Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

0%
  (18 kliendi tagasisidet)

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  30 kotikest

  60.00

  100% vegan

  Teaduslikult tõestatud toime

  100% looduslikust toorainest

  Ei sisalda sünteetilisi lisaaineid

  GMO vaba

  Gluteenivaba

  Laktoosivaba

  Toodetud naturaalsel kääritusmeetodil

  Laos

  Osta ja kogu 60 boonuspunkti!

  Tootest pikemalt

  • 5-aastane kääritamine
  • Suur kiudainete hulk ja mitmekesisus
  • Pakitud 2,5 grammi kaaluvatesse pakikestesse, mis on võrdne 6 kapsli suuruse annusega.

  OM-X® sünbiootiline pasta tasakaalustab keha õrna mikrofloorat, tugevdab immuunsüsteemi ja toetab tervet soolestikku. On tõestatud, et selles sisalduvad kasulikud bakterid kleepuvad käärsoolde, kõrvaldavad seedimise käigus tekkinud toksilised kõrvalproduktid, toetavad seedetrakti limaskesta (vajalik toitainete imendumiseks) ja säilitavad jämesooles orgaanilisi happeid saavutades optimaalse pH taseme.

  OM-X® pasta puhul on tegu patendeeritud seguga, mis koosneb:

  • 92st looduslikult kasvavast taimest nagu näiteks ravimtaimed, puuviljad, köögiviljad, seened ja merevetikad;
  • 12st piimhappebakteri tüvest;
  • enam kui 500-st postbiootilisest metaboliidist (pH taset balansseerivad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, toetamaks üldist tervist)

  Antud koostisosad  kääritatakse looduslikul temperatuuril viis aastat, mistõttu on selles postbiootilised ühendid eriti kontsentreeritud ja mõjusad.

  Ükski Dr.OHHIRA® probiootikum ei sisalda allergeene, GMO tooraineid ega piimatooteid. 100% taimset päritolu ja sobilik veganitele.

  Miks just Dr.OHHIRA®?

  Kuulus Jaapani mikrobioloog dr Ohhira ühendas kaasaegse teaduse iidse Jaapani kääritamiskunstiga, et luua toode, mis erineb kõikidest muudest turul olevatest probiootilistest toidulisanditest.

  OM-X® pasta on loodud unikaalsest segust, mis koosneb toitainerikastest puuviljadest, juurviljadest, ravimtaimedest, vetikatest ja seentest. Seda unikaalset segu fermenteeritakse igale aastaajale omasel temperatuuril viis aastat. Nii pikk fermenteerimise protsess  loomulikul temperatuuril garanteerib kõige tugevamate bakterite ellujäämise. Samuti tagab see vastupidavuse temperatuurikõikumistele, mis tähendab, et Dr.OHHIRA® pastat ei pea säilitama külmkapis – piisab ka toatemperatuurist.

  Dr.OHHIRA OM-X®  pasta sisaldab endas tõhusaid seedeensüüme. Tegu on tõeliselt biogeenilise tootega, mille fermenteerimise protsess toodab kasulikke mikrotoiteaineid, sealhulgas meile vajalikke vitamiine, mineraale ja aminohappeid. Looduslikult esinevad orgaanilised happed edendavad tervet seedimise pH`d ja julgustavad individuaalse mikrofloora kasvu.

  Terviklikud toidulisandid

  Looduse terviklikud toidulisandid  on toidud mis on kokku surutud tabletiks, valatud kapslitesse/kotikestesse või pulbristatud. Sõna „terviklik“ viitab sellele, et lõpp-produkt — toidulisand — ei sisalda toitude osasid ega sünteetilisi või isoleeritud vitamiine. Ideaalis, neid toiteaineid sisaldavad toidud ei ole kiiritatud ega sisalda pestitsiidide või herbitsiidide jääke. Terviklikud toidulisandid  on ainult ühe sammu kaugusel värskest toidust!

  Looduse terviklikud toidulisandid on toidud, mis on rafineerimata või mida pole eelnevalt töödeldud. Terviklikud toidulisandid ja orgaaniline toit aitavad vältida nn keemilist agrikultuuri. Kontseptiks on inimese mõju loodusele minimaliseerida. See põhineb juhtmõttel, et looduslikud tooted on palju tervislikumad kui inimeste poolt manipuleeritud produktid.

  Looduse terviklikud toidulisandid toimivad palju paremini kui kunstlikud toidulisandid nagu näiteks multivitamiinid. Põhjus miks looduse terviklikud toidulisandid on palju paremad, kui mitte loodulikud, on väga lihtne: inimese keha tunneb ära toitainete suhtarvu terviklikus toidus ja töötleb neid palju kergemini kui toidulisandeid, mis koosnevad isoleeritud või fraktsioneeritud (füüsikaliste ja keemiliste meetodite abil osadeks lahutatud segud) toitainetest. Keha tunneb tervikliku toidu toitaineid ära kui toidu ja seetõttu on võimeline seda palju efektiivsemalt metaboliseerima ja kasutama.

  Sünergia on samuti väga oluline terviklike toidulisandite osa. Koostisained peaksid töötama sünergias ehk tegema omavahel koostööd. Nii tõhustavad nad üksteise imendumist ning efektiivsust.

  Dr.OHHIRA® probiootikumide fermenteerimise protsess saavutab selle, sest kasutab sajandeid vana tarkust, mis keskendub looduse enda sünergilistele omadustele.

  Kasutegurid tervisele

  OM-X`is sisalduvad probiootikumid:

  • taastavad tasakaalu meie seedeelundkonnas;
  • toodavad looduslikke vitamiine nagu B-vitamiin ja K-vitamiin;
  • on abivahendiks seedimisel;
  • aitavad toitainetel imenduda;
  • tugevdavad immuunsüsteemi;
  • kiirendavad paranemist.
  • Oligosahhariidid kui prebiootikumid OM-X`is aitavad hooldada kasulikke baktereid ja stimuleerida nende kasvu.

  Kliiniliselt on tõestatud, et OM-X aitab:

  • võidelda Helicobacter pylori vastu (John Lambert, Monash University);
  • parandada suus olevaid haavandeid (Professor Dato, Dr. Hashim Yaacoob, University of Malaya, 1999);
  • reguleerida neerude tööd (Bio Activity Research & Development, Jaapan);
  • suurendada luude tihedust (Masayuki Kawakami, Kurashi University of Science and Arts, 1998);
  • ravida imikutel esinevat kõhulahtisust (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
  • ravida imikutel kopsupõletikku (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
  • kiirendada haavade paranemist (Dr Muiz, Hospital Kuala Lumpur, 2009).

  Koostisosad

  Dr.OHHIRA® OM-X® pasta sisaldab kombinatsiooni 92st taimset päritolu toorainest - ürtidest, seentest, vetikatest, juurviljadest ja marjadest, mis pärinevad jahedast ja puhtast Jaapani mäestikupiirkonnast ning on segatud puhta allikaveega. Toorainele on lisatud 12 erinevat tüve elavaid piimhappebaktereid ja bifidobaktereid, mis on hoolikalt valitud lähtuvalt nende omavahelisest kokkusobivusest ning funktsionaalsusest.

  Koostisosad

  PEAMISED 14 PREBIOOTILIST KOMPONENTI:

  Galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), kreegiesktrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) viljaesktrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe-ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) esktrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum asutral) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika Hizikia fusiforme lehtede ja varte ekstrakt, vetika Undaria pinnatifida lehtede ja varte ekstrakt, vetika Laminaria japonica lehtede ja varte ekstrakt, happesuse regulaator sidrunhape.

  PROBIOOTIKUMID – Piimhappebakterid (kasutatud fermentatsioonis):

  BIFIDOBACTERIUM
  B.breve M-16V,
  B.infantis M-63,
  B.longum BB536,
  B.lactis Bl-04®

  LACTOBACILLUS 
  L.acidophilus La-14®,
  L.brevis NBRC 3345,
  L.bulgaricus NBRC 13953,
  L.casei TO-A,
  L.fermentum NBRC 3071,
  L.helveticus NBRC 3809,
  L.plantarum TO-A

  STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS 
  NBRC 13957

  POSTBIOOTIKUMID (Toitained toodetud fermentatsiooni käigus)

  Sealhulgas: Lühikese-ahelaga rasvhapped ja teised orgaanilised happed (nagu äädik-, sidrun-, fulvo-, huumus-ja fenüülpiimhapped), oligosahhariidid, polüfenoolid, melanoidiin (antioksüdant), ja väike kogus kelaaditud mineraale, vitamiinid ja aminohapped.

  Üks kotike sisaldab: 750 mg galaktooligosahhariidid, 750 mg fruktooligosahhariidid, 551,12 mg oligosahhariidid (melass), 247,89 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 84,84 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri), 40,57 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 36,15 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika), 26,55 mg MEREVETIKAD ja 9 mg piimhappebaktereid.

  Kiudainete kogus ühes 2.5 g kotis: 2.49 g
  Piimhappebakterite kogus ühes 2.5 g kotis: 9 mg

  Kõik taimsed koostisosad on kasvatatud Jaapani looduses.

  • Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, loomseid kõrvalsaadusi, pestitsiide ega herbitsiide.
  • Ei sisalda GMO-sid.
  • Ei sisalda piimatooteid. Gluteenivaba ja hüpoallergeenne.
  • Ei sisalda dopingut ehk aineid, mis ajutiselt suurendavad organismi füüsilist või vaimset aktiivsust.
  • Sobib veganitele

  Kasutamisjuhised

  Näidustused ja kellele toode on mõeldud?

  • Immuunsussüsteemi eest vastutavatele kasulikele soolebakteritele soodsa keskkonna loomiseks.
  • Neile, kes söövad madala kiudainesisaldusega toitu (vähe taimset toitu).
  • Madala söögiisuga lastele.
  • Eakatele inimestele.
  • Taastumiseks pärast pikaajalist haigust.
  • Väsimuse ja stressi korral.
  • Alatoitumuse korral.

  Kasutamisjuhised:

  • 1 kotike päevas mis tahes kellaajal.
  • Soovitavalt 40 minutit enne või 2 h peale sööki.
  • Suruge kotikese sisu otse suhu ja neelake alla. Võite peale juua leiget vett. Ärge segage kuuma joogi ega söögiga. Pärast koti avamist tarvitage kohe ära.

  Sobib tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.

  Sobib veganitele, kuna ei sisalda loomseid koostisosi. Ideaalne lastele (puudub lämbumisoht) ja täiskasvanutele, kellel on kapslite või tablettide neelamisel füüsilisi raskusi.

   

  Ärge ületage soovitatud annust.

  Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.

  Parim enne: vt pakendilt.
  Partii number: vt pakendilt.
  Tootja: BIOBANK CO. LTD., 388-1 Hirata, Okayama 700-0952, Jaapan.

  Millist Dr.OHHIRA® probiootikumi valida?

  Dr.OHHIRA®
  Standard
  Dr.OHHIRA®
  Deluxe
  Päevane soovituslik annus 1 -2 kapslit
  (1 kapsel 570 mg)
  1-2 kapslit
  (1 kapsel 600 mg)
  1 kotike
  2,5 gr
  100% looduslik koostis
  Piimhappebakterite sisaldus ●●*
  ~1x10⁹
  ca 28,5 miljonit KMÜ-d*
  *kolooniat moodustavat ühikut elavaid piimhappebaktereid
  ●●*
  ~1x10¹¹
  ca 30 miljonit KMÜ-d*
  *kolooniat moodustavat ühikut elavaid piimhappebaktereid
  ●●●*
  9 mg
  * mitte elavaid piimhappebaktereid
  Postbiootikumide sisaldus ●● ●● ●●●
  Prebiootikumide sisaldus ühes annuses ●●
  95,6 mg
  ●●
  99,2 mg
  ●●●
  249 mg
  Naturaalne kääritamine 3 aasta vältel 5 aasta vältel 5 aasta vältel
  Sobib kasutamiseks raseduse ja imetamise perioodil
  Sobilik imikutele ja lemmikloomadele (kapslist välja pigistatuna) (kapslist välja pigistatuna)
  Toime avaldumise koht Peensool Jämesool Suu, kõri, söögitoru, magu
  Peamised näidustused, mille puhul tarvitada Ärritunud soole sündroom, Crohni tõbi ja põletikulised soolehaigused, allergiad, toidutalumatused, nõrk immuunsus, seenhaigused sh. tupeseen, seedehäired, puhitus, külmetus- ja viirushaigused, kopsupõletik, kuseteedepõletik, põskkoopapõletik, nahaproleemid: akne, psoriaas, ekseem), diabeet, üle- või alakaal, isutus, maksafunktsioonide häired, osteoporoos ja luutiheduse kadu, hapnikuomastamise suurendamine Ärritunud soole sündroom, Crohni tõbi ja põletikulised soolehaigused, allergiad, toidutalumatused, nõrk immuunsus, seenhaigused sh. tupeseen, seedehäired, puhitus, külmetus- ja viirushaigused, põiepõletik, kopsupõletik, põskkoopapõletik, diabeet, üle- või alakaal, isutus, nahaproleemid: akne, psoriaas, ekseem), kõrge vererõhk, maksafunktsioonide häired, osteoporoos ja luutiheduse kadu, pärasoolevähi südameveresoonkonna-haiguste ja autoimmuunhaiguste ennetamine, hapnikuomastamise suurendamine. Igemehaigused, kõrvetised, reflukshaigus, maohaavandid, colibakter, külmetus, nõrk immuunsus, soolestiku düsbioos, vähese kiudainesisaldusega menüü, seenhaigused, nahaallergiad (ekseem, psoriaas), kõhupuhitus, seedehäired, kõhukinnisus või lahtisus, beebide gaasivalud, keisrilõikega sündinud beebide mikrobioomi toetuseks, vanuritel soolestiku töö ergutamiseks.
  Sobilik veganitele
  Mida rohkem punkte välja toodud toote kohta, seda suurem antud kasuliku aine sisaldus.

  Klientide tagasiside

  18 arvustust tootele Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  1. Eesti

   Jelena

   Мне помогло решить многие проблемы. Мне помогло решить многие проблемы с пищеварением, стулом и самочувствием, и даже микрофлорой по женски. Очень нравится, делаю курсы после антибиотиков или когда чувствую, что что-то не в порядке. Посоветовала семейный врач. Мне не подходят аптечные обычные бактерии.
   От них начинается молочница и жгет всю слизистую (от носа до пятой точки). А с этим все в порядке и долго эффект сохраняется.

  2. Eesti

   Ernst Siniorg

   Et saavutada spordis hea minek ja ülihea taastumine, kasuta ka probiootikume!

  3. Eesti

   Milja Heljula (toote omanik)

   Prebiootikumi pastat on mõnus kasutada, ka maitse sobib. Tekitab kõhus hea tunde, puhitus kaob. Tean, et minu soolestiku mikrofloora on nüüd tervislikum ja avaldab kasulikku mõju kogu organismile.

  4. Eesti

   Ly Johansen (toote omanik)

   Väga hea toode, teeb hea tunde. Aga palun mõelge kekkonnasäästlikumalt, see üle-pakendamine, printimine…. see võib olla gramm mugavam aga on teisi häid lahendusi ka.

  5. Eesti

   Kaili K

   Lapse nahk paranes juba 10 päevaga. Mul lapsel tekkis nahaärritus umbes 6-kuuselt, nägu ja rind olid nii pahasti punased ja põletikulised, et arstid soovitasid antibiootikume. Proovisime järgmise 9 kuu jooksul järele kõike, mida oskasime (va antibiootikume) kuid lööve püsis, vahel paremana ja vahel hullemana. Nüüd olen talle andnud dr. Ohhira pastat umbes 10 päeva ja nahk on lapsel juba ilus :). Olen väga õnnelik ja laps saab rahulikult magada.

  6. Eesti

   Kristine Laurits (toote omanik)

   Sobivad ka beebile. Andsin probiootikume 6 kuusele beebile, kuna tal olid seedehäired ja kakas verekiud. Probiootikumid aitasid ilusasti, ei tekkinud vastu reakstioone ja kõhu saime ilusasti korda

  7. Eesti

   Merle Kõiv (toote omanik)

   Ostuprotsess läks sujuvalt.
   Toode tekitas kõhukinnisuse, pool pakendit jäi järgi.

  8. Eesti

   Eliise Ilves (toote omanik)

   Kasutan antud toodet enda 2,5 aastase lapse peal ja julgen väita, et antud toode tõesti aitab immuunsust parandada ja seda toetada. Teen kevadel ja sügisel läbi ühe 3kuulise kuuri ja tõesti on laps vähem haige kui muidu. Ja mis kõige parem, lapsele meeldib selle maitse väga. Tema nimetab seda šokolaadi vitamiiniks 🙂

  9. Eesti

   Hela Välimäe (toote omanik)

   Ostsin need kotikesed koos probiootikumide kapslitega oma lastele, nad on võtnud lühikest aega, umbes paar nädalat. Lapsed suvest saati pidevalt köha-nohuga kimpus. Tahaks teha eksperimendi, kas nende toodetega kuuri läbimine ka haigestumissagesdust lastel vähendab. Kui vahendite nappus takistuseks ei saa, siis kolme kuu pärast (mis on soovituslik kuuri pikkus, et mõju saavutada) saab juba täpsemat tagasisidet anda.

  10. Eesti

   Helin Paara (toote omanik)

   Jäin ostuga igati rahule, kuigi hetkel veel olulisi muutusi tervise osas vähe. Ostu sooritasin mõeldes eelkõige oma 1,5 aastasele lapsele mõeldes, seda nii üldise immuunsuse toetamiseks ja lisaks põhjusel, et aeg-ajalt esineb nahal mingeid kergeid lööbeid. Aga olen toodet alles paar nädalat vahelduva eduga kasutanud ja hetkel on lapse nahal olev lööve taandumis järgus. Suur pluss on, et pasta varianti on väikelapse puhul hea kasutada.

  11. Eesti

   Piia Puronen (toote omanik)

   Sigalahedad probiootikumid. Jäin väga rahule tellimusega e-poest. Mugav ja kiire.
   Lisaks toode on sigahea ja lahe. Kiidan ja soovitan kindlasti edasi.

  12. Eesti

   Alli Tiik (toote omanik)

   Jah, jäin väga rahule. See toode mõjub positiivselt kogu organismile. Korrastunud on seedimine, jõudu on rohkem, energiat reohkem.
   Soovtan kõigile kellel osteporoos, seede- ja nahaprobleemid, vitamiinide ja mineraalainete vähesus

  13. Eesti

   KRISTI ALLAS (toote omanik)

   Hea toode. Aitab hästi. Jäin rahule.

  14. Eesti

   Tiiu Gellert (toote omanik)

   Olen juba mitu pakki ära kasutanud, mulle sobivad, seedimine korras, kasutan ikkagi edaspidi ka. Aitäh!

  15. Eesti

   Erika Mearu (toote omanik)

   Jäin Tootega rahule

  16. Eesti

   Ernst Siniorg

   Et saavutada spordis hea minek ja ülihea taastumine, kasuta ka probiootikume!

  17. Eesti

   Ly Johansen (toote omanik)

   Väga hea toode, teeb hea tunde. Aga palun mõelge kekkonnasäästlikumalt, see üle-pakendamine, printimine…. see võib olla gramm mugavam aga on teisi häid lahendusi ka.

   • Eesti

    Sven

    Tere Ly, ka meie jaoks on keskkond väga oluline ja saame murest väga hästi aru. Kahjuks meie ise selles osas midagi ette võtta ei saa, aga saame rääkida sellest Jaapanlastega ja oleme tegelikult seda ka kunagi varem teinud. Usume ,et aeg teeb oma töö ja kindlasti on need asjadki muutumas, meie soov oli varasemalt ,et pakendid oleksid taaskasutatavad igal moel, eks näis.

  18. Eesti

   Milja Heljula (toote omanik)

   Prebiootikumi pastat on mõnus kasutada, ka maitse sobib. Tekitab kõhus hea tunde, puhitus kaob. Tean, et minu soolestiku mikrofloora on nüüd tervislikum ja avaldab kasulikku mõju kogu organismile.

  Show only reviews in Eesti (17)

  Esita hinnang
  0