg)
 • C-vitamiin (250 mg)
 • Keramiid (5 mg)

Kollageeni suukaudse manustamise puhul on erinevate uuringute tulemusena kindlaks tehtud, et sellest ligikaudu 90% imendub ja mis kõige tähtsam, koguneb nahas.

 

Dr.OHHIRA® kollageen+ on turul ainus joodav kollageen ainulaadse ANTI AGE TRIO® kompleksiga, mis koosneb kollageeni tripeptiididest, elastiinist ja 93% puhtusega hüaluroonhappest.

Teaduslikult on tõestatud, et mida madalam on toimeaine molekulmass, seda paremini aine imendub. 

Dr.OHHIRA® sissevõetava kollageeni välja töötanud Jaapani teadlastel õnnestus saavutada ülimalt madal toimeainete molekulmass:

 • kollageenitripeptiididel ≤ 500
 • kollageenil ≤ 1000
 • elastiinil ≤ 1100
 • hüaluroonhappel ≤ 150000

Toimeained jõuavad tänu ülimadalale molekulmassile dermasse ehk pärisnahka, milles toimuvad uuendumisprotsessid.

Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. See moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused just nimelt nahas.

Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rakke samuti tagab kudede ja organite tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi kõigis eluliselt tähtsates protsessides.

Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN+ taastav ja noorendav seespidine hooldus nahale ja liigestele

01

I, II ja III tüüpi hürdolüüsitud kollageen

02

Kollageeni tripetiidid

03

Kollageen, hüaluroonhape ja elastiin

Dr.OHHIRA® SISSEVÕETAV KOLLAGEEN_looduslik nahahooldus (8)

04

5-aastat kääritatud sünbiootiline ekstrakt

05

Teaduslikult põhjendatud tõhusus

06

Maitsev ja mugav tarvitada

Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageeni kiud pidevalt. Kuid umbes 25-aastast alates hakkab inimese organism iga aasta kaotama u.1,5% naturaalset kollageeni. 35-aastaseks saamiseks jääb meie organismis umbes 15%, ning 45-aastaseks – 30% kollageeni puudu. Derma rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, rakud kaotavad niiskust, seetõttu hakkab organism vananema ning tema funktsioonid hääbuvad. Niipea kui organism kaotab võimet kollageeni produtseerimiseks, kajastub see esmalt naha seisundis - tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks, kaotab jume ning ilmneb elujõu üldine langus.

Kollageeni peamised funktsioonid organismis:

 • kollageen osaleb aktiivselt kudede paranemisprotsessis;
 • edendab naharakkude ainevahetust ja uuenemist;
 • stimuleerib juuste kasvu, tugevdab küüsi;
 • aeglustab osteoartroosi arengut, toetab kõhrkoe tervist ja taastumist, parandab liigeseliikuvust, leevendab valu, suurendab luutihedust;
 • parandab nägemist;
 •  säilitab igemete tervise, annab neile  tugevuse, elastsuse ja kaitseb periodontaalhaiguste eest;
 • tagab veresoonte seinte elastsuse ja hoiab ära ateroskleroosi;
 • soodustab haavade paranemist, operatsiooni järgsete armide servade pehmenemist;
 • aeglustab lihasmassi kadu.

Kollageeni kasutegurid tervisele

Kollageeni mõju nahale

Kollageen, keratiin ja elastiin on kolm peamist toitainet, millest sõltub naha tugevus, elastsus ja nooruslik välimus. Mitmed teadusuuringud on kinnitanud kollageeni võimet vähendada juba olemasolevaid vananemisilminguid nahal, muutes selle struktuuri, vähendades lõtvumist, parandades selle niiskustasakaalu ja elastsust.

Kollageeni mõju luudele, liigestele ja kõhredele

Luud (sh ka hambad) on valmistatud peamiselt kollageenist (tüüp I), mis annab neile struktuuri ja aitab neid tugevana hoida. Vananemisel, kui kehas kollageeni tootmine väheneb, väheneb sellega kaasnevalt ka luumass, mis võib omakorda viia selliste haigusteni nagu osteoporoos ehk luude hõrenemine, mida iseloomustab madal luutihedus ning mis on seotud suurenenud luumurdude riskiga.

Kollageen (tüüp II) aitab säilitada liigeseid kaitsvate kudede ehk kõhrede terviklikkust. Kuna vananedes väheneb kollageeni sisaldus kehas, suureneb ka risk liigesehaiguste, näiteks osteoartriidi, tekkeks. Kollageen on võib aidata leevendada osteoartriidi sümptomeid ja vähendada liigesevalu.

Kollageeni mõju veresoonkonnale ja südamele

Kuna kollageen (tüüp III) moodustab olulise osa arterite struktuurist, aitab see vähendada südamega seotud seisundite riski. Arterite kaudu jõuab veri südamest kogu ülejäänud kehasse. Kollageenivarude vähenedes võivad arterid muutuda hapraks põhjustades ateroskleroosi ehk arterilubjastust, mis on omakorda soodsaks pinnaseks südameinfarkti ja insuldi tekkeks.

Kollageeni mõju lihastele

Kuni 10% lihaskoest koosneb kollageenist. Kollageen aitab suurendada lihasmassi neil, kes põevad sarkopeeniat (vananemisega seotud lihasmassi kadu). Teadlased on seisukohal, et kollageeni võtmine võib soodustada lihasvalkude, nagu kreatiini, sünteesi ja stimuleerida lihaste kasvu pärast treeningut.

Kollageen sisaldab mitmeid asendamatuid aminohappeid, mida keha vajab igapäevaseks efektiivseks toimimiseks, et toetada lihaseid ja ainevahetust protsessis, mille käigus glükoos muudetakse energiaks. Seetõttu on kollageen oluline ka spordiga tegelevatele inimestele ja neile, kellel on igapäevaselt suur füüsiline koormus.

Miks just Dr.OHHIRA®?

Kõrge kollageenisisaldus

Dr.OHHIRA® sissevõetava kollageeni ühekordne doos sisaldab 7,75 grammi merelise päritoluga kõrgkvaliteetset kollageeni, mis on üks suurima puhta kollageenisisaldusega toode turul.

Esindatud on kõik kolm olulisimat kollageeni tüüpi

Erinevalt enamikest kollageenitoodetest, mis sisaldavad vaid I ja III tüüpi kollageeni, sisaldab Dr.OHHIRA® kollageen+ kõiki kolme organismile vajalikemat kollageenitüüpi, mis tagavad nii naha, kui ka luude, liigeste ja veresoonkonna nooruslikkuse ja tervise.

I tüüpi kollageen on vastutav: naha, kõõluste, sidemete, liigeste, siseorganite, luude, igemete, sidekoerakkude ja rakuvälise materjalide tootmise ja säilimise eest. 

II tüüpi kollageen on vastutav: liigeste kõhrkudede tervise eest. 

III  tüüpi kollageen on vastutav: silma võrkkesta, veresoonte, kapillaaride tervise seisukorra eest.

Madal molekulaarmass ehk garanteeritud maksimaalne imenduvus

Isegi kui tarbida suurtes kogustes kõrgkvaliteetset kollageeni, on selle naturaalne molekuaarmass liiga suur ning organism ei suuda seda omastada. Dr.OHHIRA® kollageeni jaoks on välja valitud kvaliteetne vees lahustuv, kala kollageen, mis on saadud lõheliste kalade soomustest, nahast ja luudest. See on omakorda lammutatud tripeptiidideks - 500 mg 7 750 mg`st on ääretult madala molekulaarse kaaluga kollageen. Mida väiksem on molekuli mass, seda paremini kollageen imendub. Dr.OHHIRA® kollageeni toimealned jõuavad tänu madalale molekulmasslle dermasse ehk pärisnahka, milles toimuvad uuendumisprotsessid.

Imendumist lihtsustav soodustav OM-X® ekstrakt

Dr.OHHIRA® sissevõetav kollageeni kokteili koostises on ühe olulise komponendina lisatud ka probiootiline kääritatud OM-X® ekstrakt, mis aitab meie kehal kollageeni paremini vastu võtta.

Toetavad noorendava toimega komponendid

Lisaks suurele kollageenisisaldusele ja OM-X® ekstraktile, sisaldab Dr.OHHIRA® sissevõetav kollageen veel ohtralt naha ja kudede jaoks olulisi komponente nagu C-vitamiin, hüaluroonhape, koensüüm Q10, elastiin ja keramiid.

Koostisosad

VÕIMSATE ANTIOKSÜDANTIDE KOMPLEKS DR.OHHIRA® KOLLAGEEN+ KOOSTISES

Koensüüm Q10 (ubikinoon) / 12,5 mg / on organismis esinev ensüüm, mis toimib antioksüdandina ja osaleb raku energia tootmise protsessis. See on eluliselt tähtis rakkude normaalseks toimimiseks, kuna varustab rakke vajaliku energiaga. Koensüüm Q10 on rasvlahustuv vitamiinisarnane aine, mida sünteesitakse inimese organis, atsetüül-koensüüm-A abil maksas. Koensüümil Q10 on oluline roll südame töös, sest ta suudab südamepuudulikkusega patsientide haiguse kulgu ja sümptomeid leevendada.

Ideaalses olekus suudab keha toota nii palju koensüümi Q10 kui vaja. Kui aga organism vananeb või seda mõjutavad stress, mõningad ravimid, suitsetamine jne, väheneb ka vajaliku ensüümi tootmine kehas. Selle tulemusena väheneb rakkude uuenemine ning vastupanuvõime stressile. Alates 25ndast eluaastast hakkab Q10 süntees organismis vähenema.

Koensüüm Q10

Aktiveerib mikrokondri fibroplastis, mis toodab kollageeni, elastiini, hüaluroonhapet ja stimuleerib nende tootmist.

Koensüüm Q10 funktsioonid:

ANTIOKSÜDANDI MÕJU

Ennetab vananemist

Parandab kortse ja lõtvunud nahka

ENNETAB VANANEMIST

Parandab immuunsüsteemi

Varustab rakke vajaliku energiaga

ELASTIIN (kalast) /5 mg/. 

Elastiin asub peaaegu kõikides kudedes meie kehas, kaasaarvatud arterites, kopsudes, nahas, kõõlustes ja muudes organites. Kui kollageen on kõige suurem proteiin kehas, on järgmisel kohal elastiin. Elastiini keerdus ja vetruv molekulistruktuur annab meie nahale elastsuse. Kuid elastsus väheneb järk-järgult, kuna elastiin laguneb vananemisega. Kui nahk ei toetu enam nahakuemele “kukub see kokku“. Kui elastiini ja kollageeni kogus nahas väheneb, toob see kaasa naha lõtvumise kortsude tekke.

Lisaks sellele, vananemine ja naha kokkupuude UV kiirtega, muudab meie nahas oleva kollageeni lahustamatuks ehk imendumatuks kollageeniks. See omakorda soodustab elastiini aktiivsust alandavat ensüümi elastaasi, mis lagundab ja soodustab elastiini „katki minemist“.

Elatsiin

HÜALUROONHAPE /5 mg/. 

Hüaluroonhape on inimesele omane molekul, mis moodustab kudedes koos teiste ainetega geelilaadse rakuvahelise täite. Näiteks sisaldab 60 kilo kaaluva täiskasvanu keha  ~12 g hüaluroonhapet – rohkem kui pool sellest asub nahas.

Üheks oluliseks hüaluroonhappe omaduseks on kudede niiskustasakaalu hoidmine, mis on naha heaolu peamisi allikaid. Üks hüaluroonhappe molekul suudab siduda endast 1000 korda enam vett.

Hüaluroonhapperikas nahk on elastne ja liikuv. Uuringud näitavad, et hüaluroonhape kaitseb ka vabade radikaalide põhjustatud kahju eest, stimuleerib elastsust andva kollageeni tootmist ning mõjub põletikuvastaselt. Vananedes toodab keha hüaluroonhapet üha vähem. See toob kaasa molekulide väiksema veesisaldusvõime. Väiksema veesisaldus nahakoes soosib kortsude teket.

Hüaluroonhape

C-vitamiin aktiveerib kollageeni sünteesi ja imendumise, eemaldab vabu radikaale ja toimib antioksüdandina. See vitamiin aitab säilitada normaalset energiavahetust ja immuunsussüsteemi toimimist, parandab raua imendumist, vähendab väsimust ja kurnatust.

Mustikamahl sisaldab keemilisi antotsüaniine – väga tugevaid looduslikult esinevaid antioksüdante, mis aitavad kehal võidelda rakke kahjustavate ja vananemist põhjustavate vabade radikaalide vastu. Mustikad on veresooni kaitsva toimega. Dr.OHHIRA® suukaudse kollageeni koostises olev mustikamahl annab tootele vedela kuju.

KÄÄRITATUD SÜNBIOOTILINE OM-X® EKSTRAKT

See on ainulaadne, Jaapani mikrobioloogi Dr. Iichiroh Ohhira välja töötatud, looduslikult kääritatud sünbiootiline ekstrakt, mille tõhusus on tõestatud kliiniliste uuringutega. Looduslikult kasvatatud ja käsitsi korjatud taimi (puuviljad, marjad, köögiviljad, seened, merevetikad) kääritatakse 5 aastat koos 12 sordi probiootiliste bakteritega, mis kuuluvad Bifidobacterium, Lactobacillus ja Streptococcus perekondadesse.

Isegi kõige kvaliteetsemad toidulisandid ei imendu kehas, kui soolestiku mikrofloora on tasakaalust väljas. Kasulikud bakterid ja kiudained aitavad säilitada soolestiku mikrofloora tasakaalu ning tagavad toitainete, vitamiinide ja mineraalide omastamise.

Looduslikult kasvatatud ja käsitsi korjatud taimed + 12 sorti probiootilisi kultuure

Koostisosad: Kala kollageen (7750 mg), mustikamahl, koensüüm Q10, 5-aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega (galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), hüaluroonhape (5 mg), keramiid (5 mg), kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinat (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) vilja- ekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum australe) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika Hizikia fusiforme lehed ja varred, vetika Undaria pinnatifida lehed ja varred, vetika Laminaria japonica lehed ja varred, happesuse regulaator sidrunhape; probiootilised kultuurid (Bifidobacterium breve ss. Breve, Bifidobacterium infantis ss. Infantis, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus  casei ss. Casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus ss. Jugurti, Lactobacillus plantarum ja Sterpococcus thermophilus), kala elastiin (5 mg),  (paksendaja Rivieri titaanjuure kummi,happesuse regulaator sidrunhape, L-askorbiinhape (C-vitamiin, 250 mg), värvaine karamell, lõhnaained ja sahharoos.

20 ml sisaldab: 7750 mg g väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) kollageeni ja kollageen tripeptiidid, 250 mg C-vitamiini (312,5% PV*), 12,5 mg koensüümi Q10, 5 mg väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) elastiini, 5 mg väikese molekulmassiga  hüaluroonhapet 93% puhtusega .

*PV – päevane võrdluskogus.

Kollageeni molekulmass: 1 000 Da
Kollageen tripeptiidide molekulmass: 500 Da
Elastiini molekulmass: 1 100 Da
Hüaluroonhappe molekulmass: 150 000 Da

 

KESKMINE KOGUS 20 mg
Väikese molekulaarmassiga (molekulaarmass 1000 Da) merelist päritolu kollageen ( I, II ja III tüüp) ja tripeptiidid (molekulaarmass 500 Da) 7750 mg
C-vitamiin 250 mg
Koensüüm Q10 12,5 mg
5-aastane OM-X® probiootiline segu hapendatud taimede ja piimhappebakteritega 10 mg
Merelist päritolu elastiin (molekulaarmass 1000 Da) 5 mg
Hüaluroonhape (93%-se puhtusega) (molekulaarmass 150 000 Da) 5 mg
Keramiid 5 mg
Mustikamahl 1000 mg
Sidrunhape 850 mg

 

 • Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, loomseid kõrvalsaadusi, pestitsiide ega herbitsiide.
 • Ei sisalda GMO-sid.
 • Ei sisalda piimatooteid. Gluteenivaba ja hüpoallergeenne.
 • Ei sisalda dopingut ehk aineid, mis ajutiselt suurendavad organismi füüsilist või vaimset aktiivsust.

Kasutamisjuhised

Kasutamisjuhised

Tarbimine profülaktilisel eesmärgil

Kollageeni tarbimisega on soovitav algust teha peale 25. eluaastat. Üks kuur näeb ette 10 pudelit (1 pakk). Täiskasvanutel võtta üks pudel (20 ml) päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva tagant
Soovituslik tarbida enne magamaminekut kuna keha taastumise protsessid toimuvad peamiselt öösiti. Ühe kuuri kestvus on 20 päeva. 

Soovitatav on 3-4 kuuri aastas.

Alates 50. eluaastast on soovitav kollageeni tarbida igapäevaselt.

Sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.

Bioloogiliselt aktiivne toidulisand. Ei ole ravim.

NB! Parima efekti saavutamiseks on hea kollageenijooki kombineerida Dr.OHHIRA® probiootikumidega paralleelselt.

 

Teadusuuringud

Dr.OHHIRA® kollageeniga Jaapanis läbi viidud kliinilised uuringud ja toimeainete uuringud:

 • 1 Synergistic effect of collagen peptide and elastin peptide derived on promoting hyaluronic acid production and cell growth of normal human dermal fibroblast cells
 • Improvement in the moisture content of the stratum corneum following 4 weeks of collagen hydrolysate ingestion
 • Validation of skin-care effect of taking collagen drink
 • Activating effect of collagen on fibroblast
 • Comparative testing on absorbency of collagens from different source materials
 • Comparative testing on absorbency of collagens with different molecular weight
 • Collagen effect on reducing UV damages on skin

Muud kollageeniga läbi viidud teadusuuringud:

Oral supplementation of specific collagen peptides has beneficial effects on human skin physiology: a double-blind, placebo-controlled study

Oral intake of specific bioactive collagen peptides reduces skin wrinkles and increases dermal matrix synthesis

Oral supplementation with specific bioactive collagen peptides improves nail growth and reduces symptoms of brittle nails

Daily oral consumption of hydrolyzed type 1 collagen is chondroprotective and anti-inflammatory in murine posttraumatic osteoarthritis

24-Week study on the use of collagen hydrolysate as a dietary supplement in athletes with activity-related joint pain

Role of collagen hydrolysate in bone and joint disease

Daily oral supplementation with collagen peptides combined with vitamins and other bioactive compounds improves skin elasticity and has a beneficial effect on joint and general wellbeing

Effects of Native Type II Collagen Treatment on Knee Osteoarthritis: A Randomized Controlled Trial

Videod

Klientide tagasiside

56 arvustust tootele Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

 1. Eesti

  Erika Mearu (toote omanik)

  Ost oli kiire ja mugav. Tõrkeid ei esinenud. Toote maitse on meeldiv. Ootan tulemusi eelkõige liigesevalude leevenduseks. Annan teada, kui märkan muutusi. Täna on veel liiga vara järeldusi teha.

 2. Eesti

  Raidy Raudsepp (toote omanik)

  Rahul. Toote ostmine ja kättesaamine oli kiire. Toode meeldib, kuna nende tarbimisel olen tähele pannud, et mu meeleolu on parem ning energiat on ka rohkem. Maitse joogil ka mõnus

 3. Eesti

  Riina Paluoja (toote omanik)

  Jäin väga rahule . Ja tulemused on juba nädala asjaga .. siledam nahk ja suurem energia

 4. Eesti

  Sirli Haavik (toote omanik)

  Toimiv toode! Olen kasutanud mitmeid kollageene, kuid selle kasutamise mõju oli juba paari pudeli manustamise tagajärjel tunda ja näha. Nahk oli märgatavalt niisutatum. Eriti paistis silma näonaha muutus. Elastsem ja nö niiskem ja pehmem nahk. Otsaesise kortsud on vähem sügavad, justkui natuke nahk oleks täidlasem. Olen positiivselt üllatunud ja tõesti julgen soovitada toodet. Hind võiks olla veidi soodsam, kuid samas effekt on reaalne.

