Marianni lugu: rasedusaegsest aneemiast probiootikumide abiga vabaks

Mina leidsin Dr.OHHIRA® probiootikumid, kui olin lapseootel. Vaatamata tervislikule toitumisele diagnoositi mul aneemia – ehk rauavaegus. Selleks hetkeks oli rauasisaldus mu veres juba ohtlikult madalale langenud. Hemoglobiini madalaimaks näiduks oli 75 (normaalne on umbes 115-150). Hakkasin tarbima erinevaid rauapreparaate ja muidugi jälgisin ka, et toit oleks võimalikult rauarikas. Ometi oli tõus vaevaline ja liiga aeglane – kahe kuuga märgatavat muutust ei toimunud. Arstid soovitasid juba, et hakkaksid mulle rauda otse veeni süstima.

Siis aga sattusin lugema paari teadusartiklit, kus räägiti, et Dr.OHHIRA® probiootikumid aitavad kehal kergemini rauda omastada. Samuti olen kuulnud positiivset tagasisidet mitmetelt tuttavatelt.

Nii alustasin paralleelselt rauaraviga ka probiootikumide kuuri, võttes 1,5 kuu jooksul päevas 1-2 kapslit. Juba kahe nädala pärast oli hemoglobiin veres oluliselt tõusnud ja veel kuu aega hiljem oli veretestis näitajaks 102.

 

See kõik võib olla muidugi kokkusattumus, aga arvestades, et kahe kuu jooksul rauda koos teiste mineraalide ja vitamiinidega kombineerituna tarbides suurt muutust ei toimunud, julgen rauataseme normaliseerumise küll probiootikumide arvele kirjutada.

Märkus: Teaduslikult on tõestatud, et Dr.OHHIRA® probiootikumid aitavad vere hemoglobiini taset tõsta. Hiljuti sportlastega läbi viidud teadusuuringu käigus tõusis nende vere hemoglobiinisisaldus peale

3-nädalast probiootikumikuuri keskmiselt 8,4% võrra.

Tutvu uuringutulemustga siin.

Meeldivaks probiootikumikuuri „kõrvaltoimeks“ oli väsimustunde vähenemine ja energiataseme tõus, mida kogesin juba umbes nädal aega peale probiootikumide kuuriga alustamist.

 

Vaatamata tervislikele eluviisidele, võib raseduse ajal organismis ootamatuid muutusi ette tulla, seetõttu julgen Dr.OHHIRA® probiootikumide kuuri täie veendumusega soovitada kõigle tulevastele emadele toetava ja ennetava tervisetootena. Kindlasti aga soovitan seda kõigile, kes samuti aneemiaga hädas.

Tervist ja säravat suve soovides,
Mariann Joonas

Loe ka artiklit, kuidas probiootikumid lapseootuse ajal veel kasuks võivad olla.

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi