nahaprobleemid

Kelly lugu: ka kõige lootusetumatele nahaprobleemidele on lahendus

Kõik, keda nahaprobleemid kimbutavad, teavad millist ebamugavust ja piinlikkust vistrikud, lööbed, naha ülitundlikkus või piinarikkad allergilised reaktsioonid valmistavad. Kahjuks ei ole pahatihti abi isegi täiuslikust hoolitsusest ega ravimitest. Täpselt selline lugu on rääkida Kellyl. Olgu see julgustuseks kõigile, kes sarnaselt temale nahaprobleemidega kimpus. Lahendus on olemas!  

Olen viimase 10 aasta jooksul vähemalt 2 aasta jagu antibiootikume tarbinud, et saada korda oma näonahk. Nimelt tekivad mul põletilikused sügavad punnid näo lõuapiirkonda. Arstide sõnul on minu naha olukorra põhjustajaks hormoonide tasakaalutus ja piimavalk. Piimatoodetest olen ma seetõttu põhimõtteliselt loobunud. Iga kord, kui erandi teen ja endale midagi siiski luban,  on hiljemalt järgmise päeva hommikuks tulemus käes.

 

Selle aja jooksul olen käinud läbi palju arste ja võtnud hunnikutes erinevaid antibiootikume. Kõige pikem antibiootikumikuur kestis 9 kuud järjest. Kahjuks ei ole aga see probleemile lahendust toonud. Hoopis vastupidi! Peale pikka antibiootikumide tarbimist tehtud analüüsid ehmatasid mind veelgi enam, sest paljude vajalike vitamiinide tase oli langenud allapoole miinimumnorme ning ka maksaensüümide marker oli tõusnud normaalsest kõrgemaks.

Kuulsin Dr.OHHIRA® toodetest juba varem aga kuna olin lootuse kaotanud, et minu olukorras üldse mingit päris lõplikku lahendust on, ei süvenenud rohkem nendesse toodetesse. Siis aga avanes mul suurepärane võimalus  Dr.OHHIRA® probiootikumi kuur riski-ja ootusevabalt läbi teha.

Alustasin oma probiootikumikuuri augustis 2019, tarbides 2 kapslit hommikul ja 2 õhtul. Juba peale 2-nädalast kasutamist oli märgata erinevust. Tunduvalt paranes seedimine, aga minu suureks rõõmuks oli ka  näonahk muutunud silmnähtavalt paremaks.  Üks õhtu sõin juustusnäkke ning ühe väikse jäätise ja suureks üllatuseks ei ilmunud kardetud põletikulisi punne ei järgmisel ega ka ülejärgmisel päeval. Minu jaoks oli see tohutult suur asi ja olin selle üle elevil nagu väike laps, jagades oma uskumatut kogemust kõikide sõpradega.   

Oktoobris mõtlesin, et teen nüüd probiootikumidega väikese pausi. Samal ajal sain teada, et olen lapseootele jäänud. Oi, kuidas ma selle uudise üle rõõmustasin!  Paraku aga kuu ilma probiootikumideta tõi kaasa kõhukinnisuse ja puhituse. Ka näonahk hakkas jälle tasapisi muret valmistama. Esialgu ma sellest suurt numbrit ei teinud ja kirjutasin muutused raseduse arvele – pidavat olema normaalne, et hormonaalsed muutused kehas põhjustavad teinekord ka ebamugavusi. Arstilt sain selleks tarbeks ravimi retsepti, kuid mõtlesin, et enne, kui ravimeid võtma hakkan, panen veelkord probiootikumid proovile. Ja see oli õige otsus – Dr.OHHIRA® aitas mind jälle!

 

Tänu Dr.OHHIRA® probiootikumide 3-aastasele kääritamisprotsessile, on selle mõju kiire ja tõhus, sest see sisaldab lisaks piimpahppebakteritele endile ka prebiootikume ehk piimhappebakterite ellujäämiseks ja tugevnemiseks vajalikke toitaineid. Mis aga kõige olulisem, see sisaldab ka 3-aastase kääritamisprotsessi käigus piimhappebakterite poolt  toodetud postbiootikume ehk teisisõnu organismile kasulikke aineid, mis muuhulgas alandavad põletikulisi protsesse kehas, muudavad sisekeskkonda stabiilsemaks kasulike bakterite levikuks ja võimatumaks patogeensete mikroorganismide paljunemiseks. Vaatamata sellele, et reeglina märgatakse probiootikumidest tulenevaid positiivseid muutusi juba esimestel kasutuspäevadel, soovitame neid tarbida vähemalt 3 kuulise kuurina. See on optimaalne aeg, et soolestiku mikrofloora tasakaalustuks ning, et vajalikul hulgal piimhappebakterid suudaksid seal koloniseeruda ja omal jõul edasi toimetada.   

Jana Sandberg
Dr.OHHIRA® tootekonsultant

Tänaseks olen neljandat kuud rase ja kõik on kõige paremas korras nii minu kui beebiga. Minu enesetunne suurepärane ja nahk on täiesti probleemivaba. Olen nii õnnelik, et saan lõpuks süüa ka piimatooteid muidugi mitte ülearu palju, aga enam ei pea ära ütlema, kastmetest, juustudest ja jogurtitest.

 

Dr.OHHIRA® muutis minu elu ja soovitan seda kõigile kes vaevlevad samasuguste probleemidega, uskuge, see aitab ! 

 

Kaunist uut aastat soovides, 

 Kelly

 

Postita kommentaar

33
33
  33
  Teie ostukorvi
  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  VEGAN

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA 
  Price: 60.00
  - +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN + 
  Price: 97.00
  - +
  Probiootiline looduslik nahahooldus - Kampuku iluseep

  VEGAN

  Dr.OHHIRA® KAMPUKU ILUSEEP 
  Price: 16.80
  - +
  Dr.OHHIRA® MAGOROKU SKIN CARE OIL
  Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI 
  Price: 41.00
  - +
  Dr.OHHIRA Standard probiootikum KOMPLEKT

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® STANDARD 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI ELUSBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit 
  Price: 96.00
  - +
  Dr.OHHIRA® DELUXE probiootikum

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit 
  Price: 121.50
  - +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +, 3 x 10 pudelit (20 ml) 
  Price: 291.00
  - +
  Dr.OHHIRA® prebiootikum

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA, 3 x 30 kotikest 
  Price: 180.00
  - +
  Dr.OHHIRA® nahahoolduskomplekt

     KOOS ON SOODSAM

  Nahahoolduskomplekt: Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI ja KAMPUKU ILUSEEP 
  Price: 57.80
  - +
  TERVISE TAASTAMINE PROBIOOTIKUMIDE ABIL - MARTIE WHITTEKIN
  Tervise taastamine probiootikumide abil - Martie Whittekin 
  Price: 22.50
  - +
  Dr.Ohhira kinkekaart
  Kinkekaart "Kingi tervist" 
  Price: 50.00
  - +
  Infovoldik 
  1 X 0.00