Anna Maria Orel

Anna Maria lugu: Kuidas Dr.OHHIRA® toodete tarbimine minu elukvaliteeti muutis

Minu nimi on Anna Maria Orel ja ma tegelen tippspordiga. Sporti olen teinud peaaegu, et terve enda teadliku elu. Algselt proovisin kõiki spordialasi kuniks jäin pidama kergejõustiku juurde, täpsemalt vasaraheite. Hakkasin professionaalset sporti tegema juba 16-aastaselt. See tähendab kaks korda päevas treeninguid – heitmine ja jõusaalis kangi. Nooremana ei pööranud ma liigselt toidulisanditele tähelepanu. Võtsin igapäevaseid vitamiine ja üritasin süüa tervislikult.

 

Minu ala on põlvedele juba naturaalselt väga ohtlik, toimub palju pöördliikumist ja samuti on kangisaalis suured raskused peal. Nooremana oli mul probleeme näonahaga, mille tõttu olen teinud neli korda accutane kuure. Accutane on väga tugev aknevastane ravim, mis kuivatab rasunäärmed ja samuti avaldab mõju ka liigestele. 2020.aastal, kui tegin enda viimast accutane kuuri leidsin enda jaoks Dr.OHHIRA® tooted. Nimelt oli mul paremal põlvel terav valu täpselt patella all. Igasugune põrutus ja kõverdav liigutus olid minu jaoks väga valulikud. Käisin ortopeedi juures ja sain taastusravi, kuid valu oli ikka olemas. Proovisin viimase õlekõrrena Dr.OHHIRA® kollageeni. Teine võimalus oleks olnud lasta kõik koormused treeningutel alla, mis ei oleks olnud väga jätkusuutlik võttes arvesse, et ettevalmistusperiood oli just käsil. Peale viiendat kollageeni tarbimispäeva oli valu kadunud. Täiesti läinud nagu ei oleks midagi olnudki.

 

Seoses aktiivse treenimisega tegi nahaarst selgeks ka selle, et kui soovin ilusat näonahka tuleb arvatavasti accutane kuure jätkuvalt korrata. Mida vanemaks saan, seda rohkem hakkas ravim mu liigeseid ja lihaseid mõjutama ehk minu jaoks ei tundunud sportlasena see väga hea valik olevat. Otsustasin proovida Dr.OHHIRA® probiootikume ja kombineerida neid koos Kampuku probiootilise iluseebi ja Magoroku nahahooldusõliga. Nüüd kaks aastat hiljem on mu näonahk parim mis ta kunagi olnud on ja ma ei ole pidanud üle pika aja esimest korda accutane kuuri tegema. Mulle meeldib probiootikume võtta aastaringselt ja nahahooldusõli kasutan oma õhtuses nahahooldusrutiinis. Seepi meeldib mulle kasutatada kui nägu hommikul ja õhtul puhastan.

 

Kollageeni mõjust veel nii palju, et mu juuksed hakkasid tavalisest kiiremini kasvama ja küüned on väga tugevad isegi kui iga kuu geellakki peal kannan.
Ma ei saa garanteerida, et kõigil samasugune mõju on aga minu jaoks on olnud Dr.OHHIRA® tooted elumuutvad. Tõsiselt haige ei ole ma olnud kordagi alates toodete tarbimisest. Mulle meeldib kollageeni tarbida pigem tihemini, kuna minu koormused treeningutel on väga suured ja minu jaoks on see väga hea ennetav viis vigastuste vältimiseks. Kui ka Sinul on probleeme näonahaga, põlvevalu või muud tervisehädad soovitan kindlasti anda Dr.OHHIRA® toodetele võimalus. Usun, et enamus juhtudel saad sealt kindlasti abi.

 

Anna Maria Orel

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi