Mikrobioomi tasakaal

Laste tervis

Rohkem energiat

Muretud reisid

Parem immuunsus

Luutiheduse tõstmine

Kaalu alandamine

Sisemine ja välimine ilu

Terve ja tugev nahk

Probiootikumide kasu tervisele: Mikrobioomi tasakaal

Hea elukvaliteedi jaoks on vajalik sisemine tugevus. Nii immuunreaktsioonid kui ka igapäevane energiatase on tihedas seoses sinu soolestiku probiootilise kooslusega. Kui võtad endale eesmärgiks oma sisemist mikroskoopilist ökosüsteemi toetada, hoolitsevad sõbralikud bakterid vastutasuks sinu eest.

Kas teadsid, et inimkehas ja selle peal on bakterirakke rohkem kui inimrakke? See on tõsi. Inimrakud on meie kehas elunevatest teistest rakkudest palju suuremad ja täiskasvanu 8-meetrises seedekulglas on miljoneid mikroorganisme, osad neist sõbralikud ja osad mitte nii sõbralikud. Sa ei ole vaid sina ise, vaid terve ökosüsteem!

Kui mikroökoloogia tasakaal kaob, on sellel ulatuslikud tagajärjed. Halbade bakterite ja pärmseente vohamine võib põhjustada haigestumist ja seedehäireid. Seedeprobleemidest võivad omakorda areneda teised terviseprobleemid. Iga keharakk sõltub seedekulglast ja sealsetest sõbralikest bakteritest, kes aitavad kaasa vajalike toitainete seedimisele, imendumisele ja kehasse suunamisele.

Dr.OHHIRA® probiootikum sisaldab probiootilise mõjuga ekstrakti, milles on lisaks prebiootiline toiteainesegu. Nendest saadakse probiootiline segu, mis kindlasti seedekulglas kinnitub. Regulaarne toidulisandi tarvitamine paneb aluse kindlale probiootilisele tasakaalule. Kui võtad neid iga päev, näed oma tervises suuri muutuseid.

Sinu seedimine peab olema tugev … et tugevdada oma sisemist jõudu!

 

0
0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühi Tagasi poodi