Aknest vabaks väljakutse tulemused

Aknest vabaks väljakutse tulemused

Aknest vabaks osaleja Kätleen

Kätleen

Oma tulemused võtab kokku  Kätleen

Minu lootused projektiga liitudes olid- saada tagasi enda näo jumekus ja et lahti saada ka põletikulistest punnidest, mis olid enne projekti mu näol juba tavapäaseks saanud. Üks suurimatest eesmärkidest oli ka saada juurde enesekindlust, kuid selle nimel pean veel palju, palju vaeva nägema.

 

Mida “Aknest vabaks” projektis osalemine mulle õpetas?

Projekti käigus õppisin hoidma kindlat näohooldusrutiini. Kui enne kombineerisin erinevaid tooteid, siis nüüd ainult ühe firma toodete peal olles saan aru kui suur vahe sel sees on eriti, kui tegemist on looduskosmeetika toodetega.  Soovitaksin neid kõigile, sest peale põletiku vähendava toime jätavad Tilk näohooldustooted näo ekstra mõnusaks ja värskeks. Kindlasti hakkan ka ise tulevikus looduskosmeetika tooteid eelistama.

 

Toitumisterapeut oli mulle väga suureks abiks mõistmisel, et tuleb süüa regulaarsemalt ning milliseid toitaineid oli minu menüüs liiga vähe. Saime koos jälile ka minu probleemidele, mis võivad tekitada mulle aknet ja tekitasid unetust. Uus oli minu jaoks see, et ma suutsin hakata kontrolli all hoidma enda laktoosi tarbimist. Tänu sellele on mu naha seisukord kindlasti paranenud.

 

Samuti sain proovida ka Dr.OHHIRA® probiootikume, mis minu ebakorrapärase seedimise lõpuks kannatavaks muutsid ning suurendasid märgatavalt minu üldist heaolutunnet.

 

Milliseid muutusi märkan oma naha seisukorras?

Minu näonahk on nüüd tänu sisse viidud muutustele toitumises, nahahoolduses ja soolestiku mikrobioomi taastamisele muutunud vähem põletikuliseks. Energia tase on taastunud ning ma ei tunne iga päev seda jubedat väsimust, mis mind enne kimbutas. Ka seedimise olen enam-vähem korda saanud ehk enamus päevadest ei ole mul enam kõhus puhitust, kuid see oleneb ka väga sellest, mida ma söön.

 

Üleüldiselt olen ma väga tänulik teile sellise võimaluse eest! Mind ootab ees pikk teekond enda pikaajalise akne ravimisel. Annan endale aru, et peale 12 aastat kestnud aknet, ei ole seda päris olematuks kahjuks 3 kuuga võimalik muuta, kuid usun, et kui jälgin ka edaspidi selle projekti spetsialistide nõuandeid, siis on see täiesti võimalik!

 

Heade soovidega,

Kätleen

 

Aknest vabaks

Külli

Kuidas hindab projekti mõju Külli?

 

Mina olen väga õnnelik, et saatsin oma sooviavalduse ja mis veelgi parem, et valituks osutusin. Projekti kandideerides soovisin saada uusi teadmisi ja ennekõike kinnitust oma otsuste, ka valede valikute kohta ning selles osaledes sain teada, et tuleb süüa (no enne ju ka ikka vahel sõin) ja teha seda mitmekülgse toiduvalikuga ehk pöörata rõhku õigele toiduvalikule. Minu nõrkuseks oli just see, et ma ei söönud piisavalt ja kaugeltki mitte regulaarselt. Söögikord siin või seal, need jäid lihtsalt vahele. Täna julgen peaaegu kindlalt väita, et minu pidevad ja lakkamatud peavalud olid ka sellega seotud. Kindlasti oli siin veel nüansse, mis olid peavalude tekitajad, kuid kui keha ei saa piisavalt energiat, siis rumalale peab ju ka kuidagi selle selgeks tegema 😀

 

Ma ei saa öelda, et oleksin projekti käigus midagi täiesti uut omandanud või kuulnud midagi, millest polnud varem teadlik. Küll aga avas see minu silmad ja asetas kahe jalaga maa peale. No ei saa keha jätkata funktsioneerimist, kui ei ole energiat. Ja energiat mul lõpuks ei olnud tõepoolest. Kuivanud käsn nägi ilmselt parem välja kui mina. Jõuetus ja enesega rahulolematus, ka see ei teinud olukorda paremaks.

 

Ütleksin, et see projektis olemise teekond oli tervikuna üks positiivne elamus ja aitas õigel ajal näha ning tähelepanu pöörata erinevatele asjadele. Minu jaoks toimus see kõik õigel ajal ja pigem viimasel hetkel, kui et eelviimasel. Täna tunnen ma ennast palju-palju paremini ja energilisemana. Silm särab ja tuju on hea. Salaja sooviksin veel, et unevajadus saaks ka ükskord täis. Kevad ju käes ja karud ka talveunest ärganud. Kui silmad lahti saan, siis energiast puudust ei ole.

 

Milliseid muutusi märkan oma nahal?

Näonaha olukorraga olen ka palju rahulolevam, Tilk! tooted on lihtsalt super head ja nagu varasemalt öelnud, nende toodete tekstuur ja lõhn on omaette teraapia osa 😉 Nahk on palju niisutatum, elujõudu täis ja jumekam. Pole ma ekspert, kuid peeglist vaatab vastu õnnelikum inimene. Kiidan ka Dr.OHHIRA® Deluxe kapsleid, mis toetasid seedimist ja aitasid kaasa keha puhastumisele. Toitumisterapeudi Marianne soovitusel võtsin söögikordade juurde veel erinevaid looduslikke tooteid ja vitamiine. Kui kogu kombo oli peal, siis tuli energiat mühinal ja söömine ei olnud ka enam minu jaoks teisejärguline.

 

Kiidan kogu projekti meeskonda ja soovitan kõigile neid suurepäraseid tooteid.

Tervitan
Külli

Dr.Ohhira väljakutse - Artur

Artur

Arturi kokkuvõte projektis osalemisest

 

Mina võtan projektis osalemise kokku kindlasti positiivselt. Sain häid näpunäiteid tervislikuma toitumise, toidulisandite ja soolestikus tasakaalu taastamise olulisusest probiootikumide toel. Nagu aga iga asjaga, peab siingi jälgima oma keha signaale ja leidma enda jaoks õige tasakaalupunkti. Tagasilööke oli ka. Mõnelgi korral tabas mind tervenemiskriis, mis väljendus mingitel hetkedel päris põletikuliste akne-perioodidega, kuid siis reguleerisin enda jaoks toidulisandite ja probiootikumide koguseid ja sain olukorra jälle kontrolli alla.

Kindlasti jätkan projektist  saadud teadmiste rakendamist ka edaspidi – hetkel tarbin päevas ühe Dr.OHHIRA® Deluxe kapsli ja sellest tundub piisavat. Toitumise osas olen teinud muudatusi päris palju ja otsin teadlikumalt toiduaineid, mis võiksid saavutatut säilitada ja edaspidiseid positiivseid muutusi toetada. Püüan jätkata ka Tilk! nahahooldusrutiinidega, võib olla vaid natuke tagasihoidlikumas ja meesterahvale optimaalses koguses 🙂

Kokkuvõtlikult võin öelda, et naha olukord on tänaseks märgatavalt paranenud ja projektis osalemine on seega end täiel määral ära tasunud. 

 

Artur

Postita kommentaar

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi