Dr.Ohhira väljakutse - Artur

Aknest vabaks osaleja Arturi esimesed tulemused

Tänaseks on Arturi toitumisterapeudi visiidist, Tilk! nahahooldustoodete kasutamise ja Dr.OHHIRA® Deluxe probiootikumide kombinatsiooni rakendamisest möödas mõned kuud. Vaatame, kuidas tal on läinud.

Algus on olnud motiveeriv ja loodan, et muudatused elustiilis ja toitumises saavad uueks harjumuseks. Kuna detsembri ja jaanuari kuusse on sattunud pühadeaeg ja ka puhkus välisriigis, siis toitumises on olnud natuke tagasilööke. Ei midagi drastilist, küll aga natuke palju ja ehk selliseid asju, mille võiks taldrikule lisamata jätta. Küll aga suures plaanis olen püüdnud ikkagi enamustel päevadel jälgida Marianne soovitusi.

Toitumise osas olen lisanud oma päevasesse mustrisse nö. vahepalad, mis on märgatavalt heaolu parandanud. Töö ajal tuletan endale söömise vajalikkust meelde ja olen teadlikult sellega tegelenud.

Toitumisterapeut Marianne Grechko kommentaar:

Arturil läheb väga hästi. Kindlasti julgustan teda toitumiskava edasi jälgida. Magneesiumi suhtes, soovitan seda natukene varem sisse võtta, et see magamajäämist paremini soosiks.

 

Mul on rohkem energiat!

Toidulisandite tarbimine on olnud regulaarne, vastavalt soovitustele. Magneesium tundub natuke raskendavat uinumist, küll on see tagasi toonud huvitaval kombel unenäod ja unekvaliteedi märgatava tõusu. Ehk on siin tegu ka muude toidulisandi koosmõjuga, kuid üldistavalt on märgatav energiataseme tõus olnud positiives suunas üles. Seega juba täna tunnen end märgatavalt paremini. Võib täheldada ka üldise stressitaseme langust. Olen kindlasti rahulikum, positiivsem ja ei lase end niipalju asjadest enam häirida, mis varem ehk rohkem trotsi tekitasid. Ehk on see seotud lihtsalt mingisuguse leppimise ja edasiminekuga paremuse suunas elus, või on siin seotus nende eelpool mainitud muudatustega toitumises.

Tilk toodetega olen  püüdnud nädalas korra maskitada ja igapäevaselt vastavalt vajadusele kreemitanud, aga kosmeetika regulaarse kasutamisega pean veel rohkem vaeva nägema. Päevas kaks korda puhastan nägu, vajadusel lisan kreemi aga see on ka kõik. Nüüd kohe hakkangi maski tegema, et järeleaitamistundides joone peale jõuda 🙂

 

Naha seisukord liigub paremuse suunas

Esimesed muudatused naha seisukorras ilmnesid kusagil paari nädala jooksul, sellest hetkest, kui lisasin korraga muudatused toidulaual, vahepalad, probiootikumid jt. lisandid igapäevasesse kasutusse. Šokolaadi järele isu on väiksemaks jäänud, magus on kuidagi üldse kõrvale jäänud. Seedimises erilisi muudatusi märganud ei ole, kuna see oli ennegi korras. Kehakaal ehk paar kg suurem, kuid panen selle pühade ja puhkuse süüks.

 

Dr.OHHIRA® turundusjuht Katrin Talvaku kommentaar:

Mida inimesed bakterite kohta sageli ei tea, on see, et bakterid kes meie seedeetraktis domineerivad, dikteerivad tihtipeale ka meie isusid. Näiteks pärmiseent põhjustav Candida Albicans, kes toitub peamiselt tärklise- ja suhkrurikastest toiduainetest, põhjustab inimesele tihtilugu vastupandamatu isu pagaritoodete ja magusa järele. Kui aga soolestikus asjalood korras ja bakterikooslus tasakaalus, kaovad tihti ka tüütud isud. Arturi puhul on rõõm tõdeda, et ta on õigel teel ja tundub, et kõik toimib. Tubli töö ja täiskäigul edasi!

 

Naha olukorra kohta võiks öelda, et tasapisi on läinud olukord stabiilsemaks, see võiks siis tähendada seda, et väikeseid üllatajaid aegajalt lõua ja suu ümber on olnud, kuid suuremad põletikulised vennikesed on harvemaks jäänud. Arvan, et täna on veel natuke vara tibusid lugeda, kuna kogu see paranemise ja muutuste protsess võtab aega rohkem kui ühe kuu.

Vahekokkuvõttena võiks siis peamiste asjadena tuua välja positiivsed muudatused unekvaliteedis ja üldises positiivsemas meeleolus.

 

Artur

 

Dr.Ohhira väljakutse - Artur

Artur (36)

Ettevõtja ja kahe armsa tütre isa

Vaata lisaks: “Aknest vabaks” projekti ekspertide nõuanded Küllile

Marianne Grechko

Marianne Grechko

Toitumisterapeut

Marianne on pikalt elanud ja töötanud Londonis, kus ta omandas ka toitumisterapeudi kutse. Oma pikaajalise töökogemuse käigus on Marianne toitumisteraapia konsultatsioone läbi viinud Londoni mainekamates kliinikutes nagu näiteks Grace Belgravia, Mortar and Milk ja Sarah Chapman nahakliinik, mida täiendab 6-aastane töökogemus toitumisterapeudina ühes Inglise kõrgkvaliteetsete toidulisandite tootmisega tegelevas ettevõttes.

Loe toitumisterapeudi nõuandeid siit

Pille Lengi

Pille Lengi

Tilk! looduskosmeetika ekspert

Pille asutas Tilk! looduskosmeetika 8 aastat tagasi. Tilk! nahahooldustooted on 100% looduslikud. Suur osa toorainest pärineb siitsamast Eesti loodusest. Need ei sisalda sünteetilisi lõhna- ega struktuuriained, parabeene ega mineraalõlisid.

Loe, milliseid Tilk! nahahooldustooteid soovitas Pille Arturile

Katrin Talvak

Katrin Talvak

Dr.OHHIRA® turundusjuht Katrin on tegelenud Dr.OHHIRA® brändi toodetega juba aastaid, tutvunud tuhandete teadusuuringutega seoses erinevate nahahaigustega ning saanud kogemuste pagasi põhjal kinnitusi, et Dr.OHHIRA® probiootikumid saavad haiguse leevendamisel abiks olla.

Loe, milliseid tooteid Dr.OHHIRA® arsenalist soovitas Katrin Arturile

Postita kommentaar

33
33
  33
  Teie ostukorvi
  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  VEGAN

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA 
  Price: 60.00
  - +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN + 
  Price: 97.00
  - +
  Probiootiline looduslik nahahooldus - Kampuku iluseep

  VEGAN

  Dr.OHHIRA® KAMPUKU ILUSEEP 
  Price: 16.80
  - +
  Dr.OHHIRA® MAGOROKU SKIN CARE OIL
  Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI 
  Price: 41.00
  - +
  Dr.OHHIRA Standard probiootikum KOMPLEKT

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® STANDARD 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI ELUSBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit 
  Price: 96.00
  - +
  Dr.OHHIRA® DELUXE probiootikum

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit 
  Price: 121.50
  - +
  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +, 3 x 10 pudelit (20 ml) 
  Price: 291.00
  - +
  Dr.OHHIRA® prebiootikum

     KOOS ON SOODSAM

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA, 3 x 30 kotikest 
  Price: 180.00
  - +
  Dr.OHHIRA® nahahoolduskomplekt

     KOOS ON SOODSAM

  Nahahoolduskomplekt: Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI ja KAMPUKU ILUSEEP 
  Price: 57.80
  - +
  TERVISE TAASTAMINE PROBIOOTIKUMIDE ABIL - MARTIE WHITTEKIN
  Tervise taastamine probiootikumide abil - Martie Whittekin 
  Price: 22.50
  - +
  Dr.Ohhira kinkekaart
  Kinkekaart "Kingi tervist" 
  Price: 50.00
  - +
  Infovoldik 
  1 X 0.00