Kuidas suvel oma nahka kaitsta?

Suvesoojad on käes ja vägisi kisub päikese kätte. Ja mis siin salata, päikese paitatud jumekas nahk näeb kena välja. Lisaks on mõõdukas päikesevalgus oluline, et keha suudaks toota D vitamiini, mis on oluline nii hea meeleolu säilimiseks kui ka tugevate luude jaoks. Et aga suvepäike nahale liiga ei teeks, tasub lisaks päikesekaitsevahenditele ka sõbralikud bakterid appi võtta.

Probiootikumid tagavad naha niiskustasakaalu ja ennetavad selle vananemist

Kui oled vahetult enne rannahooaega probiootikumi kuuri läbi teinud või tarbid neid päevitamisega samaaegselt, on sinu nahk võimalike päikesekahjustuste vastu suure tõenäosusega paremini kaitstud. See on elastsem, selle pH on tasakaalus, mis tagab, et nahk suudaks ka päevitades oma niiskustasakaalu kenasti säilitada.

Muide, teadlased on leidnud, et naha vananemisel selle pH tõuseb. Probiootilised bakterid aga aitavad happetasakaalu vaos hoida ja seeläbi vananemise ilminguid ennetada. Teaduslikes katsetes on kinnitust leidnud, et probiootikumide regulaarne tarvitamine aitab säilitada naha elastset struktuuri, ennetada kortsude teket ja naha enneaegset vananemist.

Kollageen – asendamatu naha sära ja elastsuse taastaja

Kollageen peaks olema lausa kohustuslik aksessuaar igas rannakotis. Dr.OHHIRA® kollageen on tegelikult mitte ainult kollageen, vaid kokteil, millesse on kokku kogutud kõik see, mida nahale vaja, et see ka UV-kiirte mõjul oma nooruslikkust ei kaotaks.

Iga Dr.OHHIRA® kollageeni pudelike sisaldab 7 750mg merelist päritolu kergesti imenduvaid kollageeni tripeptiide (kollageeni tüübid I, II ja III),  millele on lisatud elastiini (5mg), hüaluroonhapet (5mg), keramiidi (5mg) antioksüdante: koensüümi Q10 (12,5mg) , vitamiini C (250mg), mesilasema toitepiima (50mg),  mustikamahla (1 000mg) ja sidrunhapet (850mg).

Et kogu see noorendav kokteil organismi korralikult imenduks, kuulub koostisse ka 5 aastat kääritatud probiootiline OM-X ekstrakt 12 erineva piimhappebakteri tüvega.

Mitmed inimesed on täheldanud, et kui nad on päevitamisperioodil samaaegselt Dr.OHHIRA® kollageeni tarbinud, tekkis neil kaunis jume kiiremini ja see püsis kauem.

 

Päevitunud naha puhastamine ilma seda kuivatamata

Nagu eelpool mainitud, kipub päevitamine nahka kuivatama. Kui lisad veel suplused soolases merevees ja sagedase pesemise, võib see nahapinnalt niiskustasakaalu eest vastutavad bakterid maha uhtuda ning mikrobioomi tasakaalu häirida. Tulemuseks on kuiv, kiskuv, kestendav või kipitav tunne. Aga ka siin on Dr.OHHIRA® nahahooldustoodete arsenalist abi kohe olemas.

Kampuku seebis sisalduv OM-X ekstrakt koos rikkalike taimsete õlidega varustab nahka vajalike toitainetega. Selle seebi niisutavaid omadusi võib vabalt võrrelda niisutava kreemi omadega. Paljud seebi kasutajad on märganud, et peale Kampukuga pesemist vajadus näo-, käte-, või ihukreemi järele puudub.

 

Millist abi pakuvad probiootikumid päikesepõletuse korral?

Päikesepõletuse korral on heaks abimeheks taaskord Kampuku seep ja Magoroku nahaõli. Lisaks sellele, et need on koos suurepärased niisutajad, aitab nii seebi kui nahaõli koostisesse lisatud OM-X probiootiline ekstrakt kahjustatud nahka rahustada ja omab vägagi arvestatavat põletikku alandavat toimet. Muidugi on parem, kui päevitamine jääb mõõdukuse piiresse ja põletust ei teki, kuid kui see on juhtunud, siis toob probiootiline segu kiiret leevendust.

Parim kombinatsioon suvise kauni naha saavutamiseks eeldab teadlikku hoolitsust nii sees -kui välispidiselt. Mõlemal juhul on probiootikumide kasulik mõju teaduslikult tõestatud – need on abiks nii naha happe- ja niiskustasakaalu balansserimisel kui ka UV kiirgusest tuleneva fotovananemise ennetamisel. 

 

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi