Andrus (Beebilõust), Ingrid ja Venus: toidutalumatustest vabaks, liigesed korda ja immuunsus lakke.

Mina olen Ingrid ja jagan natukene oma kogemusi, kuidas minu ja mu pereliikmete tervis on alates Dr.OHHIRA® toidulisandite kasutusele võtmist muutunud.

Tervis on mulle alati oluline olnud ja nagu see kipub olema, on tihtipeale naised perekonnas need, kes kogu pere tervise ja heaolu eest hoolt kannavad. Nii jõudsingi Dr.OHHIRA® toodeteni tegelikult ennekõike uudishimust ja soovist enda ja oma pere tervist tugevdada ning haigusi ennetada.

Minu mehel Andrusel on juba maast madalast olnud väga hell seedimine – ta sööb ühe vale asja ja kohe läheb kõht korrast ära. Ilmselt on tal ka laktoositalumatus, aga ta pole viitsinud sellele väga tähelepanu pöörata ega arsti juurde pöörduda. Kuna ma aga lugesin ja olin kuulnud mitmete kasutajate tagasisidet, et Dr.OHHIRA® probiootikumidest on abi olnud ka laktoosi- ja muude talumatuste puhul, otsustasime, et proovime kogu perega järele, kas mõikab.

 

 

Mina ja Andrus hakkasime kasutama Dr.OHHIRA® Deluxe kapsleid 2x päevas (hommikul ja õhtul) ja meie 1a 4 kuune tütar Venus iga hommik ühe kotikese 5-aastat kääritatud pastat. Talle see väga maitseb, iga hommik ootab, et juba saaks. See on meie perekonna probiootikumi-rutiiniks kujunenud ja nõnda jäänud tänaseni.  2-3 korral aastas teeme mina ja Andrus mõlemad ka kollageenikuuri läbi. 

Milliseid muutusi me siis täheldasime? 

Arvan et paar nädalat peale Deluxe’ga alustamist hakkasin aru saama et magan öösel paremini, puhkan täielikult välja ning energiat oli palju rohkem. Sama kinnitas ka Andrus, pluss tema märkis veel, et ta seedimine läks tunduvalt paremaks. Ja meie ootus sai kinnitust – toidutalumatused saidki leevendust! Andrus sai süüa isegi piimatooteid ilma et kõht korrast läheks. See on midagi täiesti uut ja sellist asja pole ennem juhtunud. 

Enda puhul täheldasin, et magusaisu on täiesti kadunud. Ka ei ole ma kordagi haige olnud. Tavaliselt olen üsna vastuvõtlik ja haigestun üsna lihtsalt nii külmetus- kui viirushaigustesse. Enam mitte!

Kollageeni puhul on samuti vahe silmaga märgatav ja sõna otseses mõttes käega katsutav. Minu nahk on palju ilusam, siledam ja elastsem. Andrusel on kollageeni mõju ka liigeste puhul täiesti tuntav. Koormust saades kippusid tal põlved mõnikord valu tegema ja kükitades ragisema. Tänaseks on läinud nii ragin kui valu.   

Venusel pole kordagi kõhuprobleeme olnud ning ka tema pole kordagi haige olnud, kuigi esimese hooga, kui pasta manustamisega algust tegime, tabas teda teisel päeval päris hull kõhulahtisus, mida varem pole kunagi olnud. See kestis mitu päeva ja muutusin murelikuks. Konsulteerisin Dr.OHHIRA® konsultandiga, kes mu maha rahustas, et selliseid reaktsioone, kus alustades on kõht paar päeva kas lahti või kinni, tuleb mõnikord ette ja see on organismi loomulik reaktsioon, mis taandub paari päevaga. Vähendasime kogust ja andsime lapsele edaspidi pastat üle päeva või pool pakki päevas. Ja nagu lubatud, toimis! Kõht läks ilusti korda ning pärast seda pole enam kordagi probleeme olnud.

Andrusel oli vastupidi- temal tekkis kõhukinnisus kuid seegi möödus paari päevaga.  


Meie pere on Dr.OHHIRA® Deluxe’i, kollageeni ja pastat kasutanud nüüd umbes pool aastat ja nagu näha, meile need sobivad ning need on täitnud kõik me ootused ja enamgi.

Mina soovitaks Dr.OHHIRA® kapsleid või pastat tegelikult kõigile – noortele, vanadele, tervetele ja põduratele, sest selle võimekus nii immuunsüsteemi kui seedimist toetava vahendina on meie pere näitel 100% kinnitust leidnud.  Kõik kellel vähegi võimalust on, võiksid Dr.OHHIRA® tooted järgi proovida. Olen kindel, et paljud saaksid oma tervisehädadest lahti ja püsiksid tervete ja tugevatena aastaringselt. 

Ingrid, Andrus ja Venus 

 

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi