Cathy Tullkvist

Kuidas Dr.OHHIRA® probiootikumid minu tervise taastasid

Igaühel meist on oma lugu. Nii ka minul. Olen 52 aastane, tervisliku eluviisiga kahe täiskasvanud lapse ema ja õnnelik abikaasa. Dr.OHHIRA® probiootikumideni jõudsin kui umbes pool aastat tagasi läks tervis käest ära – ootamatult ja väga kiiresti. Kaotasin kiiresti kaalus ja kadus igasugune söögiisu. Süda oli paha ja kogu seedimine oli korrast ära.

 

Tõsine diagnoos – Crohn’i tõbi

Kuna eelnevalt (4 a tagasi) on mul diagnoositud Crohn’i tõbi (krooniline soolestiku põletik) siis kartsin taas kõige hullemat. Kuigi ma sain tookord haigusest lahti pea kahe kuuga ja pidasin teadlikku dieeti, peetakse seda haigust krooniliseks, mis võib igal hetkel taas pead tõsta.

Tehti põhjalik uuring ja loomulikult leiti taas äge põletik soolestiku viimases kolmandikus. Sain taas tugeva antibiootikumiravi, mis pani mind koheselt otsima alternatiivi keha kiireks taastumiseks.

Teadaolevalt tapavad antibiootikumid ka head bakterid ja öeldakse, et organismi taastumine peale ühte antibiootikumi kuuri võib võtta kuni 2 aastat.

 

Elumuutvad sammud tervenemise teekonnal

Olen oma elus pidanud võtma antibiootikume vaid 3 korda ja tavaliselt ei tarbi ma ravimeid pea üldse – isegi mitte peavalutablette. See annab pildi sellest kuivõrd murelikuks tegi mind olukord, kus pidin enda tervise eest võitlema!

Kuid mul on oma kuldreegel, mille enda jaoks avastasin erinevaid teaduslikke artikleid ja maailma tuntumate alternatiivravi arstide kogemuslikke lugusid kuulates!  Nimelt alustan keha puhastamist toksiinidest – range 4-kuulise dieediga, milles on vaid kõik aluseline. Samuti rohesmuutid, et keha mitte liigselt koormata seedimisega, mida teeb tahke toit.  Loobusin isegi kohvist ja tarbisin palju vett. Lisasin ka Dr.OHHIRA® Deluxe probiootikumid, mida hakkasin võtma koheselt paralleelselt antibiootikumidega. Sageli soovitatakse alustada peale antibiootikumikuuri, kuid mul oli nendest ravimitest nii paha, et võtsin organismi toeks ka kahe tunnise vahega kaks Dr.OHHIRA® Deluxe kapslit!

Uskuge või mitte, kuid kahe nädalaga olin ma terve – nagu polekski midagi olnud! Arsti määratud ranged rohud (soolestiku põletiku jaoks eraldi) jätsingi võtmata. Kindlasti ei soovita ma ravi lõpetamist, kui arst selle on määranud. See on väga vastutusrikas personaalne otsus, mida tuleks alati tõsiselt kaaluda. Mina otsustasin oma enesetunde ja sisemise tunde ajel võtta täieliku vastutuse ja nii ma otsustasin.

 

Crohn´i tõbi ehk krooniline sooltepõletik “pesitseb” tavaliselt peensooles, harvemal juhul ka jämesooles ja teistes seedeelundites. Uuringud näitavad, et Crohn´i tõbe põdevatel inimestel esineb enamasti ka düsbioos – teisisõnu nende mikrobioomi tasakaal on paigast ära ja kasulike bakterite osakaal vähenenud. Probiootilised bakterid toodavad soolestikus põletikku alandavaid postbiootilisi ühendeid, mis aitavad Crohn´i tõve sümptomitega toime tulla. Dr.OHHIRA® probiootikumides on need ühendid juba valmis kujul kapslis olemas, mis hakkavad koheselt soolestikku sattudes oma põletikku alandavat mõju avaldama. Probiootikumid, mis sisaldavad erinevaid piimahappebakteri tüvesid aitavad soolestiku mikrobioomi mitmekesisust taastada ja seeläbi aidata organismil tõvest võitu saada. Dr.OHHIRA® probiootikumid sisaldavad 12 erinevat piimhappebakteri tüve. 

 

 

Tervena püsimine eeldab tervislikku eluviisi – iga päev!

Jätkasin Dr.OHHIRA® Deluxe kapslite tarbimist kaks kuud. Mind alati üllatab see et soolestiku probleemide põhjuseid tegelikult ei tunta. Tänapäeval on need koondatud ühise nimetuse “autoimmuunsed haigused” alla, kuid üheks kindlaks faktoriks soolestikuprobleemide tekkel on stress. Püüan iga päev seda endale meelde tuletada ja usun, et meie keha suudab palju paremini vastu panna haigustele, kui me selle eest teadlikult hoolitseme!

 

TOOTESOOVITUS DR.OHHIRA’lt: Peensooles paikneva Crohn’i tõve puhul soovitame Dr.OHHIRA® 3-aastast retsepti. Jämesooles paikneva Crohn’i tõve puhul Dr.OHHIRA® Deluxe 5-aastast retsepti. 

 

Miks ma soovitan toidulisandeid tarbida?

Tervis on meie õnne alus – hea kui me oskame olla teadlikud sellest juba nooremas eas. Positiivne kogemus julgustab jagama seda oma lähedastega ja sõpradega! 

Toidulisandid on meie elus vajalikud igaühe toidulaual, sest elame ajastul, kus inimesest on saanud iseenda vaenlane. Õhk mida hingame, vesi mida joome, maapind, mis ei kanna enam vilja ilma pestitsiidideta – see on reaalsus, millega peame õppima elama. 21 sajandit nimetatakse põhjusega “mikrobioomi ajastuks”, sest selle viimase kümnendiga on rohkem avastatud soolestiku olulisusest kogu keha ja vaimse tervise puhul, kui kunagi varem.

Meie endi tervis on paljuski meie endi kätes. Hooli endast ja oska kuulata oma keha. Tal on oma imeline lugu rääkida. Toida oma meeli, mitte keha- naudi ja ela, ära kiirusta!

 

Tänan Dr.OHHIRA®, et oled osa minu eluloost parimal võimalikul moel.

 

Cathy

 

Postita kommentaar

33
33
  33
  Teie ostukorvi
  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  VEGAN

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA 
  Price: 60.00
  - +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN + 
  Price: 97.00
  - +
  Probiootiline looduslik nahahooldus - Kampuku iluseep

  VEGAN

  Dr.OHHIRA® KAMPUKU ILUSEEP 
  Price: 16.80
  - +
  Dr.OHHIRA® MAGOROKU SKIN CARE OIL
  Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI 
  Price: 41.00
  - +
  Dr.OHHIRA Standard probiootikum KOMPLEKT

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® STANDARD 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI ELUSBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit 
  Price: 96.00
  - +
  Dr.OHHIRA® DELUXE probiootikum

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit 
  Price: 121.50
  - +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +, 3 x 10 pudelit (20 ml) 
  Price: 291.00
  - +
  Dr.OHHIRA® prebiootikum

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA, 3 x 30 kotikest 
  Price: 180.00
  - +
  Dr.OHHIRA® nahahoolduskomplekt

     KOOS ON SOODSAM

  Nahahoolduskomplekt: Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI ja KAMPUKU ILUSEEP 
  Price: 57.80
  - +
  TERVISE TAASTAMINE PROBIOOTIKUMIDE ABIL - MARTIE WHITTEKIN
  Tervise taastamine probiootikumide abil - Martie Whittekin 
  Price: 22.50
  - +
  Dr.Ohhira kinkekaart
  Kinkekaart "Kingi tervist" 
  Price: 50.00
  - +
  Infovoldik 
  1 X 0.00