Sten Talivee probiootikumidest

Steni lugu: Kas kõrvetistele ja allergiatele on rohtu?

Mina olen Sten ja ma räägin täna enda loo Dr.Ohhiraga. Ma poleks kunagi uskunud, et üks pisike kapsel võib elu jäädavalt muuta. Täna, olles probiootikume tarvitanud 4 kuud, julgen ma öelda, et need pisikesed abimehed on mu elukvaliteeti tunduvalt parandanud. 

 

Ma liitusin Dr.Ohhira perega tänu enda heale tuttavale, kes kiitis neid väikeseid abilisi. Algul olin ma skeptiline, sest ma olen kuulnud paljudest erinevatest vitamiinidest, mis teevad väidetavalt imesid. Üsna ruttu peale kasutama hakkamist märkasin ma muutusi. Mul oli tunduvalt parem uni ning korraga kadusid ära tohutud isud erinevate toitude vastu – minu keha oli tegemas restarti. 

 

Miks ma aga üldse probiootikumide kasuks otsustasin? Nimelt olin ma aastaid vaevlenud kõrvetiste käes ning ma tundsin, et midagi peab muutuma. Olukord oli aasta alguseks üsna häiriv, sest ei olnud toitu, mis poleks tekitanud kõrvetisi või puhitust. Ma tundsin, et ma vajan abi, enne kui tuleb sekkuda meditsiiniliselt. Seega ma võin julgelt öelda, et Dr.OHHIRA® probiootikumid olid minu pääsetee. 

 

Peamine asi, mis on minu jaoks muutunud, on kõrvetistest vabanemine. Ma elasin aastaid ebameediva kõrvetava tundega. Aga nii uskumatu kui see ka pole, vaid kuu aega pärast Dr.OHHIRA® tarvitamist olid kõrvetised järjest harvem nähtus. Ma olen aastaid vaevelnud erinevate allergiate küüsis – tolmuallergia, kassikarvade allergia, õietolmuallergia. Esimest korda üle mitme aasta tunnen ma seda, et ma ei vaja nii tihti allergiatabletti, kui varasemalt.

 

Lisaks sellele on paranenud minu seedesüsteemi töö. Minu jaoks on olnud alati tähtis hea figuur ning Dr.OHHIRA® toetab mind sellel teel sajaprotsendiliselt, sest peeglisse vaadates näen, et ma säran. Inimesed unustavad tihtipeale ära, et kõik algab meie seest – ei ole mõtet kangi suruda ega kükkida, kui sisemine kliima on paigast ära. 

 

Mis on aga kõige lahedam – kogu see imevärk on nakkav! Tänaseks päevaks on ka minu hea ema ning parim sõber saanud Ohhiraga sõbraks. Mul on suur rõõm jagada enda kogemust ja edulugu ka teistega ning julgustada teisi tegemaks see samm parema elu suunas. Lisaks kõigele on Dr.OHHIRA® tooted suurepärane kingiidee. 

 

Hetkel tarvitan ma Dr.OHHIRA® 3-aastast retsepti 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega. Võtan ühe kapsli hommikul 40 minutit pärast ärkamist ning teise kapsli õhtul enne magama minemist. Uskumatu, et asi, mis võtab aega 5-10 sekundit võib muuta su elu jäädavalt! Olen proovinud ka Dr.OHHIRA® 5-aastast retsepti ning võin öelda, et mõlemad tooted on suurepärased. Muutused on kiired, enesetunne paraneb silmnähtavalt ning mina, kes ma armastan teha kümmet asja päevas – mul on energiat, et neid asju teha! Ma julgen soovitada Dr.OHHIRA® probiootikume kõikidele, kelle argipäeva võtmesõnaks on aktiivsus. Lisaks sellele saab läbi probiootikumide tagada endale kindlama seljataguse ning kaitse erinevate viiruste vastu.

 

Mina valisin võimaluse elada maksimaalselt, aga sina?

 

Autor: Sten Talivee 

 

 

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi