Hedi Rimm: probiootikum muudab olemise kergeks ja kollageen annab energiat.

Ma olen alati kõige olulisemaks pidanud head tervist. Reeglina hakkab inimene seda hindama alles siis, kui tal juba on või hakkavad tekkima terviseprobleemid. Mediitsiniõena proovin neid pigem ennetada, elada võimalikult tervislikult ja omalt poolt igati organismile toetust ja tuge pakkuda. 

Probiootikumide kasutuselevõttu olin juba pikemat aega kaalunud ja otsustanud, et kui, siis, soovin kindlasti just Dr.OHHIRA’t. Mind köitis Ohhira juures see, et need tooted pärinevad Jaapanist, kus inimesed teatavasti elavad nii vaimses kui füüsilises tippvormis ja erakordselt kaua.

Armastan palju süüa ja tihti jääb mu viimane tugev söögikord päris õhtusse. Peale sööki oli mul sageli raskustunne kõhus ja mõnikord ka kõrvetised. Esimesi muutusi hakkasin märkama umbes nädalaga.

Dr.OHHIRA® probiootikumi kapslid annavad mulle reaalselt kergema tunde ja ma tunnen et organismil on toitu kergem seedida.

Tänaseks olen probiootikume tarvitanud umbes pool aastat ja ega ma väga ei tahagi sellest heast ja kergest tundest loobuda. Umbes sama kaua olen kasutanud vahelduva eduga ka Dr.OHHIRA® kollageeni. Seda soovisin katsetada eelkõige oma põlveprobleemi leevendamiseks. Põlvel on mehhaaniline vigastus ja kõhre kulumine, mis põhjustavad liigesevalu. 

Paranemist oli tunda 2-3 kuu pärast, põlve liikuvus oli oluliselt parem ja valu peaaegu kaudunud. Natukene vajab veel aega 😉 

Kindlasti tuleb kuure regulaarselt korrata. Ma isiklikult usun pikemaajalisse ja järjepidevasse kasutamisesse. Kollageeni tarbimise lisaboonusena pean ära mainima, et olen märganud, et mu juuksed kasvavad kiiremini.  Võtan seda alati pealelõunasel ajal, kui tunnen, et väsimus hakkab peale tikkuma. See annab mulle kohe tugeva energiasööstu, nii, et jaksan jälle ōhtuni rõõmsalt ja energiliselt oma kliente ilusaks teha.

Hedi Rimm 

Faceline kliiniku esteetilise meditsiini spetsialist

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi