5 põhjust, miks eelistada probiootikumide valikul Dr.OHHIRA't®

5 põhjust, miks eelistada probiootikumide valikul Dr.OHHIRA’t®

Mida peaks probiootikumide valikul silmas pidama ja millised on Dr.OHHIRA® probiootikumide omadused, mida teistel probiootilistel toidulisanditel ei ole?

1. Dr.OHHIRA® probiootikumid on ainsad maailmas, mis sisaldavad juba valmis kujul postbiootikume.

 

Dr.OHHIRA® probiootikumid on teadaolevalt ainsad maailmas, mis on toodetud naturaalse 3-5 aastase kääritamise teel ja seeõttu on kapslis mitte ainult piimhappebakterid ise vaid ka nende poolt kääritamise käigus toodetud üle 500 postbiootilise ühendi (nende hulgas näiteks põletikulisi protsesse leevendavad orgaanilised happed, lühikese ahelaga rasvhapped, vitamiinid – näiteks B-grupi vitamiinid ja K-vitamiin, bakterisotsiinid – mida tuntakse kui looduslikke antibiootikume jne). Postbiootikumid on piimhappebakterite elutegevuse tulemus. Inimorganismis tekkiva düsbioosi (ja sealt omakorda kõigi lugematul hulgal düsbioosist põhjustatud haiguste) peamiseks põhjuseks ongi bakterite vähesuse tõttu tekkinud postbiootiliste ühendide puudujäägid, mis erinevaid organeid vastavalt mõjutavad. 

Kuna Dr.OHHIRA® kapslites ja pastas on postbiootikumid juba kaasas, saab düsbioosis soolestik kohe kõik vajaliku kätte, et mikrobioomi tasakaal taastada.

 

2. Elavad piimhappebakterid

 

Teine hea põhjus, miks oma probiootikumi valik just Dr.OHHIRA® kasuks langetada, on see, et erinevalt külmkuivatatud toodetest, kus bakterid on “magavas olekus”, on Dr.OHHIRA® kapslites bakterid täies elujõus. Eriliselt toodetud kapsel aitab sellel läbida mao happelise keskkonna ja selle väärt sisu vallandub alles peensooles (ca 40 minutit peale manustamist). Postbiootikumid tasakaalustavad soolestiku keskkonna ja pH just selliseks, mis soodustab elavatel piimhappebakteritel seal edasi tegutsemist ning toetab Sinu enda soolestikus elutsevate kasulike bakterite elutegevust ja paljunemist.

 

Dr.OHHIRA® 3-aastane retsept elavate piimhappebakteritega  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept elavate piimhappebaktritega Dr.OHHIRA® 5-aastane retsept ehk prebiootiline pasta
parimad probiootikumid probiootikumid prebiootikum

 

3. Prebiootikumide sisaldus

 

Kolmas hea põhjus, miks on see, et lisaks piimhappebakteritele ja eelpool mainitud postbiootilistele ühenditele, on Dr.OHHIRA® kapslis ja pasta koostises olemas ka prebiootiline kiudainesegu – ehk teisisõnu kvaliteetne toide, millel bakterid on kasvanud ning mida nad oma elutegevuseks ja postbiootiliste ühendite toodmiseks vajavad. Prebiootikumid soodustavad heade bakterite arengut ja elutegevust soolestikus.

 

Kuna paljud meie tervisehädad saavad alguse ebatervislikust dieedist ning toidu toitaineväärtuse langusest, on tihti meie soolestiku bakterikooslus nigel just seetõttu, et me ei saa oma toidust vajalikus koguses kiudaineid ja jätame oma kasulikud bakterid nälga. Seepärast on Dr.OHHIRA® kapslites ja pastas bakteritele meelepärane kiudainesegu kaasas.

 

4. 12 piimhappebakteri tüve tagavad mitmekesisuse

 

Dr.OHHIRA® probiootikumide koostises on 12 erinevat piimahppebakteri tüve. Selle kombinatsiooni leidmiseks testis toote looja, mikrobioloog Iichiroh Ohhira, ligi 180 erinevat bakteriliiki ja nende omavahelist sobivust ligi 20 aasta vältel.

 

Suurem piimhappebakteri tüvede arv probiootilises toidulisandis soodustab soolebakterite mitmekesisust, mida omakorda peetakse tasakaalus soolestiku ja tugeva tervise nurgakiviks. Üsna loogiline, sest mida suurem valik kasulikke baktereid, seda rohkem tervistavaid postbiootikume nad suudavad meile tekitada.

 

5. Loodud looduse ja kinnitatud teaduse poolt

 

Viies hea põhjus, miks eelistada Dr.OHHIRA® tooteid, on see, et erinevalt paljudest teistest probiootiliste toodete pakkujatest, on Dr.OHHIRA® tooted 100% usaldusväärsed ning nende kasulik mõju tervisele on teaduslikult tõestatud.

 

30 aasta jooksul, alates Dr.OHHIRA® toodete sünnist, on nendega läbi viidud hulk teaduslikke uuringuid, millest suure osa leiate ka meie kodulehelt.

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi