“Aknest vabaks” väljakutse

Otsime julgeid katsetajaid!
Kui Sinu sooviks on vabaneda aknest naturaalsel ja loomulikul moel, pakume omalt poolt oma ala parimate ekspertide tuge koos kvaliteetsete toidulisandite ja nahahooldustoodetega kogu protsessi vältel!

VÄLJAKUTSEST

“AKNEST VABAKS” VÄLJAKUTSE

 

Uuringud näitavad, et kuni 90% inimestest põeb elu jooksul mingis vormis aknet. Levinud haigusega liigub kaasas ka sage müüt – akne möödub iseenesest. Pahatihti aga, kui probleemi põhjustega ei tegeleda, võib probleem progresseeruda ja põhjustada nahakahjustusi ja arme, mille ravimine osutub juba oluliselt keerulisemaks. 

 

Et aidata inimestel akne probleemiga toime tulla, oleme ellu kutsunud projekti, kus kolm oma ala eksperti aitavad valitud osalejatel oma akne probleemi põhjustele jälile jõuda ning sellega lõpparve teha. Osalejad jagavad tagasisidet oma progressist, et ka kõik teised saaksid teadmisi ja oskusi, kuidas ja milliseid meetode kasutada, et seada korda nii sisemine, kui väline tasakaal, et selle tulemused peegelduksid viimaks ka naha tervises. 

 

Varustame kolm väljakutsesse valitud osalejat kõige vajalikuga – toitumisterapeudi põhjaliku analüüsi ja personaalsete nõuannete, Dr.OHHIRA® probiootiliste toidulisandite ja tilk! Lab nahahooldustoodetega kuni 3 kuu vältel. 

 

Kui soovid olla üks viiest väljavalitud osalejast, loe kindlasti lõpuni! 

 

 

PROTSESSIST

MIS OSALEJAID EES OOTAB?

 

Väljakutse koosneb kolmest etapist:

 

1.
Teeme selgeks iga osaleja individuaalsed akne põhjused ja selle tekkemehhanismid.

Toitumisterapeut Marianne Grechko

 

2.
Anname juhised toitumise, elustiili ja seedetrakti toetamiseks, et alandada põletikulisi protsesse kehas ja luua naha tervenemiseks soodne keskkond. Varustame osalejad neile sobilike Dr.OHHIRA® probiootiliste toidulisanditega.

Toitumisterapeut Marianne Grechko | Loodusterapeut ja Dr.OHHIRA® koolitaja Reelika Kalmet.

 

3.
Varustame osalejad nende probleemist lähtuvalt sobilike nahahooldustoodetega tilk! Lab sarjast. Lisaks anname täiendavaid nõuanedeid ja soovitusi, kuidas osaleja, lähtuvalt oma naha tüübist ja selle probleemide olemusest, saaks oma naha tervist nahahooldustoodete abil maksimaalselt toetada.

tilk! Lab tooteekspert Pille Lengi

 

Eksperdid jälgivad osalejate arenguid kogu protsessi vältel ning jagavad vastavalt nõuandeid või varieerivad toetavaid tooteid.

 

VÄLJAKUTSES OSALEMINE

Millega peaksid arvestama?

Kui soovid kandideerida väljakutses osalejaks, siin on mõned juhised ja reeglid, mida silmas pidada:

  1. Väljakutses saad osaleda, kui oled täisealine (18.a. või vanem).
  2. Väljakutses osalemise eeltingimuseks on valmisolek:

2.1. jagada oma kogemust (koos enne ja pärast fotodega) avalikult korraldajate hallatavates ja/või nende valitud meediakanalites;

2.2. järgida toitumisterapeudi juhiseid ning kasutada tilk! nahahooldustooteid ja Dr.OHHIRA® probiootikume vastavalt saadud juhistele;

2.3. anda korraldajatele regulaarselt tagasisidet protsessist.

Osalejad valitakse välja xx.xx.2021 ja nendega võetakse personaalselt ühendust.

EKSPERDID

Kes on meie eksperdid, kes osalejaid väljakutse vältel abistavad? 

Marianne Grehcko | Toitumisterapeut

Toitumisterapeut Marianne Grechko aitab analüüsida organismi seisukorda lähtuvalt osalejal toitumisest, demograafilistest andmetest, tervislikust seisukorrast, tarbitavatest ravimitest, elustiilist ja mitmetest teistest määravatest teguritest. Iga osaleja läbib põhjaliku analüüsi ning lähtuvalt tulemustest saab Mariannelt personaalsed toitumise ja elustiilisoovitused.

 

Loe Marianne kohta lähemalt

Reelika Kalmet | Loodusterapeut ja Dr.OHHIRA® koolitaja

Loodusterapeut ja Dr.OHHIRA® koolitaja Reelika Kalmet aitab vastavalt osaleja analüüsi tulemusele valida sobilikud toidulisandid, mis toetavad osaleja organismi tasakaalu, alandavad põletikulisi protsesse ning loovad soodsad tingimused naha tervise taastamiseks. 

Dr.OHHIRA® probiootikumid on töötatud välja Jaapani mikrobioloog Iichiroh Ohhira poolt. Kõik Dr.OHHIRA® tooted on 100% looduslikest ja puhastest toorainetest ja toodetud naturaalse kääritamise meetodil. Dr.OHHIRA® probiootilise segu tootmisprotsess ehk kääritamine võtab aega 3-5 aastat! Tänu pikale kääritamisele on Dr.OHHIRA® toodetes elavad piimhappebakterid erakordsele vastupidavad (seda muide ka sinu soolestikus!) ja mitte ainult! Pika kääritamise veelgi olulisem tulem on see, et kogu kääritamisprotsessi vältel toodavad bakterid erinevaid kasulikke aineid ehk postbiootikume. Postbiootikumid on teisisõnu vitamiinid, ensüümid, erinevad rasvhapped, virgatsained, immuunsüsteemi toetavad ühendid – ehk kõik hädavajalik inimese organismi füüsilise ja vaimse tervise ja tasakaalu säilitamiseks, mida tavapäraselt toodavad meile sõbralikud bakterid. 

 

Dr.OHHIRA® missiooniks on anda võimalus heale tervisele ja pikale elueale kõigile inimestele üle terve maailma. 

 

Loe Reelika kohta lähemalt

Pille Lengi | tilk! looduskosmeetika looja

Tilk! tooteekspert Pille Lengi aitab osalejal leida sobivad nahahooldustooted tilk! Lab nahahooldussarjast. Tootevalik lähtub antud osaleja probleemist ja aitab toetada naha tervise taastumist läbi nahahoolduse. 

Tilk! Lab innovaatiline nahahooldussari on välja töötatud koostöös TalTechi teadlastega. Sari ühendab endas Korea iidset traditsiooni ning Saaremaa puhta looduse bioaktiivseid toimeaineid. Tegemist on mitmetasandilise nahahooldussarjaga: toodete põhiliseks baasiks olev must küüslauk aitab kaasa nahas toimuvale kollageeni sünteesile, bioaktiivsed toimeained aitavad aga korrastada ning ergutada naha fosfolipiidide ainevahetust,  leevendadesärritusi ja põletikke. tilk! Lab nahahooldussarja koostisesse on teaduse abiga valitud koostisosad, mis tugevatoimelist musta küüslauku täiendavad, võimendavad ja hästi imenduvad.

 

Loe Pille kohta lähemalt

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi