88-aastane Irene-Regina: probiootikum aitab säilitada hea tervise ka kõrgemas eas.

Öeldakse: “Kõik, mis liigub see kulub.” Kõlab nagu oleks paratamatu, et vanemas eas, kui keha on meid aastaid-aastaid truult teeninud, hakkab see tasapisi järele andma ja tagajärgedega ei olegi justkui midagi muud peale hakata kui kannatada.

Vanemas eas, tõsi, keha tööprotsessid, sealhugas seedimine, aeglustuvad ning väga paljud eakad on hädas seedeprobleemidega. Ometi ei tähenda see teps mitte, et keegi peaks aastaid valu või seedehäirete käes vaevlema.

88-aastane Irene-Regina jagas meiega oma lugu, kuidas probiootikumid tema elukvaliteeti on parandanud.

“Olen ligi 10 aastat, vahelduva eduga, kannatanud kõhuvalude ja kõhulahtisuse käes. Arstid ei ole neile vaegustele konkreetset diagnoosi pannud ning arvavad, et tegemist võib olla teistest ravimitest põhjustatud kõrvalnähtudega, millele omakorda ravi määrata ei ole võimalik.

Mõned kuud tagasi haiglas viibides, kurtsin oma muret taastusravi õele, kes seepeale mulle Dr.OHHIRA® probiootikumide kapsleid soovitas. Apteegist järele pärides seal neid kahjuks müügil ei olnud, kuid proviisor oli Dr.OHHIRA® probiootikumidest teadlik ja kinnitas samuti, et need on väga tõhusad kõikvõimalike soolestiku hädade ja kõigi teiste tervisehädade puhul, mis seedeelundkonnast alguse saavad. Kahe meediku poolt soovitatud probiootikumide tõhususes ma enam ei kahelnud ning tütre abiga tellisime need Ohhira.ee online kauplusest.

Esimesi muutusi hakkasin tajuma umbes 2 nädala möödumisel. Kõhulahtisus hakkas tasapisi taanduma ja valu jäi päev päevalt aina vähemaks. Üldine enesetunne oli väga hea ja mida päev edasi, seda paremaks läks, sest koos enesetunde paranemisega paranes ka meeleolu.

Ajaks, mil olin probiootikumi regulaarselt tarbinud umbes 1,5 kuud, oli seedimine täiesti korras – ei valu ega lahtisust. Olen oma igapäevarutiini lisanud liikumise – vähemalt 2 kilomeetrit päevas, et suvisest reieluumurrust taastuda. Meeldiva üllatusena avastasin, et Dr.OHHIRA® probiootikumid võivad isegi luutiheduse suurendamisel abiks olla (Toim: Teadusuuring OM-X mõju luutihedusele).

Minu elukvaliteet on tänu Dr.OHHIRA probiootikumidele oluliselt paranenud. Täna julgen neid kindla veendumusega kõigile soovitada, kellele seedimine muret teeb.”

Irene-Regina, 88 aastane

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi