Dr.Ohhira nahalööve

Kuidas nahalööve Magoroku abil paari päevaga kaduma panna

Ühel hommikul ärgates, oli mu 7 aastasel tütrel täiesti ootamatult tekkinud suu ümber tugev punane ja kare nahalööve, mis ulatus lõua otsani. Vaatepildist häirituna tuli ta mulle seda kohe ka näitama. Ehmatasin korraks isegi ära, sest lööve nägi tõesti kole välja. Laps on alati olnud tugeva tervisega ja ühtegi löövet ega allergiat ei ole tal varasemalt esinenud.

 

Dr.OHHIRA® Magoroku nahaõli toimel kaob nahalööve paari päevaga

Pikema mõtlemiseta haarasin riiulist Dr.OHHIRA® Magoroku nahahooldusõli kuna teadsin, et see toode peaks meid kindlasti aitama. Mõned sekundid peale nahaõli peale kandmist kurtis laps nahal kerget sügelust. Mulle meenusid enda ema õpetussõnad lapsepõlvest: “Kui sügeleb, siis paraneb!”  Ja nii see oligi.  Kolmandal päeval oli lööve täielikult kadunud. Nahk oli ilus, puhas ja sile. Määrisime Dr.OHHIRA® Magoroku nahahooldusõli lööbele 2 korda päevas õhukese kihina.

 

Märgatavaid muutusi oli näha juba teisel päeval – nahk ei olnud enam nii kare ja punetav.
Kahtlustan, et kuna laps on päris suur magusasõber, võis lööbe tekkimise põhjus olla seotud just sellega. Oleme väga tänulikud dr. Ohhirale, kes selle imelise hästi toimiva nahahooldusõli on meieni toonud.

 

 

Ise olen Dr.OHHIRA® nahahooldusõli kasutanud ka peale päevitamist, sest see rahustab ja niisutab mõnusalt nahka.  Lisaks sellele jätab see õli nahale kerge ilusa särava kuma.

 

 Dr.OHHIRA® probiootikumid said õietolmuallergiast jagu

Samuti on meil väga hea kogemus Dr.OHHIRA® 3-aastat kääritatud kapslitega. Käisime pojaga mõned aastad tagasi nõelravi arsti juures ja tema meile neid  õietolmu allergia tõttu neid soovitas. Saime allergia kenasti kontrolli alla ja sümptomeid enam ei esinenud ega ole esinenud siiani!

 

Dr.OHHIRA® kollageen tegi juuksed tugevaks ja läikivaks

Ka Dr.OHHIRA® kollageenile jagub mul kiidusõnu! Olen läbi teinud Dr.OHHIRA® kollageeni kuuri ja jäin väga rahule. Kui ma varasemalt pidin tihti juuste katkemise pärast oma juukseid lühemaks lõikama, siis nüüd tänu Dr.OHHIRA® kollageenile on see mure mul kadunud. Juba peale kolmanda ampulli sisse võtmist tuli juustesse tagasi nende elujõud, tugevus ja sära. Juukseotsad ja nahk olid rohkem niisutatud ja üldine energiatase hea.

 

Olen kõiki Dr.OHHIRA® tooteid kasutanud, saanud alati soovitud tulemused ja enamgi veel. Julgen läbi oma positiivsete kogemuste neid julgelt ka kõigile teistele soovitada.

 

2 lapse ema Sirly Koppel

 

Tooted, millest Sirly loos juttu leiad siit:

Dr.OHHIRA® probiootiline Magoroku nahahooldusõli
Dr.OHHIRA® probiootikumid (3-aastane retsept)
Dr.OHHIRA® kollageen
Dr.Ohhira probiootilline nahahooldusõli Magoroku parimad probiootikumid Dr.Ohhira kollageenijook Kollageen +

 

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi