Renata lugu: Aitäh probiootikumid! Minu allergia on alatiseks kadunud!

Kevad on ilus aeg! Minu jaoks aga, algab sel ilusal perioodil koos lume sulamisega hoopis talumatu ja suhteliselt raskekujuline õietolmuallergia. Nii oli see juba 6 aastat järjest, kus iga kevad kordus sama stsenaarium: silmad jooksid vett ning olid valguse suhtes tundlikud, lakkamatud aevastushood, mis mind mõnel päeval lausa mitukümmend korda päevas tabasid, ninast eritus tilkhaaval kihisevat lima, mis kipitas ja tegi haiget. Õnneks sain leevenduseks arsti käest retsepti ravimile Avamys, mis allergia sümptomeid üsna hästi leevendas, kuid seda tuli manustada iga päev ja kui hommikul ununes ravimit võtta, tuli taas sümptomitega leppida.

 

Kuidas ma probiootikumid avastasin

Oli aasta 2017 veebruar, kui elukaaslane mulle Dr.OHHIRA® probiootikume soovitas ja kingituseks tõi. Olin neist hetkega täiesti võlutud. Tahtsin õhinaga kohe rohkem teada saada ja uurisin põhjalikult kogu infot, mida õnnestus kodulehelt leida. Avastasin enda jaoks väga palju kasulikku ja üllatavat, kui paljude erinevate tervisehädade puhul probiootikumidest abi võib saada. Muuhulgas leidsin Dr.OHHIRA® kodulehelt ka ühe põneva tagasiside naiselt, kes kirjutas oma kogemusest, kuidas tal õnnestus allergiast vabaneda just tänu Dr.OHHIRA® probiootikumidele.

 

Allergia – kas tõesti päriselt kadunud?

Märtsi alguseks olin Dr.OHHIRA probiootikume tarbinud pea kuu aega. Igaks juhuks oli ka allergiaravim selleks ajaks ilusti kapi peale valmis pandud. Olin valmis seda kohe kasutusse võtma, kui esimesed allergia nähud ilmnevad, nagu kuuel eelneval aastal. Aga juhtus nii, et ma ei pidanud seda potsikut isegi mitte puutuma! Ja nii ka sel kevadel – allergia ei avaldunudki! See tähendab vaid üht – mu allergia on PÄRISELT kadunud. ALATISEKS!

 

See oli imeline tunne, kui pisarad, mis silmist voolasid, ei olnud enam allergiast, vaid õnnest. Allergia oligi kadunud! Uskumatu, aga nii ongi.

 

Milliseid muutusi veel seoses probiootikumidega märganud olen?

Kadunud on puhitustunne ja torked kõhus. Seedimine läks ajaga ainult paremaks. Kehakaal langes pisut, kuigi kaalusin siis kõigest 54kg. Tagantjärele mõistsin, miks see langes. Usun, et põhjus oli toidueelistuste muutumises. Hakkasin pikkamööda aina vähem liha ja rasvast toitu sööma ning eelistan nüüd palju kergemat ning tervislikumat toitu. Samuti kadus müstilisel moel minu magusaisu! Minu jaoks hämmastav, peale 30-aastat magusasõltuvust. Juba lapsepõlvest saati ei mäleta ma aega, mil mind ei oleks tõmmanud magusa poole. Aastaid järjest, iga päev ja seda liialdamata, sai söödud tahvel šokolaadi, vahel ka kaks. Suviti lisaks jäätis, neidki vähemalt kaks, rääkimata kõigist muudest magustoitudest.

 

Kui Dr.OHHIRA® probiootikumidega tutvust tegin, selgitati mulle lihtsas keeles, kuidas bakterid määravad suurel määral meie maitse-eelistused ning sellest lähtuvalt dikteerivad tegelikult kogu meie menüü. Seetõttu mõistsin, kui oluline on soolestiku mikrofloora tasakaal kogu organismi, kui terviku jaoks. Milliseid baktereid Sina soovid toita?

 

Meenub veel üks huvitav juhtum, kus probiootikumidele tänulik võin olla. Põletiku tõttu määras arst mulle antibiootikumid. Kahjuks need mulle ei sobinud ning pärast kolmandat päeva nende tarbimist, tekkisid mul kõhus järsult tugevad valud, millele peagi järgnesid juba krambid. Kui elukaaslane koju jõudis, palusin tal end kiirabisse viia, kuna valud olid nii tugevad, et isegi rääkimine oli raskendatud. Ta soovitas enne minekut võtta löökannus probiootikume – 4 kapslit korraga. Uskumatu, aga krambid kadusid poole tunniga. Mõne aja pärast võtsin uuesti sama annuse ning siis juba kadusid ka kõhuvalud. Olin paari tunniga täiesti terve!

 

Olen siiani Dr.OHHIRA® probiootikumidest täiesti võlutud! Need on mul alati olemas ja parimad tervise hellitamiseks! Olgu minu lugu julgustuseks kõigile, kes kõhklevad – Dr.OHHIRA® probiootikumid on ainulaadsed! Neid on 3 aastat fermenteeritud, et neis oleks ellu on jäänud vaid kõige tugevamad piimhappebakterid. Lisaks on kapslisse kaasa pandud, nii piimhappebakterile, kui ka Sulle, väärtuslikud toitained ja mineraalid. Soovitan Dr.OHHIRA® tooteid kõigile, kes soovivad oma tervisesse hoole ja armastusega panustada.

 

Allergiavaba kevadet kõigile!

Renata

 

Tooted, millest võib allergia puhul abi olla:

 

dr ohhira deluxe dr ohhira prebiootiline pasta
Dr.OHHIRA® 3 aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteriga Dr.OHHIRA® Deluxe 5 aastane retsept 12 sordi hapendatud piimappebakteriga Dr.OHHIRA® 5 aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega

 

Loe lisaks:

Dr.OHHIRA® probiootikumidega läbi viidud teadusuuring I tüüpi allergia leevendamisel

Kokkuvõte Dr.OHHIRA® probiotikumidega läbi viidud teistest teadusuuringutest

Steni lugu: kas kõrvetistele ja allergiatele on rohtu?

Videoblogi: Andrus Tamme jutustab, kuidas ta tolmuallergiast ja laktoositalumatusest probiootikumide puhul jagu sai.

Eesti Allergialiit – probiootikumid hoiavad allergiate eest.

Kas probiootikumide manustamine võib aidata hooajalise allergia puhul? 

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi