Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

Allahindlus!
(47 kliendi tagasisidet)

Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

30 & 60 kapslit

34.4362.05

Dr.OHHIRA® DELUXE on sünbiootiline kompleks, mis koosneb postbiootilistest ühenditest, 12 erinevat tüve piimhappebakteritest ja prebiootilisest toitanesegust.

100% vegan

Teaduslikult tõestatud toime

100% looduslikust toorainest

GMO vaba

Gluteenivaba

Laktoosivaba

Ei sisalda sünteetilisi lisaaineid

Sisaldab eluskultuure

Toodetud naturaalsel kääritusmeetodil

Tootest pikemalt

 Dr.OHHIRA® DELUXE on sünbiootiline kompleks, mis koosneb postbiootilistest ühenditest, 12 erinevat tüve piimhappebakteritest ja prebiootilisest toitanesegust.

 • Eriti elujõulised piimhappebakterid tänu 5-aastasele kääritamisele
 • Suur hulk postbiootilisi metaboliite
 • Taimsed kapslid sobilikud ka veganitele
 • Kasulike bakterite hulk: -1,0 x 10 – 5,0 x 10 KMÜ/g

 

Dr.OHHIRA® DELUXE probiootiline segu on välja töötatud hinnatud Jaapani teadlase Iichiroh Ohhira poolt 30-aastase teadustöö tulemusena ning selle tervisele kasulik mõju on teaduslikult tõestatud.

Tänu oma 5-aastasele kääritamisprotsessile, on Dr.OHHIRA® DELUXE’s äärmiselt kõrge postbiootiliste ühendite osakaal (vitamiinid, mineraalained, amino- ja orgaanilised happed), mis avaldavad organismile kasulikku mõju ja on tugevad antioksüdandid. Loe lisa.

Dr.OHHIRA®kapsliga saad koheselt omistada SYNBIOTIC TRIO kompleksi:

 • elujõulisi ja aktiivseid kasulikke baktereid (PRObiootikumid),
 • erinevaid kiudaineid heade bakterite toiduks (PREbiootikumid),
 • loodusliku kääritamise käigus moodustunud tervisele väärtuslikke aineid (POSTbiootikumid), sh. erinevaid orgaanilisi happeid, mis muudavad soolestiku pH-taseme liiga aluselisest kergelt happeliseks.

POSTBIOOTIKUMID PREBIOOTIKUMID PROBIOOTIKUMID DROHHIRA

Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept aitab taastada jämesoole terve mikrofloora, mis on aluseks kogu immuunsüsteemile ning aitab säilitada üldist tervist ja heaolu.

Fermenteerimisprotsessi käigus lagundatakse taimsed toorained probiootiliste bakterite poolt toitaineteks, mida inimorganismil on lihtne seedida ja omastada. Igapäevane fermenteeritud toitude või toitainete tarbimine on aluseks tugevale immuunsusele ning tasakaalustab muuhulgas seedeetrakti mikrofloorat.

Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept sisaldab ühtekokku enam kui 500 erinevat postbiootilist metaboliiti nagu vitamiinid, mineraalid, aminohapped ja orgaanilised happed, mis avaldavad organismile kasulikku mõju, on tugevad antioksüdandid ning toimivad looduslike antibiootikumidena. Lisaks sisaldavad kapslid rikkalikult ensüüme, mis pakuvad täiuslikku toetust seedeelundkonna tervise ja tasakaalu loomiseks ja säilitamiseks.

Ükski Dr.OHHIRA® probiootikum ei sisalda allergeene, GMO tooraineid ega piimatooteid. 100% taimset päritolu ja sobilik veganitele.

Kasutegurid tervisele

Regulaarne Dr.OHHIRA® DELUXE tarvitamine on soovitatav inimestele, kes kannatavad ärritunud või lekkiva soole sündroomi, maohaavandite, puhituse või kõrvetiste, haavandilise koliidi, Crohn’i tõve, kõhukinnisuse -või lahtisuse või pärmiseentest põhjustatud infektsioonide all.

Samuti on Dr.OHHIRA® DELUXE tõhusust täheldatud kehakaalu reguleerimisel.

 

Okayama Ülikoolis ajavahemikus 1979-1991 läbi viidud 1250 teadusliku katse tulemustena, milles osales 5000 juhuslikkuse alusel valitud katseisikut, täheldati Dr.OHHIRA® probiootikumidel järgmisi tervisele kasulikke toimeid:

 • Vähendab seedehäirete esinemissagedust
 • Parandab ja kiirendab seedimist
 • Parandab soolestiku tööd
 • Vähendab maohaiguste esinemissagedust
 • Parandab organismi toitainete omandamise võimet
 • Parandab söögiisu
 • Vähendab ärritunud ja lekkiva soole sündroomi esinemissagedust
 • Vähendab kõhukinnisuse ja -lahtisuse esinemissagedust
 • Parandab organismi vitamiinide omastamise võimet
 • Leevendab laktoositalumatust
 • Leevendab pärmiseente põhjustatud põletikulisi protsesse
 • Vähendab erinevate põletike esinemissagedust
 • Parandab maksafunktsioone
 • Parandab vereringe funktsioone
 • Parandab liigeste ja lihaste funktsioone
 • Suurendab organismi vastupanuvõimet allergiatele
 • Parandab une kvaliteeti
 • Vähendab suuõõne infektsioonide esinemissagedust
 • Suurendab energiataset

Miks just Dr.OHHIRA®?

Miks just Dr.OHHIRA®?

Tänu 5-aastasele fermenteerimisprotsesile on Dr.OHHIRA® DELUXE koostises elutsevad piimhappebakterid suurenenud anaeroobse võimekusega, mis tagab neile elujõulisuse jämesoole anaeroobses keskkonnas.

Tänu pikale kääritamisprotsessile on selles leiduvad postbiootilised metaboliidid enam kontsentreeritud ja toimelt tugevamad, kui lühiajaliselt fermenteeritud või sootuks mitte fermeneteeritud probiootilistel toodetel.

Võrreldes lühiajalise fermenteerimisega (1 aasta), sisaldab Dr.OHHIRA® DELUXE 80% enam orgaanilisi happeid, mis on võtmetähtsusega jämesoole happetasakaalu taastamisel ja säilitamisel.

Eriline 5-aastane tootmisprotsess teeb bakterid eriti elujõuliseks:

Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastat kääritatud probiootikumid on fermenteeritud naturaalsel moel ning looduslikul temperatuuril vastavalt aastaajale kogu oma 5-aastase fermenteerimisperioodi vältel.

Peale kolme aastast looduslikul temperatuuril kääritamist paigutatakse segu suurtesse anaeroobsetesse kääritamistünnidesse edasiseks kahe aastaseks anaeroobse fermentatsiooniks.

Kuna 99% meie bakteritest elab jämesooles ja käärsooles, kus valitseb anaeroobne keskkond, võimaldab täiendav kahe-aastane anaeroobne kääritamine saavutada kõigi ühendite kõrgemaid tasemeid, mida bakterid toodavad anaeroobsetes tingimustes – ehk siis tingimused on sarnased inimese jämesooles valitsevale.

Kogu kääritamisprotsess toimub ruumides, mida ei soojendata ega jahutata. Aastaaegade muutudes muutuvad sisetemperatuur ja suhteline õhuniiskus. Nõrgemad bakterid surevad ja tugevate järglased õpivad temperatuuride erinevustega kohanema, mistõttu on Dr.OHHIRA® Deluxe bakterikooslus eriti elujõuline ning seda ei pea säilitama külmikus.

Kuna käärimine toimub ilma kuumtöötlemiseta, säilivad pastas nii elusad probiootilised bakterid kui taimede väärtuslikud toitaineid.

Koostisosad

Rahvusvaheliselt tunnustust pälvinud Dr.OHHIRA® DELUXE sisaldab kombinatsiooni 92st looduslikku päritoolu toorainest - ürtidest, seentest, vetikatest, juurviljadest ja marjadest, mis pärinevad jahedast ja puhtast Jaapani mäestikupiirkonnast ning on segatud puhta allikaveega. Toorainele on lisatud 12 erinevat tüve elavaid piimhappebaktereid ja bifidobaktereid, mis on hoolikalt valitud lähtuvalt nende omavahelisest kokkusobivusest ning funktsionaalsusest.

Kapsel = 600 mg

PEAMISED 14 PREBIOOTILIST KOMPONENTI:

PREBIOOTIKUMID: kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense) viljaekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (V. ashei Reade, V. australe Small) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) ekstrakt, merevetika (Undaria pinnatifida) ekstrakt ja vetika (Laminaria japonica) ekstrakt.

PROBIOOTIKUMID – Piimhappebakterid (kasutatud fermentatsioonis):

BIFIDOBACTERIUM 
B.breve M-16V,
B.infantis M-63,
B.longum BB536,
B.lactis Bl-04®

LACTOBACILLUS 
L.acidophilus La-14®,
L.brevis NBRC 3345,
L.bulgaricus NBRC 13953,
L.casei TO-A,
L.fermentum NBRC 3071,
L.helveticus NBRC 3809,
L.plantarum TO-A

STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS 
NBRC 13957

POSTBIOOTIKUMID (Toitained toodetud fermentatsiooni käigus)

Sealhulgas: Lühikese-ahelaga rasvhapped ja teised orgaanilised happed (nagu äädik-, sidrun-, fulvo-, huumus-ja fenüülpiimhapped), oligosahhariidid, polüfenoolid, melanoidiin (antioksüdant) ja väike kogus kelaaditud mineraale, vitamiinid ja aminohapped.

Vaata postbiootikumid Dr.OHHIRA® probiootikumide koostises

Muud koostisosad – värvisafloori (Carthamus tinctorius L.) seemneõli, merevetika (Lithothamnion calcareum) pulber, vitamiin E-d sisaldavad taimsed õlid (rapsiseemneõli, sojaubade õli), naturaalne ja mittesünteetiline I kategooria värvaine karamell*, taimne emulgaator rasvhapete polüglütseroolestrid, karrageen, niiskusesäilitaja glütserool.

* I klassi karamellivärvid on minimaalselt töödeldud ja neis ei ole kasutatud ammooniumi ega sulfitiühendeid. Dr.OHHIRA® toodetes kasutatud I kategooria karamell-värv on tekkinud naturaalse fermenteerimise käigus punapeedi baasil. Kõik Dr.OHHIRA® toodetes kasutatud toorained on täiesti naturaalsed ja ohutud.

Ei sisalda – piima, muna, kala, pähkleid, nisu (gluteen), pähkli või soja allergeene.

1 kapsel sisaldab: ~36 miljonit KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 56,3 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 19,5 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri),  9,2 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 8.2 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika) ja 6 mg MEREVETIKAID.

Kõik taimsed koostisosad on kasvatatud Jaapani looduses.

 • Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, loomseid kõrvalsaadusi, pestitsiide ega herbitsiide.
 • Ei sisalda GMO-sid.
 • Ei sisalda piimatooteid. Gluteenivaba ja hüpoallergeenne.
 • Ei sisalda dopingut ehk aineid, mis ajutiselt suurendavad organismi füüsilist või vaimset aktiivsust.
 • Sobib veganitele

 

Kasutamisjuhised

Kellele toode on mõeldud?

Dr.OHHIRA® DELUXE parim valik neile, kes soovivad tasakaalustada jämesoole mikrobioomi ning leevendada või vabaneda sellega seonduvaid haigusseisunditest (düsbioos, lekkiv soolestik, immuunsuse langus, allergiad, kaaluprobleemid). Samuti on leitud, et Dr.OHHIRA® DELUXE mõjub soodsalt vererõhuprobleemide korral ning aitab kehas tasakaalustada antioksüdantide ja vabade radikaalide vahekorda.

Kuna 70% immuunrakkudest asuvad jämesooles, aitab Dr.OHHIRA® Deluxe taastada ja turgutada loomulikku immuunsust.

Kasutamine profülaktilisel eesmärgil

Täiskasvanutel ja lastel on soovitatav tarvitada 1 kapsel päevas, 40 minutit enne või 2 h peale sööki koos vähese veega. Toode on sobilik igas vanuses inimesele. Noorematele kui kolme aastastele, vanuritele ja lemmikloomadele manustades on soovitatav lämbumisohu vältimiseks kapsli sisu välja pigistada või kasutada alternatiivina Dr.OHHIRA® 5 aastast retsepti hapendatud taimede ja piimhappebakteritega, mis on pasta kujul ning seda on lihtsam manustada.

Kasutamine erinevate haigusseisundite korral:

 Pärast antibiootikumikuuri vähemalt 3–4 nädalat (1–2 kapslit hommikul ja õhtul).

Antibiootikumide tarvitamise ajal tekkivate ebamugavuste (kõhukinnisuse, -lahtisuse, -puhituse, isutuse) leevendamiseks: 1–2 kapslit vähemalt 2 tundi pärast antibiootikumide võtmist, eelistatult enne magamaminekut.

Seedetrakti häirete korral: mürgistuse, kõhulahtisuse, -kinnisuse, puhituse leevendamiseks: 1-4 kapslit, lähtuvalt tüsistuste ägedusest. Kapsel neelata tervelt koos vähese veega. Korrata paari tunniste vahedega kuni enesetunde paranemiseni.
Rasestumisvastaste vahendite pideva kasutamise puhul pidevalt, 1–2 kapslit hommikul ja õhtul.

Viirusnakkuste korral. Vähemalt 3 nädalat (1–2 kapslit hommikul ja õhtul).

Dr.OHHIRA® DELUXE probiootikumid sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele. Samuti sobivad meie probiootikumid allergikutele (piima- ja gluteenivaba).

Kõrvalmõjud

Kui kasulikud bakterid teevad organismi puhastades ja soolestiku keskkonda parandades oma tööd, siis võivad tekkida ajutised kõrvalmõjud nagu kerge puhitus või kõhulahtisus. Kui sellised sümptomid kestavad kauem kui 10 päeva konsulteerige palun oma arstiga.

Loe tervenemiskriisi kohta lähemalt siit.

Loe rohkem: KKK

Ärge ületage soovitatud annust.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Video

Millist Dr.OHHIRA® probiootikumi valida?

Dr.OHHIRA®
Standard
Dr.OHHIRA®
Deluxe
Päevane soovituslik annus 1 -2 kapslit
(1 kapsel 570 mg)
1-2 kapslit
(1 kapsel 600 mg)
1 kotike
2,5 gr
100% looduslik koostis
Piimhappebakterite sisaldus ●●*
~1x10⁹
ca 28,5 miljonit KMÜ-d*
*kolooniat moodustavat ühikut elavaid piimhappebaktereid
●●*
~1x10¹¹
ca 30 miljonit KMÜ-d*
*kolooniat moodustavat ühikut elavaid piimhappebaktereid
●●●*
9 mg
* mitte elavaid piimhappebaktereid
Postbiootikumide sisaldus ●● ●● ●●●
Prebiootikumide sisaldus ühes annuses ●●
95,6 mg
●●
99,2 mg
●●●
249 mg
Naturaalne kääritamine 3 aasta vältel 5 aasta vältel 5 aasta vältel
Sobib kasutamiseks raseduse ja imetamise perioodil
Sobilik imikutele ja lemmikloomadele (kapslist välja pigistatuna) (kapslist välja pigistatuna)
Toime avaldumise koht Peensool Jämesool Suu, kõri, söögitoru, magu
Peamised näidustused, mille puhul tarvitada Ärritunud soole sündroom, Crohni tõbi ja põletikulised soolehaigused, allergiad, toidutalumatused, nõrk immuunsus, seenhaigused sh. tupeseen, seedehäired, puhitus, külmetus- ja viirushaigused, kopsupõletik, kuseteedepõletik, põskkoopapõletik, nahaproleemid: akne, psoriaas, ekseem), diabeet, üle- või alakaal, isutus, maksafunktsioonide häired, osteoporoos ja luutiheduse kadu, hapnikuomastamise suurendamine Ärritunud soole sündroom, Crohni tõbi ja põletikulised soolehaigused, allergiad, toidutalumatused, nõrk immuunsus, seenhaigused sh. tupeseen, seedehäired, puhitus, külmetus- ja viirushaigused, põiepõletik, kopsupõletik, põskkoopapõletik, diabeet, üle- või alakaal, isutus, nahaproleemid: akne, psoriaas, ekseem), kõrge vererõhk, maksafunktsioonide häired, osteoporoos ja luutiheduse kadu, pärasoolevähi südameveresoonkonna-haiguste ja autoimmuunhaiguste ennetamine, hapnikuomastamise suurendamine. Igemehaigused, kõrvetised, reflukshaigus, maohaavandid, colibakter, külmetus, nõrk immuunsus, soolestiku düsbioos, vähese kiudainesisaldusega menüü, seenhaigused, nahaallergiad (ekseem, psoriaas), kõhupuhitus, seedehäired, kõhukinnisus või lahtisus, beebide gaasivalud, keisrilõikega sündinud beebide mikrobioomi toetuseks, vanuritel soolestiku töö ergutamiseks.
Sobilik veganitele
Mida rohkem punkte välja toodud toote kohta, seda suurem antud kasuliku aine sisaldus.

Klientide tagasiside

47 arvustust tootele Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

 1. Eesti

  Taimar

  Algul paar kuud aitab ja siis tulevad kõik seedimis probleemid tagasi.

 2. Eesti

  Rebecca Švets (toote omanik)

  Olen võtnud kapsleid 2 nädalat ja juba tunnen et seedimine on palju parem

 3. Eesti

  Katrin Ella (toote omanik)

  Tere armas Dr.Ohhira meeskond! Olen väga rahul teie toodetega! Ostetud toote tarbimise eesmärk oli tugevdada immuunsüsteemi ja parandada dermatiidilist nahka. Olen kasutanud tooteid poolteist aastat ja tänaseks võin öelda,et tänu sellele tootele olen vabanenud peaaegu kogu dermatiidilisest lööbest,millega olin vaevelnud umbes 10 aastat. Enne Dr.Ohhira toodetega tutvumist olin juba lootuse kaotanud,et üldse sellest kunagi vabanen.
  Sügav kummardus ja tänu!
  Katrin Saaremaalt.

 4. Eesti

  Kerli Seppmann (toote omanik)

  Näonahk ei ole paremaks läinud aga kõhukinnisus on vähenenud

 5. Eesti

  Kristine Laurits (toote omanik)

  Super toode! Täiesti fänn! Sobivad ideaalselt reisile kui ka kodus kuurina kasutamiseks. Ainukesed probiootikumid, mille puhul olen tundnud, et kõht päriselt ka toimetab rahulikumalt.

 6. Eesti

  Peeter Kinks (toote omanik)

  Jäin oma ostuga väga rahule. Kiire teenindamine.

 7. Eesti

  Reijo Kaunissaar (toote omanik)

  Olen siiani rahule jäänud mõlema probiootikumi – nii 3 aastase retsepti, kui ka 5 aastase retseptiga tootega. Töötavad nii nagu peab, kindlasti efektiivsemad kui apteegis müüdavad tooted.

 8. Eesti

  MAARIKA ASU (toote omanik)

  Deluxe ongi Deluxe 🙂 Hakkasin Deluxe probiootikume kasutama kohe pärast 3-aastase retseptiga Ohhira probiootikumide järjekordset kasutamist. Tugevam toime (kiirem/kergem seedimine) oli tunda juba teisel päeval ja püsib siiani (praeguseks olen kasutanud 7 päeva). Olen väga rahul 🙂 Aitäh!

 9. Eesti

  Kersti Kõiv (toote omanik)

  Jäin väga rahule, kasutan Teie tooteid juba mitu aastat.

 10. Eesti

  Liina Laasma (toote omanik)

  Parimad probiootikumid. Minule in Dr. Ohhirra probiootikumid asendamatud. Olen neid tarbinud juba peaaegu kaks aastat. Sain oma mao-ja soolehädadest lahti ning kui vahel mingi toit ei sobi ja tekivad probleemid, siis Dr. Ohhira alati aitab!

 11. Eesti

  Janek Hiiemäe (toote omanik)

  Tere! Arvan, et väga vara on veel öelda. Jätkan hoogsat kasutamist.

 12. Eesti

  Kadri Kadalipp (toote omanik)

  Olen mõned kuud neid piimhappebaktereid kasutanud ja olen märganud, et seedimine on rohkem korras ning samuti on viirustele suurem vastupanu tekkinud isegi kui lapsed on lasteaiast koju toonud nohu-köha.

 13. Eesti

  Maarika Rohi (toote omanik)

  Olen tootega väga rahul ja ostuprotsess toimib väga hästi.

 14. Eesti

  Milvi Köster (toote omanik)

  Jäi väga rahule

 15. Eesti

  Riina Pappel (toote omanik)

  Super tooted. Oleme terve perega kasutanud teie tooteid pidevalt ja paremat lihtsalt pole.

 16. Eesti

  Karin Jõks (toote omanik)

  Olen väga rahul, olen alati rohud kiiresti kätte saanud, seedimisele on see suureks abiks.

 17. Eesti

  Mai Saal (toote omanik)

  Väga hea. Tublid olete. Tulemusi ei tea – alles alustasin tarvitamist.

 18. Eesti

  Kristel (toote omanik)

  Väga hea toode! Alates esimesest tabletist oli muutust märgata ja täiesti ilma naljata. Kohe oli tunda mismoodi kõhus midagi toimub. Aitas väga hästi ja kindlasti soovitan proovida!

 19. Eesti

  Tiia-Mai Tiikoja (toote omanik)

  Pole seda raha väärt! Peale kuu ajalist kuuri ei ole ole toimunud mingeid muutusi. Suuresti üles kiidetud ja hirmkallis kapsel ei tekita mingeid muutusi minu soolestikus.

 20. Eesti

  Keili Tees (toote omanik)

  Lemmikud probiootikumid. Aitäh kiire saadetise eest! Minu kauaaegsed lemmikud, sügisel jälle perele uus kuur mega toetuseks 🙂

 21. Eesti

  Peeter Kinks (toote omanik)

  Jäin ostuga väga rahule. Lihtne tellida, kiire tarne ja toode parim, mida turult leidnud olen.

 22. Eesti

  Karmen Vender (toote omanik)

  Väga hea toode,nahk väga mõnus
  Aitäh.

 23. Eesti

  Marje Koppel (toote omanik)

  Väga hea toode. Olen väga rahul selle tootega.
  Soovitan kindlasti kõigile kellel kõhupiirkannaga häda,
  aitab tõesti ja pealekauba annab energiat ja aitab uneprobleemidega

 24. Eesti

  Ines Nigul (toote omanik)

  Ilmselt turul saadav parim probiootikum. Olmandal päeval peale kasutamise algust kõhuvalu kadus. Olen proovinud palju erinevaid tooteid, kuid Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA on osutunud senikasutatutest tõhusaimaks.

 25. Eesti

  Milvi Köster (toote omanik)

  toode mõjub hästi. Väga rahul nii toote kui teenindusega

 26. Eesti

  Tarmo Tuherm (toote omanik)

  Kui kuuri lõpetan, siis saan anda tagasisidet.

 27. Eesti

  Piret Mägi (toote omanik)

  Suur tänu! Jäin väga rahule, kiire tellimuse täitmine ja suurepärane toode.

 28. Eesti

  Kadi Uibo (toote omanik)

  Super tooted Jäin tootega väga rahule, parandab seedimist, vähendab puhitust.

 29. Eesti

  Larissa Pirso (toote omanik)

  Lp.Dr.Ohhira. Olen lugenud teie toodete kohta ainult head . Olen kasutanud veel vähe aega , aga mul on suur usk teie tootesse. Põõrdun teie pole kindlasti veel. Parimate soovidega .

 30. Eesti

  Kersti Rõõm (toote omanik)

  Kõik Dr.Ohhira tooted on kasulikud ja toimivad suurepäraselt. Aga põhiliselt ostan probiootikume,nüüd juba mitmendat korda Deluxe 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebaktereid ega. Selle mõju olen tundnud kõige enam,tänu sellele tootele saan süüa toorsalateid,juurvilju,marju nii palju,kui soovin,ei teki enam kõhuvalu,puhitust või rasket tunnet maos. Kindlasti kasutan seda toodet ka edaspidi. Ostuprotsessi oli kiire ja lihtne.

