Tarmo lugu: soolestiku töö korrastamise abil nahalööbest priiks

Meie organism on ühtne tervik – ökosüsteem, mille iga organ on mõjutatud teisest. Hinnanguliselt oleneb ligi 80% meie immuunsüsteemist soolestiku mikrofloorast. Seega on soolestiku tasakaalu säilitamine ülioluline igasuguste haiguste puhul, alates külmetusest kuni vähini. Tasakaalus soolestik on tugeva tervise alustala.

Tarmo jagas meiega oma lugu, kuidas Dr.OHHIRA® probiootikumide ja kollageeni kombinatsioon aitasid tal soolestiku mikrofloorat taastada ning jagu saada nahalööbest.

Juba pikemat aega vaevasid mind seedeprobleemid. Aegamööda tekkis ka nahalööve – punetus ja sügelemine, millele oli raske leevendust leida. Talveperioodil püsis lööve põhimõtteliselt permanentselt, kevadeti pisut leevendus, et siis jälle sügise hakul tagasi tulla. Seedehäirete kontrolli alla saamiseks olin eelnevalt proovinud erinevaid probiootikume, kuid mingit muutust nende tarbimisel paranemise suunas kahjuks ei kaasnenud.

Viimaks soovitas sõbranna, et prooviksin Dr.OHHIRA® probiootikume, sest neis on elusad piimhappebakterid, mida teistes probiootilistes toodetes ei ole ja seetõttu jõuavad head bakterid elujõulistena just sinna, kust kõik hädad alguse saavad. Enne, kui Dr.OHHIRA® probiootikumide hankimiseni jõudsin, sattusin kokku dr. Riina Raudsikuga, kes minu muret kuuldes täpselt sama – Dr.OHHIRA® probiootikume soovitas. Kui juba kaks usaldusväärset soovitajat seda kiidavad, peab asi väärt olema. Niisiis hankisin endale probiootikumid ja nahaprobleemide kiiremaks paranemiseks ka palju kiidetud Dr.OHHIRA® kollageeni.

Juba esimestel päevadel kadus nahalööbe sügelemine, see muutus päev päevalt väiksemaks ja umbes nädal peale kuuri algust oli täielikult kadunud.

Huvitav tähelepanek, mida kuuri jooksul täheldasin, oli muutus minu toidueelistustes. Järsku hakkas ahvatlevana tunduma kõik fermenteeritu: tekkis vastupandamatu isu isegi surströmmingu järgi (fermenteeritud räim), mille lõhn ja maitse on nii vänge, et seda süües enamik inimesi öögib. Korra tekkis isegi isu veini järele – muidu ma ei tarbi alkoholi üldse. Pisut olen oma toitumisharjumusi tervislikumaks muutnud, suurendades köögiviljade osakaalu ning jättes välja nisujahu ja suhkru.

Tänaseks olen tarbinud Dr.OHHIRA® probiootikume mitteregulaarselt 2017. aasta sügisest ja alates 2018 sügisest täiesti regulaarselt iga päev.  alustasin 2018. detsembris ja praeguseks lõpetamas teist järjestikust kuuri. Nahalööve on täielikult kadunud, seedimise on tunduvalt paranenud, aga täielik korrastumine vajab veel aega. Enesetunne on aga hea ja usun, et peagi on nii soolestiku kui kogu organismi tasakaal jälle käes ja saab siit tervislikuma ja energilisemana edasi minna.“

Tarmo

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi