Helena Laus: Välimine ilu algab seestpoolt!

Otsustasin Dr.OHHIRA® tooteid katsetada kuna juuksed katkesid, olid ülimalt kuivad ning näonahk tuhm ja väsinud. Olles juba pikemat aega taimetoitlane ja tehes ka aktiivselt sporti, pean väga täpselt jälgima mida söön, et saada kätte kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid.

Nagu sageli elus juhtub, kus on küsimus või probleem, sinna saabub ka lahendus. Kurtes oma muret ühele tuttavale, soovitas ta enda positiivsetest kogemustest lähtuvalt Dr.OHHIRA® probiootilisi toidulisandeid. Lugedes toodete kohta lisainfot ja teiste kasutajate kogemusi, tekkis usaldus ja uudishimu ise järele proovida. Vaid mõned päevad hiljem külastasin Juukseakadeemiat ning tegin juuksejuurte analüüsi. Üllataval kombel soovitas ka sealne konsultant Dr.OHHIRA’t. Kui mitu inimest samal ajal samast tootesarjast räägib, siis tasub kindlasti ära kuulata ja miks mitte ka proovida. Kui süveneda Dr.OHHIRA® toodete koostisesse ja valmistamisprotsessi, siis ilmselt ei teki küsimust, kas proovida või mitte.

Praeguseks olen kasutanud kaks nädalat Dr.OHHIRA® probiootilist Kampuku seepi, probiootikumi kapselid ja kollageeni ja ma näen ning tunnen tulemusi! Minu näonahk on märgatavalt siledam ja toonuses, ainevahetus on samuti parem. Aga peamine muutus on energias! Tunnen end 100% energilise ja teotahtelisena hommikust õhtuni. Ja seda isegi siis, kui nädalas kolm-neli trenni teen. Juuksed on pisut pehmemad ja tervemad, kuid kaks nädalat on ilmselgelt liiga lühikene aeg, et need täiuslikuks muutuksid. Tean, et olen õigel teel ja täiuslikud juuksed on vaid aja küsimus. Jätkan samal kursil ja ootan põnevusega, millist mõju avaldab toodete pikemaajalisem kasutamine.

Kuna Dr.OHHIRA® tooted on puhtad ja kasulikud, siis julgen neid soovitada kõigile, kes soovivad oma kehale ja vaimule pai teha.

Helena Laus

 

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi