Anneli lugu: toitumishäirete tagajärjed, liigeshädad ja ärevus loomulikult kontrolli alla.

Mina olen Anneli. Olen päris inimene oma päris probleemidega ja jagan oma lugu Teiega sellepärast, et soovin, et inimesed ei peaks teadmatuse tõttu kannatama terviseprobleemide käes, millest on võimalik Dr.OHHIRA® toodete toel kas täielikult vabaneda või neile tublisti leevendust leida.

Mis ajendas mind üldse Dr.OHHIRA® tooteid kasutama?

Kui võtan oma 40 elatud aastat, võin suht julgelt väita, et poole neist olen kasutanud erinevatel viisidel oma tervise tuksi keeramiseks ja teise poole allesjäänud aastaid, tagajärgedega tegelemiseks.

Küsite, et mida hullu saab siis endaga nii väga teha? Vägagi palju! Alustades näljutamisest umbes 20-dates eluaastates, mis päädis 30-dateks enda 93-kilogrammiseks söömisega. See teema on Dr.OHHIRA® kraamiga vägagi otseselt seotud, sest, mis te ise arvate, kuidas minu seedesüsteem sellisele pullile reageerinud on?

Teiseks – aastaid järjest sihikindlalt päevast päeva, töö juures külmal kivipõrandal õhukese tallaga plätu laadseid jalanõusid kandes, vanemate kolleegide hoiatavaid märkusi ja peavangutusi ignoreerides, kuidas see viimaks liigesed ära rikub ja vanemas eas tunda andma hakkab, päädiski viimaks aastatega süveneva liigeste ja lihaste pingevaludega, millele diagnoosiks fibromüalgia – haigus, mida saab ravimitega leevendada, kuid päris ära ei kaogi.

Igapäevaelus ei ole kerge toime tulla ka ärevushäirega, mis avaldab märkimisväärset mõju kogu elukvaliteedile.

Kuidas ma Dr.OHHIRA® avastasin?

Ohhiradeni – nagu ma neid oma peas nimetan, jõudsin ma tänu oma töökohale Beautiful Me rullmassaži kehasalongis, kus need tooted müügil on. Kuna turul on mitmeid probiootilisi tooteid, siis esialgu silmitsesin Dr.OHHIRA® kraami emotsioonitult, mõeldes omakeskis, et nii kallis!

Kuna aga teenindajana pean hästi kursis olema kõigega, mida müün, osalesin Dr.OHHIRA® tootekoolitusel ja alles seal hakkasin mõistma, et tootel ja tootel on päris suur vahe ning Dr.OHHIRA® toodete tõhusus seisneb nende erilises tootmisprotsessis – pikaajaline kääritamine, elavad piimhappebakterid ja lisaks probiootikumile leidub neis ka prebiootikume ja postbiootikume, mida meie keha head bakterid väga vajavad.

Peale koolitust ja juba teadlikumana, otsustasin uudishimust ka ise järele proovida. Alustasin 12-piimhappebakteri kompleksi ehk Dr.OHHIRA® probiootikumiga. Peale esimest karpi oli kõvasti kahanenud minu sageli õhtuks tekkiv nn. rasedapunu. Ka ei olnud tarvidust nii sageli kõhulahtistit haarata. Jätkasin teise karbiga, võttes juurde ka Dr.OHHIRA® kollageeni. Mingil hetkel märkasin et selg, kael ja nägu on hakkanud korralikult vistrikuliseks muutuma, kuid ma ei muretsenud, sest teadsin, et tegelikult on see hea märk. Koolitusel räägitud tarkused, kuidas keha hakkab naha kaudu jääkaineid väljutama osutus ju tõeks. Kunagised nahaproobleemid võimendusid samuti uuesti – ka selle üle olin õnnelik. Niisiis olin „kärnas“ ja õnnelik. Kusjuures tänu tööle kehasalongis, olin rullmassaaži abil saanud juba varasemalt lümfiringe tööle ja keha selleks hetkeks juba suuremast saastast puhtamaks, aga nagu näha, ikkagi leidus veel küllaldaselt seda, millest vabanema pidin.

Mõtlesin, et kui juba, siis juba ja võtsin kasutusele ka Dr.OHHIRA® Kampuku iluseebi. Minu puhul oli see täielik eneseületamine, sest tegelikult vihkan seebiga pesus käimist – seep on libe ja mida kõike veel… Täna mõtlen, et kui keegi just vägivallaga ei ähvarda, ei ole ma enam vabatahtlikult nõus end kaubanduses müüdavate duššigeelidega pesema – no ei taha lihtsalt seda tunnet, kuidas (jah, tõsi küll) ülimeeldivalt lõhnav pesuvahend maha loputades ikkagi nahale mingi kihi jätab ja sinna see ka jääb. Tegelikult tekitab see lõppeks nahal kuiva tunde, rääkimata sellest, et kogu see jama talletub meile nahapooridesse ja jõuab sealt kaudu ka organismi.

Dr.OHHIRA® probiootilise Magoroku nahahooldusõli soetasin samuti. Kasutasin seda alguses enamasti huultel ja kestendavatel kohtadel näol. See mõjus väga hästi ka vistrikele – no neid ju jagus mul ikka mitme mehe eest. Tänaseks kasutan seda ka kuivama kippuvatel kätel. Kusjuures, tõesti piisab, kui väike kogus korra päevas kreemi asemel panna, sest Magoroku nahahooldusõli imendub hästi kiiresti ja toimetab naha sees ilusasti edasi. Tulemuseks ongi beebipehme ja mõnusalt niisutatud nahk.

Dr.OHHIRA® probiootikumide puhul olen 100% veendunud nende toimimises ja headuses omades võrdlust arvukate retseptiravimite ning vähemalt kolmveerandi apteegis pakutavate seedesüsteemi toetavate preparaatidega, mille lõppresultaat oli null. Midagi nad ilmselt soolestikule andsid, kuid probleemi juurpõhjuseni, miks ma neid üleüldse tarbima pidin, ei suutnud küündida neist ükski. Lõpuks olin sunnitud kõhulahtisted tarbima peaaegu igapäevaselt. Varieerisin kahte erineva lahtisti sordi vahel, sest pikapeale harjub keha sama toimainega ära ja ravim ei avalda enam mõju. Loomulikult teadsin, et soolestik saab sellest nö. laisa soole sündroomi, aga elu kinnise ja puhitava kõhuga oli ka sõna oteses mõttes…

Selle aasta suvel selgus MRT uuringust, et mu selja alumised diskid on kulunud. Seljavalude leevenduseks tehti mulle juulis ja oktoobri alguses sabakondist sisse viidub süstlaga selgroo kanalisse süst, mis tõesti võttis valu ära. Operatsiooni tahtis neurokirurg Kahro Tall võimalikult kaugele edasi lükata – hea seegi. Dr.OHHIRA® kollageenist olen sellel puhul suuresti abi saanud. Detsembris taas kirurgi külastades selliseid valusid enam ei olnud, mis nii tugevat leevendust nõudnuks. Kollageeni olin tarbinud selleks hetkeks 2 kuuri järjest. Praegu jätkan kolmandat, võttes ühe ampulli 3–4 päeva tagant.

Minu puhul parandab kollageen üldist enesetunnnet, aitab hoida lihaseid lõõgastatuna, annab tuntavalt energiat, parandab meeleolu ning vähendab tuntavalt ka ärevust, mis ei ole sugugi lihtne teema, millega igapäevaelus hakkama saada. Kindlasti oli selle tulemuse saavutamisel suureks ka rullmassaaž, mis, nagu ka Dr.OHHIRA® tooted, on kättesaadav kõigile. Valikute küsimus 🙂

Kui palju maksab Sinu tervis?

Esmapilgul kallina näivate toodete puhul, mis tekitavad tunde, et Sa ei saa seda endale lubada, on samuti tegelikult kõik valikute küsimus. Mina olen oma kogemuse käigus selgeks mõelnud, et hind pakendil on tegelikult VÄÄRTUS – investeering, mida ma iseenda tervisesse panustan. Sama kehtib ka Sinu puhul, kes Sa seda praegu loed. Soovitan soojalt mitte keskenduda ainuüksi toote hinnale, vaid uurida toote kohta detailset infot, lugeda teiste kasutajate kogemusi ja mõelda oma peas läbi, mis Sinu jaoks oluline on. Kas poole odavam toode on piisavalt tõhus, et kestvaid muutusi tuua või äkki on erinevate toodete tootmisprotsessides (ja sealt tulenevalt ka mõjus) olulised erinevused?

Mina otsustasin valida hinnalt küll kallima, kuid elusate piimhappebakteriga toote, sest ausalt – ma pole nii rikas et osta kaupa, mis käib lihtsalt mu kehast läbi leevendades mõningal määral sümptomeid, kuid probleemide tegelike põhjuseni ei küündi.

Need, kes on selle jutukese suutnud lõpuni lugeda, mõistavad, et minu puhul ei ole tegu „niisama paari valutava kohaga“ ja lahendusega, et vaata passi ja võimle hommikuti, ning kõik on hästi. Ka ei väida ma, et tarvitasin Dr.OHHIRA® kraami ja kõik sai imeväel korda! Loomulikult on päevi, kus mõni koht valutab rohkem ja ärevus annab tugevamalt tunda, aga see on elu. Igal juhul olen Dr.OHHIRA® toodetest saanud tohutult leevendust ja minu üldine enesetunne on oluliselt parem.

P.S. Kes ikka veel kahtleb või täpsemat tagasisidet soovib, võib julgelt Facebooki kaudu minuga ühendust võtta.

Olge terved ja tublid!

Anneli Tsarents

 

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi