Urmas Eelmäe: Kuidas ma aastatepikkuse haavandilise koliidi kontrolli alla sain.

Pikki aastaid haavandilisele soolepõletikule ehk koliidile abi otsides, on Urmas kasutanud erinevaid ravimeid. Viieteistkümne aasta jooksul on ta täielikult muutnud oma toitumist – menüüst on välja jäetud kõik suhkrut sisaldav ning alkohol ja muu ebatervislik. Leevendust on see toonud, kuid aeg-ajalt, eriti reisides, löövad sümptomid jälle välja.

Taas enne üht pikemat lennureisi, kui haigus oli juba eelnevalt ägenenud, otsustas Urmas Dr.OHHIRA® probiootikume proovida, et reisi ajaks turgutust saada. Vaata, edasi, mis sai:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=LTT2FrKBg_o[/embedyt]

„Fermenteeritud Dr.OHHIRA®probiootikumide võlu on see, et neis on 12 erineva tüvega piimhappebakterit, mis koosmõjus aitavad soolestiku mikrofloorat taastada. Kui see on varem hävinud, ehitavad head piimhappebatkerid selle uue ja tervena jälle üles.“

Ka Eesti Põletikulise Soolehaiguse Selts soovitab parima tulemuse saavutamiseks kombineerida koliidiravimeid probiootikumidega: “On leitud, et ravimite 5-ASA ja SASP-iga kombineeritud probiootikumid on kasulikud haavandilise koliidi hooldusravi ajal.”

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi