Mari lugu: hormonaalne tasakaal korda

Minu lugu algas paar aastat tagasi, kui hakkasin tasapisi märkama muutusi oma enesetundes. Töötasin kahel töökohal, mis eeldab aktiivset, intensiivset suhtlust ja mõistagi, kogu kiire elustiil tekitab omajagu stressi. Püüdlikult täitsin kõik oma töökohustused ja tundsin, et saan suurepäraselt hakkama kõigega, peale iseenda. Ühel hetkel hakkas tervis lihtsalt kogu sellele tempole ja stressile järele andma –  hakkasin ennast tundma väsinu ja jõuetuna. Erinevate analüüside tulemused viitasid hormonaalsele tasakaalutusele vitamiini puudusele ja üleväsimusele. Arst soovitas kiiremas korras päikese kätte puhkusele minna, kuid kiire elutempo, liisingud ja krediidid seda kahjuks ei võimaldanud .
Möödunud aastal avastasin rõõmuga, et olen lapseootel. Ühelt poolt oli see suur rõõm, kuid teiselt poolt mure, sest enesetunne muutus üha halvemaks. Nüüd tabas mind täielik rammetus. Olin pidevalt nii väsinud, et hea meelega maganuks kogu päeva. Võimatu oli millelegi keskenduda, tundsin end närvilisena ja tööl käimine muutus suureks masendavaks probleemiks.
Peale kaht kuud rasedus peetus ja kaotasin lapse. Peale seda oli kõik ühtäkki valesti: pidevast stressist tingituna olin pidevalt pisarais, lisaks läks hormonaalne tasakaal täiesti paigast. Lisaks eelnevale hakkas keha nüüd märku andma mitmetest põletikulistest protsessidest ja tekkisid probleemid ka soolestikuga. Lõpuks oli olukord nii hull, et mul ei olnud võimalik enam normaalselt tualetis käia ega isegi istuda – kõik põhjustades väljakannatamatut valu. Hakkasin abi otsima. Esialgu alustasin C-vitamiini ja Omega3 toidulisandite manustamisega, et keha põletikulisi protsesse leevendada. Lisaks hakkasin võtma looduslikke vitamiinikomplekse. See tõi pisut leevendust, kuid hormonaalsed näitajad olid endiselt kehvad. Dr. OHHIRA® toodetest olin selleks ajaks juba kuulnud imelisi ja uskumatuid lugusid. Olen nende toodete kohta ise palju uurinud, lugenud ning tuttavatelt ja sõpradelt tagasisidet kuulnud. Kui kolm kuud tagasi tehtud järjekordsed testid endiselt nii põletiku, kui hormonaalse tasakaalutuse markereid näitasid, sattusin esmakordselt Dr. OHHIRA® kollageeni testima. Esimese emotsioonina tõdesin üllatusega, et see maitseb tõeliselt hästi…. ja mitte ainult! Mõned tunnid peale kollageeni manustamist tundsin, et olen täiesti energiline ja tavaliseks saanud väsimusest ei olnud märkigi. Selle positiivne ja põhimõtteliselt kohene mõju peaaegu, et jahmatas mind!  Usun, et küllap oli selle põhjuseks kollageenijoogis sisalduv Q10. Seal siis otsustasingi, et kasvõi huvi pärast pean terve kuuri korralikult läbi tegema ja vaatama, kas selle probiootiline koostis tõesti suudab ka minu kehas probleemkohad üles leida ja neid taskaalustada. Lootsin väga, et see aitab mul soolestikuprobleemidest jagu saada.
Peale 1-kuist kollageeni kuuri sain kätte järjekordsed tervisetestide tulemused ja üllatus oli suur – seal ei olnud enam mitte ühtegi jälge hormonaalsest tasakaalutusest ja ka põletiku nähud olid täielikult kadunud. Ja seda juba peale esimest kuuri! Mõne aja möödudes hakkas paranema ka soolestiku olukord ja üldine enesetunne.
Kuna mu enda kogemused Dr. OHHIRA® kollageeniga olid nii head, hankisin seda ka emale, kes oli murdnud käeluu ning luu oli valesti kokku kasvanud. Ka tema tõdes, et operatsioonijärgne et paranemisprotsess on olnud oluliselt kiirem, kui ta oodanuks ning boonuseks kaasa lisaenergia ja üldine hea enesetunne. Olen soovitanud Dr. OHHIRA® kollageeni tuttavatele, kellel on samuti hormoonide tasakaaluga probleeme, operatsioonijärgseks taastumiseks või neile, kel hädad kõhredega. Ühele kolleegile, kes ei saanud kõhrede põhjustatud põlvevalu tõttu trepist üles-alla käia, soovitasin samuti kollageeni kuur läbida. Tulemused saabusid kahe kuuriga ja kõhred enam valu ei tee. Tuttav, kellele Dr. OHHIRA® tooteid soovitasin andis tagasisidet, et tema puhul on märgatavalt abi olnud juuste ja küünte olukorra ja naha struktuuri parandamisel. Juuksed on tugevad ja läikivad, küüned ei murdu nii kergesti ja nahk on palju pringim ja siledam. Kokkuvõtteks nii palju, et omal nahal kogenuna ja teiste tagasiside põhjal julgen täie veendumusega väita, et  Dr. OHHIRA® puhul ei ole tegemist kõlavate reklaamlausetega vaid need tooted ongi tegelikult nii head, kui räägitakse ja teevadki Sinu tervisega imelisi asju. Kui Sa ei ole veel proovinud, siis tasub seda teha. Võidad igal juhul. Olge kõik terved! Armastusega, Mari

Postita kommentaar

33
33
  33
  Teie ostukorvi
  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  VEGAN

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA 
  Price: 60.00
  - +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN + 
  Price: 97.00
  - +
  Probiootiline looduslik nahahooldus - Kampuku iluseep

  VEGAN

  Dr.OHHIRA® KAMPUKU ILUSEEP 
  Price: 16.80
  - +
  Dr.OHHIRA® MAGOROKU SKIN CARE OIL
  Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI 
  Price: 41.00
  - +
  Dr.OHHIRA Standard probiootikum KOMPLEKT

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® STANDARD 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI ELUSBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit 
  Price: 96.00
  - +
  Dr.OHHIRA® DELUXE probiootikum

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit 
  Price: 121.50
  - +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +, 3 x 10 pudelit (20 ml) 
  Price: 291.00
  - +
  Dr.OHHIRA® prebiootikum

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA, 3 x 30 kotikest 
  Price: 180.00
  - +
  Dr.OHHIRA® nahahoolduskomplekt

     KOOS ON SOODSAM

  Nahahoolduskomplekt: Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI ja KAMPUKU ILUSEEP 
  Price: 57.80
  - +
  TERVISE TAASTAMINE PROBIOOTIKUMIDE ABIL - MARTIE WHITTEKIN
  Tervise taastamine probiootikumide abil - Martie Whittekin 
  Price: 22.50
  - +
  Dr.Ohhira kinkekaart
  Kinkekaart "Kingi tervist" 
  Price: 50.00
  - +
  Infovoldik 
  1 X 0.00