 31. Eesti

  Kati Naber (toote omanik)

  Suurepärane toode

 32. Eesti

  Reet Raudkivi (toote omanik)

  Jäin väga rahule, kiire ja korralik e-pood

 33. Eesti

  Karmen Vender (toote omanik)

  Olen väga rahul,olen kogu talve tarbinud,arvan,et just seda tarbides olen olnud terve ja reibas,seedimine korras,superpluss.Tarbin teie tooteid ka edaspidi

 34. Eesti

  Marrit Piper (toote omanik)

  Soovitan. Olen tootega väga rahul. Näonahk on palju paremaks läinud ja seedimisele on ka väga hästi mōjunud.

 35. Eesti

  Remy Mägi (toote omanik)

  Jäin rahule! Hea toode, paremaid ei ole saada kuskil

 36. Eesti

  Rika Kase (toote omanik)

  Jäin väga rahule antud tootega. Soovitan kindlasti!

 37. Eesti

  Ruth Vilgats (toote omanik)

  See on väga väga võimas abiline, et jaksata oma igapäeva toimingutes rõõmsalt hakkama saada.

 38. Eesti

  Helen Valgemäe (toote omanik)

  Olen tootega rahul.

 39. Eesti

  Heli Paal (toote omanik)

  Olen tootega väga rahul ja ostuprotsess toimib väga hästi. Kasutamise tulemusi näen ja tunnen ilmselt varsti. Alles alustasin.

 40. Eesti

  Heli Paal (toote omanik)

  Praegu olen rahul, tellisin ka juba uue karbi. Väga suurt muutust pole küll märganud, aga olen ka alla ühe kuu tarbinud.

 41. Eesti

  Tiina Pärtel (toote omanik)

  Ilus tootepakend ja välimus Suurt muutust enesetundes ei ole täheldanud, ootan veel.

 42. Eesti

  Epp Kruusaauk (toote omanik)

  Super tooted! Olen Dr Ohhira probiootikume tarbinud juba üle 2 aasta, soovitan! Ülihead tooted ja toimivad, eriti soovitan inimestele kellel on allergiad, seedimis probleemid, naha probleemid.

 43. Eesti

  Anne Hirschon (toote omanik)

  Soetatud toote toime vastas ootustele .
  Kõhus palju parem tunne ja ka nahaprobleemid kadusid .
  Soovitan kõikidele kellel seedimisega ja nahaga probleemid. Jäin väga rahule .

 44. Eesti

  Ellen Koidu (toote omanik)

  Olen rahul. Vajasin seda.

 45. Eesti

  Maarika (toote omanik)

  Olen väga rahul tootega. Seedimine on palju parem ja loodan, et ka immuunsus.

 46. Eesti

  Katrin (toote omanik)

  Olen väga rahul, kasutan juba kolmandat karpi. Kerge ja hea tunne on. Kindlasti kasutan veel. Eelmisel talvel ei olnud kordagi haige, nii et immuunsust tugevdab ka.

 47. Eesti

  Helen (toote omanik)

  Olen kasutanud dr. Ohhira tooteid rohkem kui aasta ja olen väga rahul, eriti just 5-aastase retseptiga. Aitab hästi seedimisele ja on mind hoidnud palju tervemana. Samuti on märgatav kasu olnud ka muudele tervisehädadele.

 48. Eesti

  Christer A.

  Kui retseptriravimid enam ei aidanud tuli katsetada midagi uut. Nimelt vaevlesin kõrvetiste ja erinevate teiste mao hädadega. Olin väga pessimistlik erinevate probiootikumide ja muude looduslikike toodete suhtes. Aga peale Dr. Ohhira kuuri läbimist kõik vaevused kadunud justkui võluväel, nimelt märkasin muutusi organismis juba peale esimest nädalat.
  Kiidan ja kindlasti tellin varsti veel!!
  Keep up the good work!

Show only reviews in Eesti (48)

Esita hinnang
0