 5. Eesti

  Ruth Vilgats (toote omanik)

  See on parim kollageen üldse!! Peale igakordset kuri tunnen vähemalt 10 aastat nooremana. Väga hea, aitäh!

 6. Eesti

  Anne R. (toote omanik)

  Joo ja naudi Ohhirat. Olles varem tarbinud kollageeni erinevaid pulbreid, mida tuli veega segada, siis oli meeldivaks üllatuseks, et Ohhira kollageen on mõnusa konsistensi ja maitsega jook. Peale joomist tundsin suuremat energiat kehas. Füüsilise tegevuse järgselt ei olnud liigesed valulikud. Nahk on siledam ja elestsem. Soovitan soojalt kõigile.

 7. Eesti

  Kätlin Laasik (toote omanik)

  Suurepärane toode! Tellin juba mitmendat korda ja olen väga rahul.

 8. Eesti

  Katrin Nikopensius (toote omanik)

  Jäin väga rahule, käepärane tarvitada, meeldiva maitsega, toonust tõstev.

 9. Eesti

  ENE MAHL (toote omanik)

  Toode super, aga miinuseks on hind.

 10. Eesti

  Aili Soeson (toote omanik)

  Jäin tootega väga rahule ja soovitasin seda ka oma elukaaslasele!

 11. Eesti

  Rika Tamm (toote omanik)

  Jäin väga rahule. Tellimus saabus kiiresti. Toode on hea.

 12. Eesti

  Inna Ombler (toote omanik)

  Jäin teenindusega rahule

 13. Eesti

  Raili Pall (toote omanik)

  osta oli lihtne, toote maitse oli hea, aga ma ei saa küll mingeid muutusi aru peale esimest kuuri

 14. Eesti

  Külli Kärner (toote omanik)

  Jäin väga rahule.

 15. Eesti

  Merike Raudmann (toote omanik)

  Kollageeni kuur veel kestmas, kuid olen juba praegu tootega väga rahul.
  Sain abi valutavale pöidlaliigesele, mis praeguseks on tagasi tõmmanud ja liigese painduvus taastunud.
  Ka põlveliigesed ei ragise enam ja julgen taas sporti teha.Teen selle kuuri lõpuni ja plaanin teisegi otsa teha. Soovitan soojalt kõigile, kellel liigestega probleeme.
  Merike

 16. Eesti

  Maiki Paju (toote omanik)

  Alustasin alles tarbimist, kuid maitse ja kasutajamugavus on imelised

 17. Eesti

  Sirje Kaur (toote omanik)

  Hetkel kasutan toodet ei oska arvamust öelda

 18. Eesti

  Darja (toote omanik)

  Hetkel olen kasutanud ühe pakki ja olen jäänud tulemusega väga rahule, ostan kindlasti juurde tulevikus.

 19. Eesti

  Ellen Koidu (toote omanik)

  tipp-topp teenindus

 20. Eesti

  Gerly Juhani (toote omanik)

  Liigesevalu vähenes. Proovin kindlasti ühe kuuri veel.

 21. Eesti

  Reigo Rusing (toote omanik)

  Teie küsite – mina vastan. No tunne oli et pool maksin pakendi eest mille kohe viskasin prügikasti.

  Webi pood, uhke pakend ja kallis jätis kahtlase mulje..:)

  Loodan, et sisu polnud skämm.

 22. Eesti

  Anar Kulpas (toote omanik)

  Olen nii ostu protsessi kui tootega väga rahul. Osta seda toodet juba mitmendat korda, see peaks juba enda eest rääkima.

 23. Eesti

  Siret Säre (toote omanik)

  Jäin tootega väga rahule.Toime on silmaga näha.Eriti hästi töötab,kui kasutada mitu korda aastas kuuridena.

 24. Eesti

  Jelena Jevdokimova (toote omanik)

  Collageeni tarvitan juba mitmendat korda. Olen tootega väga rahul. Annab mulle energiat ja turgutab ilusti. Kindlasti tulevikus kasutan veel ja soovitan tuttavatele ka!

 25. Eesti

  Milja Heljula (toote omanik)

  Tänud Dr. Ohhira kollageenile. Kollageen kaotas liigesevalu, näonahk on siledam ja tundub, et tänu kollageenile paranesid ka operatsioonijärgsed armid kiiremini.

 26. Eesti

  Pamela Palm (toote omanik)

  Super hea kollageen, olen väga rahul 🙂

 27. Eesti

  Kristina Hääl (toote omanik)

  Jäin väga rahule. E-poest ostetud toode jõudis vaid paari päevaga pakiautomaati.
  Kollageen on mõnusa maitsega. Igapäevased doosid on ühekordses pakendis, mis teeb toote võtmise väga lihtsaks.
  Mõne kuu pärast kindlasti kordan.

 28. Eesti

  Anneli Kass (toote omanik)

  Pakk jõudis kiirelt kohale, ostmine läks väga sujuvalt. Hästi hea maitsega kollageen!

 29. Eesti

  Merili Tann (toote omanik)

  Jäin rahule. Kiire tarne. Aitäh

 30. Eesti

  Eve Mets (toote omanik)

  Jäin ostuga rahule.Tarbisin seda esmakordselt.Nahk on pehme ja siidine.Arvatavasti proovin veel.

 31. Eesti

  Kristina Hääl (toote omanik)

  Teen seda kollageeni kuuri juba teist korda ja olen toodetega väga rahul. Kindlasti teen mõne kuu pärast jälle.

 32. Eesti

  Anne Sooneste (toote omanik)

  Tere, olen dr. Ohhira toodetega rahul. Kasutan ka näoõli, eriti külmal aastaajal.
  Usun neisse ja nii need aitavadki. Eelkóige ongi küsimus toote usalduses.
  Probiootikumid teevad oma tööd kindlasti.
  Kollageeni saan lubada 1-2 korda aastas, toimib kindlasti, arvan. Vähemalt olen midagi enda jaoks teinud ja enesetunne seetõttu parem.
  Edu teile!

 33. Eesti

  Epp Välba (toote omanik)

  Väga rahul! Tulemusega väga rahul, kindlasti kasutan veel.

 34. Eesti

  Inna Lindmäe (toote omanik)

  Kiidan Ohhira kollageeni! Maitses hästi !!!ja nahk muutus kiiresti paremaks.Olen seda ka varasemalt kasutanud,aga teised tooted ei ole olnud nii head.Kindlasti plaanin kord kvartalis hakata kasutama seda toodet.
  Terv,Inna

 35. Eesti

  Virge Treiel (toote omanik)

  Suur tänu! Ei oska veel kommenteerida

 36. Eesti

  Saima Koger (toote omanik)

  Kasutan juba teist aastat dr. Ohhira kollageeni ja olen väga rahul. Eelmisel aastal mul põlved väga valutasid ja tegin aastas 3 kuuri läbi, põlved enam ei valuta. Sel aastal plaanin 2 kuuri teha 6 kuuse vahega. Soovitan soojalt kõigile!

 37. Eesti

  Ene Pihlamets (toote omanik)

  Olen eelnevalt kasutanud dr. OHHIRA kooageeni kuna toode vastas minu ootustele otsustasin korrata. Ostuprotsrss kulges mugavalt ja kiiresti

 38. Eesti

  Piret Siim (toote omanik)

  Üks meeldivaima maitsega kollageen, mida olen proovinud! Väga hea näonaha niisutaja, kasutan kindlasti ka edaspidi. Kiire tarneaeg on boonuseks. Aitäh!

 39. Eesti

  Kristo Poka (toote omanik)

  Jäin ostuga väga rahule

 40. Eesti

  Anu Tuul (toote omanik)

  Väga rahul olen

 41. Eesti

  Anne Piirsalu (toote omanik)

  Sain kätte väga ruttu

 42. Eesti

  Ruth Vilgats (toote omanik)

  See on väga väga võimas abiline. Toime tunda juba mõne päeva pärast. Ja ei ühtegi kõrvaltoimet 🙂

 43. Eesti

  Merili Tann (toote omanik)

  Jäin rahule. Kiire tarne. Toode ise efektiivne. Põlve valud vähenesid. Aitäh

 44. Eesti

  Viive Ojaperv (toote omanik)

  Jäin väga rahule.

 45. Eesti

  Rea Samoilov (toote omanik)

  Olen alles lühikest aega seda kollageeni tarvitanud.
  Esialgu võin öelda, et uni on küll parem. Kollageen on meeldiva maitsega ja mõnusa konsistensiga.
  Kavatsen seda pikemalt tarvitada ja jään suure huviga ootama millal järgmine soodusmüük tuleb.
  Soovitasin toodet ka oma õele.

 46. Eesti

  ülle kivisilla-peterson (toote omanik)

  super tooted. Toime on tõestatud ja tarbin neid ka edaspidi

 47. Eesti

  Heda Jürgenson (toote omanik)

  Tere,Olen tootega väga rahul ja ma olen kasutanud toodet varemgi kuurina.Aitäh!kõike kaunist teie meeskonnale!!
  Lugupidamisega,Heda

 48. Eesti

  Piret Lai (toote omanik)

  Olen väga rahul, kiire teenindamine ja väga hea toode, tänud!

 49. Eesti

  Marika Baumverk (toote omanik)

  Tere,väga kiire teenindus ja toode suurepärane,kindlasti tellin veel.Marika B.

 50. Eesti

  Anneli Org (toote omanik)

  olen väga rahul, tellin kindlast veel

 51. Eesti

  Ave

  Mul oli au seda proovida, ma ise pole suur kalasõber aga see oli nagu kalakokteil. Muutis naha elastsemaks. Kindlasti põnev kogemus ja pole kordagi elus sellist asja proovinud.

 52. Eesti

  Kadi

  Tegin esimese kuuri ja tulemused on silmnähtavad!
  Võtsin koos Ohhira piimahppebakteritega. Imeline toode!

 53. Eesti

  Astrid

  Põlved naksusid ja olid valusad, peale kollageeni tarvitamist kadusid kõik vaevused.

 54. Eesti

  signe72

  Kui olin lõpetanud kollageenikuuri oli palju rohkem energiat, küüned hakkasid kasvama tavalisest kiiremini ja tunne on et midagi läks luudesse, sest muidu luud ikka kraksusid. Võtsin ka probiootikume 2 tk. Ennem sööki ja vauuuu. Alguses ei märka, kas ikka midagi toimib aga toimib, hakkad märkama et midagi on teistmoodi. Soovitan mõlemat toodet kindlasti ise proovida. Teen kohe lisakuuri just väsimuse ja naha tervise pärast, ning probiootikumid teevad siseorganitele tõelise pai.

 55. Eesti

  Katrin (toote omanik)

  Otsustasin kollageeni kasuks eelkõige liigeste ja luude pärast, silmadele tuge vajan samuti. Kuur pole veel läbi, kuid toime on tuntav-nähtav juba praegu – terve jume, paranenud enesetunne, elastsemad ja painduvamad liigesed, ka silmad on justkui vastupidavamad ja vähem valgustundlikud. Olen oma valikuga väga rahul ja plaanin selliste kuuride tegemist edaspidigi.

 56. Eesti

  Mariliis (toote omanik)

  Peale esimest kuuri hakkasid sõbrad küsima, et mida ma endaga tegin, et nüüd nii hea välja näen. Olen viimased paar aastat teinud 3-4 korda aastas selliseid kuure koos mehega ja naudime nii väliseid muutusi (mis nüüd küll ohoo efekti enam ei tekita) kui ka kehasiseseid hüvesid mis annavad tunda nii liigeste, soolestiku kui ka tõenäoliselt üleüldise hea tervise näol.

Show only reviews in Eesti (56)

Esita hinnang
0