Eleni lugu: Kuidas ammutada lisaenergiat ja säilitada särav välimus kogu lapseootuse aja vältel.

Mind ajendas Dr.OHHIRA® kollageenilt abi otsima, kui olin neljandat kuud rase ning pidevalt hädas tohutu nõrkuse ja jõuetusega. Samaaegselt märkasin, et juuksed, küüned ja nahk muutuvad kahvatuks, vaatamata sellele, et oli päikesepaisteline suveaeg.

Tarbisin küll juba rasedatele mõeldud vitamiine, kuid mingil hetkel tundsin, et selle meeletu jõuetuse vastu ei aita enam needki. Olenemata sellest, et raseduse erinevates staadiumites on selline jõu puudus tavaline, mõtlesin, et ma ei saa end selle taha enam peita ja midagi tuleb ette võtta. Nii jõudsingi otsuseni, et on vaja tugevdada neeru energiat (tuleneb Hiina meditsiinist) ja otsustasin proovida Dr.OHHIRA® kollageeni.

Miks just Dr.OHHIRA® kollageen?

Olin sellest tootest juba eelnevalt palju head kuulnud ja tean, et tegu on puhta tootega. Kuna eelistan alati puhast ja ökoloogilist kõiksugusele tavalistele poe-apteegi kraamile, ei olnud see otsus keeruline ning hankisin Tervise Alkeemia kaudu oma esimese kollageeni kuuri.

Juba kuuri kolmandal päeval oli sära uuesti silmis, päriselt! Ja energiat poole rohkem. Mõned nädalad hiljem märkasin, et küüned ja juuksed hakkasid kuidagi eriliselt kiirelt kasvama, juukseid enam ei langenud ega lange siiani. Võin julgelt väita, et juuksekasv on umbes 2 cm kuus, mis enamikele naistele ju oluline. Lisaks läks näonahk pehmemaks, ilusamaks, ja terve keha nahk on mõnusalt sile (niiske) ega kuiva, nagu tavaliselt on olnud.

Mis mulle hästi meeldib on see, et kollageeni mõju ja tulemus kestavad veel mitu kuud hiljem, kui kuur on juba läbi.

Oma positiivse kogemuse najalt olen Dr.OHHIRA® kollageeni soovitanud paljudele sõbrannadele ja need, kes seda proovinud, on samuti abi saanud ja märkinud, et esimene ja selgelt tuntav muutus on super energialaeng.

Aitäh teile!

Elen Kolnes

 

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi