Põletikuline nahk korda probiootikumide abiga

Harvardi toitumisspetsialisti sõnul vajab kõhu mikrobioom samasugust hoolt nagu koduloom – pistelisest tervislikust toitumisest ei piisa, et saavutada kestvaid tulemusi, sellest tuleb teha harjumus. Hulk teadusuuringuid kinnitab, et teatud tüüpi elusaid baktereid sisaldavate toitude ja toidulisanditega saab ennetada ja isegi terveneda mõningatest haigustest. Vajame teatud hulka vitamiine ja mineraale, et organism töötaks nii nagu on ette nähtud. Kui tervislikku menüüd alati järgida ei ole võimalik on mõistlik tarbida kvaliteetseid toidulisandeid ja probiootikume.

Kuna minu menüü kahjuks ei ole veel igapäevaselt sügis-talvisel hooajal 100% tervislik, lisasin menüüsse 3 kuulise raviperioodil Dr.OHHIRA® probiootikumid, 3 aastane retsept 12 sordi elusbakteritega, mis toetavad meie keha heade bakteritega. Toidulisandite eripära võrreldes tavatoiduga on see, et need on kontsentreeritud kujul ja imenduvad organismis kiiremini. Kõik koostisosad on 100% looduslikud ja lisaks headele bakteritele sisaldab see erinevaid B-grupi vitamiine, prebiootikume ja postbiootikume.

Postbiootikumid on orgaanilised happed ja sisaldavad vitamiine, mineraale, ensüüme, aminohappeid ning nende tootmises peitub tegelikult piimhappebakterite tervisele kasulik mõju.

Prebiootikumid on toit headele bakteritele, need on taimsed kiud, kääritatud köögiviljad ja seened, mis toidavad probiootikume.

Toiduallergeenid võivad tekitada nahale allergiat ehk dermatiiti. Igapäevasesse iluhooldusesse lisasin veel Dr.OHHIRA® Magoroku iluõli ja Dr.OHHIRA® probiootilise, noorendava toimega Kampuku iluseebi. Selline probiootiline nahahooldus hõlmab elusaid mikroorganisme sisaldavate toodete kasutamist, et parandada naha tervist. Selle mõte seisneb selles, et see aitab säilitada kasulikku mikroobide tasakaalu, aidates nii vähendada nahadefektide teket.

Raviperioodi algus

Dr.OHHIRA® Magoroku probiootiline nahaõli tekstuuri on mugav nahal kasutada eriti õhukese kihina, iluõli, mis sobib näole, kogu kehale ja sobib väga hästi tundlikule nahale, kuna on 100% looduslik. Iluõli sisaldab probiootiliste ja prebiootiliste toiteainete, metsikute taime- ja puuviljaekstraktide patenteeritud segu.

Dr.OHHIRA® Kampuku iluseep sobib samuti väga hästi tundlikule nahale. Iluseep sisaldab fermenteeritud köögiviljade ekstrakte, valmistatud 14st naturaalsest taime ekstraktist, milles on rikkalikult toitaineid nagu aminohappeid, vitamiine ja mineraalaineid. Iluseep toidab, niisutab ja tasakaalustab naha mikrofloorat ja on 100% looduslik ja õrn nahale.

 Raviperioodi kolmas nädal

Kolme nädala möödudes oli nahatoon ühtlasem. Kolme kuu jooksul paranes naha seisukord tunduvalt, nahk ei ole enam põletikuline, toiduallergia on vähenenud. Päeval olen aktiivsem ja mul on rohkem energiat, 90% heatuju hormoonist ehk serotoniinist ja 50% dopamiini toodetakse just meie soolestikus, olen veendunud, et piimhappebakterite tarbimine mõjus kehale ja nahale hästi ja tugevdas minu immuunsussüsteemi.

Raviperioodi lõpp

Organismi kaitsevõimet, immuunsüsteemi seostatakse eluea pikenemisega. Probiootikumid on hea lahendus, kuidas tõsta enda ja lähedaste immuunsust. Muidugi ei tohi unustada juua 1.5 liitrit puhast vett päevas, tuleb piisavalt liikuda ja uni peab olema kvaliteetne. Hea immuunsuse korral on organism kaitstud ja inimene ei haigestu üldse või saab haigusest kiiresti jagu.

Jana

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi