Dr.OHHIRA® kollageeni ja probiootikumide koosmõju panid põlvevalu kaduma 1 nädalaga

Dr.OHHIRA® probiootikume katsetama innustas mind eelkõige uudishimu. Ametilt meedik, soovin alati kindel olla et preparaadid, mida patsientidele soovitan, on kvaliteetsed ja toimivad. Samuti kontrollin alati fakte ja teen taustatööd teadusuuringutega. Dr.OHHIRA® toodete kohta leidub neid omajagu ja osad neist on üsnagi muljetavaldavad. Seega, tahtsin omal nahal veenduda ja järele proovida, kas need tõepoolest nii tõhusalt toimivad.

Ligikaudu pool aastat oli mulle muret valmistanud vasak põlv, mis kippus pikemal kõndimisel ja seismisel valu tegema, lisaks ragisev ja piiratud liikuvusega õlg. Kuna Dr.OHHIRA® kollageen on näidustatud ka liigesehädade puhul ning probiootikumidega on saavutatud häid tulemusi isegi luustruktuuri parandamisel, tundus see kombinatsioon olevat hea valik. Alustasin nii probiootikumide, kui kollageeni manustamist ja hakkasin põnevusega jälgima, kas ja milliseid muutusi tajun. Kaua ei olnudki vaja oodata. Umbes nädal peale kuuriga alustamist tegin pikema jalgsimatka ja kui tavapäraselt oleksid jalad peale mõnda aega kõndimist väsima hakanud ning vana hea põlvevalu end meelde tuletanud, ei täheldanud ma seekord ei väsimust ega valu. Mõne aja pärast hakkasin märkama muutusi ka õla puhul – selle liikuvus on oluliselt paranenud ja ragin on tänaseks peaaegu kadunud.

Umbes kuu aega peale kuuri algust, külastasin oma kosmeetikut, kes täheldas, et minu näonaha struktuur on oluliselt paranenud ja see ei ole enam nii õhuke, mis tähendab, et naha naturaalne kaitsevõime on tugevam ja ka kortsude tekkimine aeglustunud. Selle kirjutan täie veendumusega kollageeni arvele. Naisterahvana valmistab see teadmine muidugi rõõmu 🙂

Kokkuvõtteks – kuna meie kiire elutempo, toitumine ja stress kipuvad organismi kurnama, soovitaksin ma puht-profülaktiliselt igaühele vähemalt kaks probiootikumi kuuri aastas. Omadest kogemustest tean tõdeda, kellelel hädad liigeste või nahaga, neile kindlasti lisaks ka kollageeni.

Merle (meedik)

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi